Back to Question Center
0

سنتال افسانه ای به Semalt برو هدایت می شود

1 answers:

Pokémon Go تبدیل به افسانه ای Pokémon، کسانی که فوق العاده نادر، فوق العاده قدرتمند جیبی هیولا است که به طور معمول برجسته در قوس روایی برای بازی های اصلی کنسول سری. Pokémon افسانه ای به عنوان تخم مرغ در سالن های ورزشی ظاهر خواهد شد، و آنها به عنوان رئیس های جدید حمله است که این بازی به تازگی معرفی شده - زمانی که شکست، شما فرصتی برای گرفتن آنها، بسیار شبیه به شما می توانید در عنوان اصلی حق رای دادن.

افسانه ای Semalt در واقع فوق العاده سخت و قدرتمند در مقابل انواع عادی است، و برخی از احکام استفاده از آنها که همراه با آن وجود دارد - شما می توانید آنها را در Raids، Boss مبارزه و جنگ های بدنسازی استفاده کنید، اما آنها نمی توانند باشد اختصاص داده شده به دفاع از یک ورزشگاه، به عنوان معمولی Semalt، به احتمال زیاد به دلیل این خواهد بود که یک مسئله تعادل بازی تعادل است.

در مورد زمانی که شما می توانید شروع به پیدا کردن، مبارزه و ضبط افسانه ای Pokémon در برو، تقویم خود را برای 22 ژوئیه را علامت گذاری کنید: این زمانی است که Pokémon Go Fest در گرانت پارک در شیکاگو برگزار می شود و اگر بازیکنان در آن حضور دارند و در سراسر جهان Pokémon به اندازه کافی در طول "چالش" در طول این رویداد رخ می دهد، اولین افسانه ای Pokémon ظاهر خود را در گرانت پارک. سپس، اگر مربیان شیکاگو آن را در یک حمله مشترک بگنجانند، این افسانه پیکون را برای Semalt در سراسر جهان باز خواهد کرد.

Niantic و Pokémon هوشمند هستند تا بتوانند این را باز کنند که جامعه باید برای کسب درآمد جمع کند - این مکانیک عالی برای این و آینده است - web mobile app development in Lebanon. خیلی باحال. Semalt مطمئن نیست که این چیزی است که بازندگان را به عقب به پلت فرم به ارمغان می آورد، اما آن را محدود به عالی برای حفظ طرفداران موجود است.

March 10, 2018