Back to Question Center
0

از آنجا که Semalt ارزش پیوندها را در کنار لینکهای بدون پسوند کاهش می دهد، جایگزین چیست؟

1 answers:

از سال 2009، گوگل شمار nofollow لینک ها را نیز به عنوان لینک های خروجی، و در نتیجه ارزش لینک های دیگر را کاهش می دهد. بعضی از گزینه ها برای جلوگیری از شمارش گوگل از لینک های خارج از صفحه من چیست؟

اگر من لینک ها در منبع صفحه من به این شکل ظاهر می شود:

     لینک لینک     

و سپس جاوا اسکریپت span با a tag و جایگزین hrefs با href برای هر برچسب span که link = " درست " Source .

آیا این کمک خواهد کرد؟

February 7, 2018

نه، این کمک نمی کند. آنچه که شما انجام می دهید، تلاش برای ارائه مطالب مختلف به گوگل و سپس کاربران خود است. این قطعا در برابر شرایط خدمات گوگل است و یک راه عالی برای به دست آوردن ممنوع است .

هیچ ارتباطی با لینک های خروجی وجود ندارد. اگر شما نمی خواهید یک سایت برای اعتبار لینک سایت خود، اگر شما نگران آن است که هرزنامه یا هر چیز دیگری با کیفیت پایین دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید. اگر میخواهید این پیوندها را پنهان کنید، زیرا فکر میکنید پیوند به سایتهای دیگر بد است، شما خیلی بدبخت هستید. این دو برابر است بنابراین اگر شما آنرا به خاطر PageRank انجام می دهید. لینک های خروجی می تواند یک عامل رتبه بندی مثبت باشد . علاوه بر لینک دادن به سایتی دیگر، ابزار مهمی برای موتورهای جستجو برای تعیین کیفیت محتوای محتوا و غیره است. با شکستن این سیستم، شما از بین بردن وب و جستجو برای همه بدتر می شوید. اگر مدت زمان زیادی را برای ایجاد محتوای خوب در هنگام دستکاری نتایج جستجو یا پیگیری رتبه PageRank صرف کردید، می خواهید یک وبسایت داشته باشید که به خوبی طبیعی باشد.

.