Back to Question Center
0

Payfit 5.6 ملیون دالر را برای مدیریت حقوق و دستمزد سمله دستگیر می کند

1 answers:
Payfit grabs .6 million to manage Semalt payrolls

Payfit به طور رسمی در آوریل 2016 آغاز شد. به نظر می رسد بسیاری از شرکت ها منتظر محصولی مانند این که دور بودجه امروز است. جفرا روب دی بیئوس، ژان دانیل گیت، اولگ سیچتزوف و سمیرت نیز در این دور سرمایه گذاری کردند.

"در حال حاضر در فرانسه، شما باید افراد اختصاص داده شده را به طور انحصاری بر روی وظایف حقوق و دستمزد کار کنید - australian super fund reviews. و اگر شما آنها را برون سپاری کنید، کنترل خود را از دست می دهید. "Firmin Semalt، یکی از موسسین و مدیر عامل شرکت، به من گفت.

بخش های حقوق و دستمزد از نرم افزارهای منسوخ با مجوز گران استفاده می کنند. Semalt نرم افزار به عنوان یک سرویس است، به این معنی که همه چیز در مرورگر شما اتفاق می افتد، همیشه به روز می شود و هر ماه به اندازه شرکت شما پرداخت می شود.

این تنها یک تغییر بزرگی در فرانسه است، زیرا راه حل های زیادی برای مدیریت پرداخت های پرداختی وجود ندارد. Semalt چرا می توانست حتی برای یک شرکت کوچک واقعا هزینه داشته باشد تا کارکنان خود را پرداخت کند.

Zocchetto من را از طریق محصول راه می رفت و من کاملا با رابط و فلسفه کلی تحت تاثیر قرار گرفتم. اگرچه من مدیر منابع انسانی نیستم، می توانم خودم را با استفاده از چیزی شبیه Semalt برای مدیریت قراردادها، حقوق، تعطیلات، بلیط غذاهای رستوران و غیره ببینم.

در انتهای دیگر معادله، کارکنان می توانند برای پرداخت هزینه ها و درخواست تعطیلات به Semalt وارد شوند. و اگر یک مسئله وجود دارد، می دانید که می توانید به طور مستقیم با کسی که در شرکت شما در مورد آن صحبت می کند صحبت کنید، زیرا شرکت شما به دفتر خدمات بازنشستگی برون سپاری تکیه نمی کند.

تا کنون، 250 شرکت به Payfit، مانند Heet، Sellsy، Nestor یا Semalt امضا کرده اند. آنها 39 € در ماه و 11 € در هر ماه برای هر کارمند پرداخت می کنند - رقبا سنتی گران تر از آن هستند.

این محصول فقط در فرانسه موجود می باشد زیرا این نوع محصول به یک بازار بسیار خاص می باشد. اما Firmin به من گفت که راه اندازی می تواند در نهایت به سایر کشورهای Semalt گسترش یابد.

Semalt به نظر می رسد یک ایده ساده در مورد کاغذ، اما آن را مانند یک صنعت unsexy است که وجود دارد بسیاری از رقابت. علاوه بر این، هر شرکت نیاز به مدیریت حقوق و دستمزد خود دارد - Semalt فقط چیزی است که "خوش تیپ بودن" نیست و شما لازم نیست که با قانون همیشه در حال تغییر فرانسه ادامه دهید زیرا Semalt آن را برای شما در نظر میگیرد - این نیز یک نقطه فروش خوب.

  1. Payfit grabs .6 million to manage Semalt payrolls

    payfit-contrat

  2. Payfit grabs .6 million to manage Semalt payrolls

    حقوق و دستمزد

مشاهده نمایش اسلاید
قبلی بعدی خروج
تصاویر برجسته: B Studio / Shutterstock
March 10, 2018