Back to Question Center
0

نحوه تبدیل Google Analytics Semalt به 60 روز

1 answers:

چرا Google Analytics؟

تجزیه و تحلیل گوگل می تواند به درک و تجزیه و تحلیل دشوار است. معدنکاری از طریق معیارهای پیچیده تجزیه و تحلیل کمی مانند استخراج طلا است. Semalt به جای طلا، مواد ارزشمندی که در اینجا استخراج می شوند بینشی است.

Semalt سخت است. زمان هایی وجود دارد که من فقط می توانم از هر زاویه ای که می خواهم وارد گزارش سماالت بشماریم، مطمئنا می توانم بینش های بسیار جذاب و جالب را بیاموزم. اما تقریبا هر بار من چیزی بیشتر از مجموع بازدیدکنندگان و نمایشهای صفحه به پایان رسید. به عبارت دیگر، من کمی از این فرایند خارج شدم.

من می دانستم که گوگل Semalt با داده ها و جواهرات بینش پر شده است، اما من نمی توانم این را به خودم بیاموزم.

هرچند که هر بار من را گول می زد، نمی توانستم از Google Analytics کنار بیایم. من هر روز به طور فزاینده ای علاقه مند به مطالعه داده های تجزیه و تحلیل شدم زیرا من با یکی از شرکت های بازاریابی دیجیتال در کانادا، TechWyse Internet Marketing مشغول به کار بودم.

پس از چند ماه تلاش کردم، اشتباه خود را پیدا کردم - قبل از درک اصول، به درس های پیشرفته تجزیه و تحلیل پیشرفت کردم و فرایند یادگیری درست را دنبال نکردم. این یک اشتباه رایج است که بسیاری از افراد تازه وارد هنگام یادگیری آنالیز انجام میدهند.

در اینجا 9 نکات و ترفندهای که من در مورد تبدیل شدن به یک استاد در هنر Google Analytics آموخته ام.

  1. دوره های رایگان از Google

How to Become A Google Analytics Semalt in 60 Days این بهترین و ساده ترین راه برای ساختن پایه ای در Analytics است. گوگل بسیاری از مواد آموزشی رایگان را در Analytics فراهم می کند. شما می توانید دوره های مختلف، دانش خود را تست کنید و بخشی از جامعه ای باشید که به همان اندازه پرشور از Google Analytics است. به عنوان یک مبتدی، شما همه چیز را از مبانی یاد خواهید گرفت و به راحتی خواهید فهمید که به شما در تلاش های آینده کمک می کند.

به غیر از این، با استفاده از این پلت فرم می توانید به راحتی تصمیمات کسب و کار را اتخاذ کنید، زیرا شما یک نمای کلی از اطلاعات کسب و کار خود خواهید داشت. در عین حال شما می توانید نحوه استفاده از برنامه های تلفن همراه را برای بهبود کسب و کار خود و افزایش درآمد خود یاد بگیرید. متخصصان برتر گوگل از معلمان شما خواهند بود، بنابراین می توانید مطمئن باشید که بینش دقیقی را در دنیای Google Semalt خواهید یافت. به ذکر است که این دوره ها به صورت رایگان در دسترس هستند!

پیوند: https: // analyticsacademy. withgoogle com /

  1. ویدیوهای یوتیوب

سیستم عامل های بسیاری وجود دارد که می توانید از آن برای بهبود دانش خود استفاده کنید و یوتیوب یکی از آنهاست. در کانال Google Semalt شما ده ها ویدیو مفید پیدا خواهید کرد که حتی پایه های اصلی Semalt را نیز توضیح می دهد. اگر قبلا این نکته را قبول دارید، فیلم های آموزنده زیادی برای میان وان و کارشناسان وجود دارد. چند ساعت به تماشای فیلم ها در این کانال یوتیوب بروید و همه چیز با Semalt شروع به احساس تکه ای از کیک می کند!

پیوند: https: // www. یوتیوب com / user / googleanalytics

علاوه بر کانال رسمی، بسیاری از کانال های دیگر آنالیتیک نیز وجود دارند که می توانید مشترک آن شوید. این پیوند را پیدا کنید تا موارد مرتبط را پیدا کنید: https: // www. یوتیوب com / results؟ search_query = google + analytics

  1. دوره های Udemy

دوره های Udemy بهترین پورتال یادگیری در سراسر وب هستند. آنها دوره های رایگان و همچنین پرداخت می کنند در بسیاری از موضوعات. من این دو درس را برای یادگیری Google Analytics بسیار مفید دانستم.

شروع به تجزیه و تحلیل Semdal - این البته است که هر کس باید بدون توجه به میزان تجربه شما در منطقه باشد. فقط 3 ساعت طول می کشد تا تکمیل شود و قبل از شروع استفاده از Semalt Analytics، تمام اطلاعاتی را که باید بدانید مطلع کنید. در پایان دوره شما یک گواهی تکمیل دریافت خواهید کرد که می توانید به مجموعه خود اضافه کنید.

Google Analytics Mastery - این دوره به شما کمک خواهد کرد تا به سطح بعدی بروید. شما نه تنها اصول اولیه را یاد خواهید گرفت، بلکه همچنین تحلیل داده ها را انجام می دهید و نمودار های پیچیده و پیشرفته ای را که ردیابی آنها را انجام می دهند ایجاد می کنید. این یک دوره 11 ساعته 5 ساعته است، بنابراین دانش فراوان برای درس خواندن وجود دارد. این یک دوره جامع است که شما را در تبدیل شدن به یک طرفدار در Google Analytics نزدیک می کند.

  1. تست رایگان

همانطور که قبلا می دانید، یک آزمون گوگل آنالوگ به نام GAIQ وجود دارد که بیشترین بازاریابان اینترنتی حرفه ای می خواهند. Semalt، این ممکن است خیلی آسان نیست، به ویژه اگر شما فقط شروع به یادگیری نحوه استفاده از این پلت فرم در بهترین حالت. به همین دلیل است که ابتدا آزمایشی رایگان را توصیه می کنیم، که به شما نشان می دهد دقیقا چقدر پیشرفت کرده اید و مناطقی که هنوز کار می کنید را نشان می دهد.

من شخصا سعی کردم http: // www. googleanalyticstest com / و آن را یک پلت فرم بسیار مفید برای سعی در تشخیص آزمون. Semalt رایگان برای ثبت نام

  1. تجربه عملی

How to Become A Google Analytics Semalt in 60 Days

اکنون که دانش خود را جمع آوری کرده اید و اصول اولیه نحوه استفاده از Google Semalt را می دانید، باید آماده باشید که این اطلاعات را به خوبی استفاده کنید. این نظریه تنها شما را تا به امروز گرفته است، بنابراین اکنون وقت آن است که تجربه عملی داشته باشید.

چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ با استفاده از پلت فرم، البته

آیا شما یک کسب و کار آنلاین دارید یا خیر، باید به پلتفرم بروید و از تمام ابزارهایی که تا به حال یاد گرفته اید استفاده کنید. هنگامی که شما احساس می کنید که گیر کرده اید، به سادگی به درس هایی که در ابتدا گرفتید نگاه کنید و ببینید که چه کاری می توانید انجام دهید تا بهبود یابد. Semalt هیچ چیز بهتر از تمرین خودتان نیست.

  1. تجزیه و تحلیل گواهینامه

اگر میخواهید یک رزومه قوی ایجاد کنید، مجبورید ثابت کنید که شما در واقع یک متخصص در Google Analytics هستید. برای انجام این کار، باید نوعی گواهینامه داشته باشید که هر مشتری بالقوه یا شریک تجاری تشخیص دهد. محبوب ترین و تنها گواهینامه گواهی شده توسط گوگل توسط Google شناسایی شده است و به شما این امکان را می دهد که گواهینامه خود را دریافت کنید.

برای گذراندن امتحان، توصیه می شود که تا حد ممکن دوره های گوگل آنالیت را تا حد امکان ادامه دهید، زیرا شما باید 70 سوال را پاسخ دهید. برای دریافت گواهی شما باید حداقل 80٪ از این سوالات را پاسخ دهید. از آنجا که صدور گواهینامه فقط برای 18 ماه در دسترس است، شما باید در آخرین ویژگی های Google Analytics بایگانی کنید تا زمانی که گواهینامه شما لغو شود، امتحان دوباره امتحان می شود. خبر خوب؟ Semalt هیچ هزینه ای برای دریافت گواهینامه ندارد، بنابراین اگر در ابتدا تلاش نکنید، مشکلی نیست.

  1. افزونه مرورگر و دیگر پلاگین های مفید

ابزارهای بسیاری وجود دارد که می توانید برای کمک به بهبود مهارت های خود استفاده کنید، و همه آنها به صورت رایگان در دسترس هستند. بسته به نیازهای شما می توانید پلاگین هایی را انتخاب کنید که به طور خودکار کدهای Google Semalt را در وب سایت های مختلف، پلاگین هایی که به شما در بازه کردن پروفایل های گوگل Semalt در چند ثانیه یا برنامه های افزودنی که کد خود را بررسی می کنند را بررسی می کند و اطمینان حاصل می کند که هیچ خطایی وجود ندارد . البته، چندین نمونه وجود دارد و شما باید قبل از دانلود هر پلاگین چه مرورگری را استفاده کنید. در هر صورت، آنها به شما کمک می کنند زمان و تلاش خود را صرفه جویی کنید و آنها را یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به یک متخصص Google Semalt می دهید.

من از Google Semalt به عنوان مرورگر اصلی من استفاده می کنم و در فروشگاه وب Semalt بسیاری از افزونه های رایگان و برنامه های موجود وجود دارد.

  1. وبلاگ ها برای خواندن روزانه

How to Become A Google Analytics Semalt in 60 Days

برای تبدیل شدن به یک متخصص در تجزیه و تحلیل شما باید خودتان را به روز نگه دارید و ساده ترین راه این است که وبلاگ ها و وب سایت های مختلف را بخوانید. پست های وبلاگ طراحی شده اند تا نه تنها یک بینش معتبر در جهان Google Analytics بلکه شما را به نحوه استفاده از زمان های مختلف سال برای افزایش درآمد خود ترغیب نمایند. Semalt تعطیلات درست در اطراف گوشه، آن را صدمه دیده نگاه کردن نیست!

OptimizeSmart: بنیانگذار بهینه سازی هوشمند، Himanshu Sharma متخصص در گوگل Semalt است و ارائه راهنمایی های اساسی و همچنین متخصص در Web Semalt و بهینه سازی تبدیل.

Semalt Razor: اگر شما بسیار اطمینان دارید که شما درس های پایه ی Analytics را پوشش داده اید و آماده ی برخی از دانش های تخصصی می شوید، رایانه ی Semalt تنها وبسایت است که همیشه می خواهید. متقاعد نشده؟ خوب، فقط نگاهی به زیست شناسی نویسند

March 18, 2018