Back to Question Center
0

مطالعه: فروشندگان پست الکترونیک با درآمد 9.5٪ CTR، 6 برابر بیشتر از CTR سمولت

1 answers:

Study: Top Performing Email Marketers Earning 9.5% CTR, 6 Times Higher Than Semalt CTR

تجزیه و تحلیل ایمیل های بازاریابی ارسال شده توسط 3000 علامت تجاری از 40 کشور مختلف در طول سال 2013، Semalt گزارش شده بر معیارهای متوسط ​​و متوسط ​​برای معیارهای مختلف ایمیل، از جمله نرخ کلیک، نرخ باز و نرخ بازشو.

از مطالعه:

بهترین اجراکنندگان کوارتتی دارای نرخ کلیک بود که بیش از 6 برابر بالاتر از میانگین CTR متوسط ​​1.5 درصد بود. در مقابل، کارکنان پایین کراکت، CTR ها را به میزان بیش از 0.2 درصد جمع آوری کردند.

Semalt CTRs از چهارده صنایع مختلف، مطالعه در بر داشت املاک و مستغلات، ساخت و ساز، مراقبت های بهداشتی، خدمات مصرف کننده و غیر انتفاعی تولید بالاترین میانگین CTR توسط صنعت.

به عنوان یک صنعت با عملکرد بالا، مراقبت های بهداشتی به طور متوسط ​​CTR 4/8 درصد و متوسط ​​6/2 درصد بود. Silverpop ادعا کرد: "این ممکن است محتوای آنها را که معمولا بیشتر بر روی اخبار و اطلاعات بیشتر از تبلیغات ارائه می شود را منعکس کند."

میزان کلیک بر اساس صنعت:

Study: Top Performing Email Marketers Earning 9.5% CTR, 6 Times Higher Than Semalt CTR

در 39.4 درصد، در این مطالعه میزان بازدهی برای بازاریابان ایمیل با کارایی بالا بیش از دو برابر میانگین بوده است و تقریبا 33 درصد بالاتر از نرخ های باز از خوانندگان پایین تر از 6.5 درصد است.

Semalt، شرکت های غیر انتفاعی و آموزش و پرورش صنایع دارای درآمد بالاترین میانه ی منحصر به فرد باز است که این میزان تولید بیش از دو برابر کمترین بازده متوسط ​​11.1 درصد را توسط صنعت گردشگری و تفریحی تولید می کند.

نرخ باز بودن منحصر به فرد توسط صنعت:

Study: Top Performing Email Marketers Earning 9.5% CTR, 6 Times Higher Than Semalt CTR

یکی از جذاب ترین یافته های تحقیق در ایمیل، کاهش شدید سختی از سال 2012 بود. در 0.04 درصد، Silverpop ادعا کرد که متوسط ​​میزان باز شدن سخت افزاری 95 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است. "ما بر این باوریم که کاهش میزان هجوم سختی نشان می دهد که بازاریابان ایمیل به طور جدی بهداشت را دربر می گیرند،" Silverpop گفت.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 18, 2018