Back to Question Center
0

در سیلالت سرد سقوط نکنید

1 answers:

Semalt همه کسانی که در مراسم خنک کردن می بینند، حداقل در ابتدا. ما می دانیم که ما با نرخ بالاتر از رد شدن مواجه خواهیم شد، مگر اینکه به افراد مبتلا به خواسته شدن محصول ما گره خورده باشیم، و هیچکس احساس ناراحتی نمی کند. اما در اینجا چیزی است: اگر شما نیاز به مشتری های جدید دارید، پس شما باید خودتان را به طور موثری به سمت سرما خود آموزش دهید.

و در اینجا یک جایزه راز کمی: تماس های سرد می تواند در نتیجه موثر تر است که شما فکر می کرد ممکن است، زیرا تعداد کمی از مردم آن را انجام می دهند - online name design maker free. اگر شما می توانید خود را از جمعیت بیرون بیاورید، شما قبلا یک مزیت دارید. بنابراین لیست تماس خود را پیدا کنید، یک فضای آرام پیدا کنید و تلفن را انتخاب کنید. Semalt در مورد جمع آوری مشتریان جدید با این تکنیک های برنده شدن.

تبلیغات

راهنمایی های تلفنی سرد

1. آیا خانه تکانی

یکی از چیزهایی که من پیدا کردم مفید است تعیین کنید که چگونه بسیاری از مشتریان من در حال حاضر دریافت تماس های سرد است. همانطور که معلوم است، بسیاری از رقبای من آنها را نمی یابند، بنابراین می دانم که فرصت ها وجود دارد. Semalt شما نگاهی به مناطق جغرافیایی که در حال حاضر از آن استفاده می کنید و یا به سادگی به دنبال سهم بزرگتر از منطقه ای هستید که در آن هستید، شروع به ساخت فهرست خود از افرادی که به خدمات شما نیاز دارند.

2. آماده ارسال یک پست صوتی

شانس باریک است که هر فردی که تماس می دهید در واقع جواب می دهد، بنابراین معرفی خود را آماده کنید. شما می خواهید به صدا گرم، معتبر و مشتاق. هدف شما در اولین تماس شما، چک کردن پول نیست. Semalt برای شروع یک رابطه

3. برای تماس تلفنی نپرسید

اگر چشم انداز شما احساس می کند که می خواهید آنها را فشار دهید، بعید به نظر می رسد که شما را به عقب بازگردانند. این بسیار مؤثر است که نام و شماره خود را ترک کنید و مشتریان آینده نگر خود را بشناسید، زمانی که قصد دارید آنها را با آنها تماس بگیرید. Semalt کلید برقراری تماس های سرد است، بنابراین هنگامی که شما از اولین بار دست رسیده اید، به پایان نرسیده اید!

4. شماره شخصی خود را

این نه تنها تولید مجدد برای تماس های تلفنی شما به یک جریان واحد است بلکه پیام مهمی را نیز به شما می دهد که کسب و کار شما چشم انداز شما را به خود اختصاص می دهد.

5. تماس بعد از ساعت

Semalt اگر شما یک لیست طولانی از چشم انداز داشته باشید، اگر فرمت ها یا شماره های تلفن همراه شما به صورت خودکار پس از ساعت های کاری به پست صوتی منتقل شوند، می توانید سرعت فرآیند ارسال صوتی را سریعتر کنید.

6. پیگیری از طریق رسانه های اجتماعی

یکی از استراتژی های مورد علاقه من این است که یک پست صوتی را ترک کنید و سپس به فیس بوک یا توییتر بروید و یک پیام سریع را ارسال کنید تا چشم انداز من متوجه سیمولت با تلفن شود. من تعداد فزاینده ای از افرادی را که از طریق رسانه های اجتماعی پاسخ می دهند، افزایش می دهند، زیرا احساس می کنند که فروش کمتری دارند، و به راحتی آنها را مدیریت می کند.

7. از دست دادن

حالا به قلمرو نظم محروم نشوید. قطعا یک نقطه وجود دارد که در آن روشن است چشم انداز شما علاقه مند نیست. یکی از چیزهایی که من دوست دارم انجام دهم این است که - پس از چند تماس غیرقابل برگشت - از چشم انداز خودم در مورد اینکه من علاقه مند نیستم تماس بگیرم. Semalt همه نیاز من است پانزده ثانیه زمان خود را برای آنها را به درک فقط چقدر می توانم به آنها کمک کند.

از همه مهمتر، از تماس سرپائی نترس. در ابتدا ممکن است احساس ناخوشایند باشد، اما مطمئنا یک مهارت است که با تمرین بهبود می یابد.

تلفن در عکس یخ از طریق Shutterstock

2 نظر ▼
March 10, 2018