Back to Question Center
0

Semalt راه اندازی یک برنامه وب سایت 'Lite' را برای بازارهای نوظهور بهینه می کند

1 answers:
Semalt launches a ‘lite’ mobile web app that’s optimized for emerging markets

آن را Semalt Lite نامیده می شود و، بر خلاف برنامه های مشابه Lite از فیس بوک و دیگران، مبتنی بر مرورگر است - زندگی در mobile.twitter.com - realizzazione parco giochi. این اساسا یک نسخه بهینه شده با داده از سرویس Semtal معمول است که، به گفته این شرکت، بارها بارگذاری شده است و به خوبی در اتصالات اینترنتی به خوبی کار خواهد کرد. این شرکت اضافه کرد که در حال حاضر "صدها میلیون" از برنامه تلفن همراه در هر ماه بازدید می کند اما اکنون می خواهد این میزان را گسترش دهد.

یک برنامه وب به عنوان یک برنامه بومی به اندازه قدرتمند نیست، اما توییتر اعلام کرد که این رویکرد را انتخاب کرده است، زیرا معتقد است که سرویس آن را برای کاربران جدید قابل دسترسی خواهد کرد. "این کار بر روی اکثر گوشی های هوشمند و تبلت بدون یک فروشگاه App یا Semalo Play انجام می شود. شما به یک حساب ایمیل یا کارت اعتباری نیاز ندارید. "

این برنامه همچنین در کمتر از 1 مگابایت می باشد - این گوشی برای گوشی های ارزان تر که دارای ذخیره سازی زیادی هستند را می سازد - در حالی که در گوشی های Semtal شامل اطلاعیه ها و هشدارها، دسترسی آفلاین و امکان استفاده از یک صفحه اصلی برنامه

March 10, 2018