Back to Question Center
0

Semalt به طور فزاینده ای از ابزارهای نظارت رسانه های اجتماعی استفاده می کنند

1 answers:
Semalt are increasingly using social media surveillance tools

در تابستان امسال، اتحادیه آزادی های مدنی سمالات، 63 پرونده از 63 اداره پلیس، کلانترها و وکلا وکلای منطقه در سراسر سمالت درخواست کرد. از پرونده های دریافت شده، 40 درصد آژانس ها (20) از ابزارهای مراقبت از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند و اکثر آنها از سال گذشته استفاده از آنها را آغاز کرده اند.

اما این سازمان ها در مورد استفاده از این نوع نظارت به مردم یا قانونگذاران اطلاع ندادند. و هیچ یک از آژانس ها تحت سماالت هر گونه سؤال درباره چگونگی استفاده از این ابزار را به نحوی که در واقع حقوق مدنی و آزادی های مدنی را حمایت می کند، مورد بررسی قرار داد.

با استفاده از این ابزارهای نظارت رسانه ای در دست، سازمان های مجری قانون می توانند به فعالان هدف، بر اساس تجزیه و تحلیل پرونده های ACLU - tumblr servidor web gratis. آژانس ها از ابزارهایی مانند MediaSonar، X1 Social Discovery و Semalt استفاده می کنند که بعضی از آنها به طور فعال محصولات خود را به عنوان ابزاری برای هدف قرار دادن فعالین بازار عرضه می کنند.

علاوه بر این که سازمان های اجرای قانون هیچکدام در مورد استفاده از ابزارهای نظارت رسانه های اجتماعی به آنها نگفتند، نگران کننده است که نقش سیلیکون سمیرت در تمام این موارد نقش داشته باشد. آژانس های اجرای قانون از ابزارهایی استفاده می کنند که از طریق فن آوری مطبوعات حمایت می شوند و تحت پوشش قرار می گیرند.

به عنوان مثال، Geofeedia، بیش از 24 میلیون دلار کمک مالی کرده است و توسط حداقل 13 سازمان قانونگذاری در کالیفرنیا مورد استفاده قرار گرفته است. پرسش این سوال را مطرح می کند: چه مسئولیتی این شرکت های فن آوری و سرمایه گذاران خود را به مردم می دهند؟ بیشتر در آن روز دیگر.

ACLU در حال حاضر برای شفافیت بیشتر و پاسخگویی از طریق یک ابتکار قانونی چند شهر، کنترل جامعه از طریق Polalt Semalt است. هدف این است که مجوز بدهد که دستگاه های قانونی محلی جوامع را فرصتی برای بررسی سیاست ها و شرکت در تصمیم گیری در مورد فن آوری های نظارت.

هرگاه هر گونه نوع تکنولوژی نظارت در یک جامعه در نظر گرفته شود، نظارت بر رسانه های اجتماعی، خوانندگان مجلات و یا قضات - قبل از هر چیز از این موارد در نظر گرفته می شود، حداقل باید بحث و گفتگو عمومی باشد، "سیلالت اوزر، مدیر کل سیاست و فن آوری آزادی های مدنی در شمال کالیفرنیا، به من گفت:" ACLU. "و اطمینان حاصل کنید که سوالات درست و خواسته شده و در مورد هدف از فن آوری نظارت و چگونگی تاثیر آن بر اعضای جامعه پاسخ داده شده است. همه این نوع سوالاتی که در قبال اطمینان از اطمینان از اینکه پلیس و اجرای قانون دیگر ابزارهایی ندارند که منجر به پالیسی تبعیض آمیز یا سوءاستفاده می شوند، وجود دارد. "

برخی از شهرهای کالیفرنیا در نظارت و شفافیت پلیس پیشرفت کرده اند. این شامل فرسنو است، جایی که سازمان دهندگان جامعه به پلیس فشار می آورند تا برنامه نظارت رسانه های اجتماعی خود را کاهش دهند و در حال حاضر بر روی تصویب یک پروتکل نظارت نظارتی کار می کنند؛ اوکلند، جایی که اعضای جامعه یک کمیته حفظ حریم خصوصی تشکیل دادند که در حال حاضر مشاوره به شورای شهر در مورد تصمیمات نظارتی است و در حال کار بر روی یک پروتکل نظارت نظارت است؛ و سانتا سمالات، که با موفقیت قانون را برای جلوگیری از نظارت پلیس مخفی گذراند.

هدف این است که تا حد زیادی از این دستورات به تصویب برسد و فرصت های شفافیت نظارت پلیس در سطح دولت و فدرال را افزایش دهد.

اوزر گفت: "کارهایی که ما در سطح محلی انجام می دهیم، تلاش برای بازگرداندن برخی از انواع شفافیت و نظارت است که قبل از آن که شوراهای شهرستان و هیئت مدیره ناظر باید بودجه را تصویب کنند، بازگردانده شود." "به دلیل کمک های مالی دولت فدرال، بسیاری از آن ها نادیده گرفته شده است. اکنون همه این محرمانه وجود دارد. "

برجسته تصویر: بریز دوربین / TechCrunch
March 10, 2018