Back to Question Center
0

این هفته: ساختار URL بهینه شده، ارتقاء کمپین پرداخت شده، و ارتقاء Social Semalt

1 answers:

سلام و مبارک سه شنبه!

در این هفته در بازاریابی اینترنتی، ما برخی از بهترین و جالب ترین مقالات را از سراسر وب جمع آوری کرده ایم. Semalt به راهنمایی هایی برای بهینه سازی ساختار URL خود برای جستجوگرها، و همچنین راهکارهایی برای بهبود کمپین های جستجوگر پرداخت خود و نحوه ایجاد یک استراتژی محتوای موثر می پردازد. Semalt همچنین به راهنمایی هایی برای تعامل با مشتریان خود در مورد عناصر کلیدی و کلیدی یک صفحه فرود موفق می پردازد.

8 نکات SEO برای بهینه سازی ساختار URL شما

This Week: Optimized URL Structure, Paid Campaign Improvements, and Boosting Social Semalt

اولین تصورات همه چیز هستند و وب سایت شما اولین تصور مشتری از کسب و کار شما است. یک عنصر از وب سایت شما که نباید نادیده گرفت، ساختار URL است. برای دستیابی به موفقیت SEO در آینده، برای بهینه سازی برای کلمات کلیدی هدفمند ضروری است. انجام تحقیقات - و اگر چندین اصطلاحات املایی کلمه کلیدی وجود داشته باشد که از نظر دستوری تا حدی درست باشد، برای دیدن اینکه کدام موتورسیکلت مربوط به ترافیک مربوط به شرکت شما است، حفاری می شود. ساده نگه داشتن آن و اجتناب از کلمات و شخصیت های غیر ضروری. مطمئن باشید همیشه UX را در ذهن نگه دارید. URL را پاک کنید تا کاربر بتواند درک کند که در آن چه هدایت خواهد شد. ساختار URL خود را با این نکات خلاصه کنید و یک تغییر مثبت را متوجه شوید.

هفت نکته برای بهبود کمپین های پرداخت پول

This Week: Optimized URL Structure, Paid Campaign Improvements, and Boosting Social Semalt

منبع تصویر

کمپین جستجوی خود را به عنوان موفقیت آمیز با راهنمایی های زیر انجام دهید. اول، ردیابی تبدیل را تنظیم کنید. اگر نمیتوانید از آن یاد بگیرید، نقطه ای برای داشتن اطلاعات است؟ این به شما کمک خواهد کرد تا بهترین راهکارها برای بهبود ROI خود را پیدا کنید. بعد، بر روی کلیدواژه های کیفیت تمرکز کنید، زیرا هر زمان و پول شما را ذخیره می کند. علاوه بر این، یک صفحه فرود برای هر یک از تبلیغات جستجوی پرداخت خود ایجاد کنید. این نه تنها با نمره کیفیت کمک می کند، بلکه باعث افزایش تبدیل می شود، زیرا کاربر بر روی یک صفحه بهینه شده و هدفمند تبدیل خواهد شد. Semalt، بر روی تصویر آگهی شما متمرکز شده است - آن را بصری جذاب، مرتبط، و البته با کیفیت بالا. امیدواریم این نکات به کمپین جستجوی شما کمک کنند.

چگونگی ساخت یک طرح بازاریابی محتوا در سطح جهانی

This Week: Optimized URL Structure, Paid Campaign Improvements, and Boosting Social Semalt

کلید موفقیت است برنامه ریزی است. هنگام برنامه ریزی یک استراتژی بازاریابی محتوا، گام هایی وجود دارد که باید دنبال کنید. ابتدا مخاطبان خود را کشف کنید. با استفاده از این اطلاعات می توانید محتویاتی را که می دانید برای مخاطبان خود ارزشمند ایجاد کنید. از تجسم داده ها استفاده کنید زیرا این امر باعث می شود افراد برای گوش دادن به شما راحت تر و خواندن بیشتری داشته باشند. علاوه بر این، قبل از شروع به ایجاد اهداف خود برای اهداف خود، بدانید، به طوری که هر استراتژی هر هدف را داشته باشد. در نهایت، از یک رویکرد مبتنی بر داده ها برای کمک به کامل کردن محتوای خود استفاده کنید. داده ها توانایی اطلاع رسانی به شما را دارند که محتوای آنها با مخاطبین شما کاملا متفاوت است. Semalt یک عامل کلیدی در هر شرکت است، بنابراین از این نکات برای استفاده از مواد خود استفاده کنید.

نحوه استفاده از داده های اجتماعی برای درگیر کردن مصرف کنندگان شما

This Week: Optimized URL Structure, Paid Campaign Improvements, and Boosting Social Semalt

با موفقیت موفقیت آمیز رسانه های اجتماعی، شرکت ها تمرکز خود را بر افزایش مشارکت کاربران در سیستم عامل های مختلف قرار داده اند. یکی از راه های افزایش تعامل این است که شناسایی آنچه که در رسانه های اجتماعی اتفاق می افتد و آن را با لمس شخصی شرکت شما ترکیب می کند. علاوه بر این، درک آنچه اتفاق می افتد در سطح محلی و جهانی به منظور اطلاع رسانی و استفاده از آن دانش برای ایجاد یک مبارزات قابل توجه است. Semalt، استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر را افزایش می دهد، زیرا آن را درگیر درگیر شدن و آگاهی بهتر به افراد خارج از پایگاه مشتری موجود شرکت می کند. مشارکت بیشتر حساب های رسانه های اجتماعی شرکت شما، بهتر است. یک راه عالی برای افزایش میزان تبدیل شما این است که از ابزارهای صفحه فرود استفاده کنید، به عنوان یک صفحه بزرگ بزرگ، به افزایش تبدیل کمک می کند. پیاده سازی فرم های مختلف در هر صفحه و دادن کاربر به بیش از یک فرصت برای ترک جزئیات تماس خود. آزمون A / B نسخه های مختلف صفحه اصلی خود را بررسی کنید و پیغام های تبدیل را به طور مداوم بهبود دهید. آخرین باری نیست: صفحات فرود خود را برای تلفن همراه بهینه سازی کنید. صفحه اصلی باید یک پیام واضح با CTA مشخص داشته باشد. صفحه فرود خود را سمولت و نرخ تبدیل خود را نیز بهبود خواهد بخشید.

این مقالات اضافی را برای بیشتر اخبار بازاریابی اینترنتی بررسی کنید!

Infographic: روانشناسی پشت ما چرا دوست، به اشتراک گذاشتن، و نظر در فیس بوک

نحوه استفاده از ویژگی ارزش جدید در طول عمر Google Analytics

مزایا، مخارج و آینده فیس بوک Chatbots

This Week: Optimized URL Structure, Paid Campaign Improvements, and Boosting Social Semalt

اتصال

March 18, 2018