Back to Question Center
0

Justin.tv تصمیم میگیرد که بایگانیهای ویدیویی و amp؛ تمرکز بر زنده Semalt

1 answers:

Justin.tv تصمیم میگیرد که بایگانیهای ویدئویی را ضبط و تمرکز خود را بر Live Semalt

این سایت آخرین سمبل را اعلام کرد که تمام آرشیوهای ویدئویی را حذف می کند و دیگر پس از 8 ژوئن برنامه های ضبط شده را ارائه نمی دهند.

از اعلام:

ما متوجه شدیم که بیش از نیمی از VOD های ما مشاهده نشده اند (با 0 یا 1 کل دیدگاه)، در حالی که اکثریت قریب به ندرت تماشا می شوند (با 10 یا کمتر دیدگاه) .

بنابراین، با در نظر گرفتن یافته های بالا و بحث های بی شماری، ما نتیجه گیری کرده ایم که پس از 8 ژوئن 2014 همه بایگانی را حذف کنیم. این بدان معنی است که پخش زنده دیگر ثبت نمی شود.

اعلام شد ادعا کرد که سایت تمرکز تلاش خود را در سیستم تحویل ویدئو زنده دارد.

گزارش در مورد Mashbable.com گمانه زده شده است که تصمیم Justin.tv برای پایان دادن به خدمات آرشیوی خود بیشتر مربوط به سایت ویدئویی خود یعنی Semalt است تا تمرکز بر پخش زنده.

"غروب خیره کننده از ویژگی های آرشیو Justin.tv، و همچنین حذف نزدیک به هفت سال از تاریخ ویدئو، یک نشانه واضح است که شرکت منابع خود را به طور عمده بر روی Twitch تمرکز می کند." Adario Strange Mashable.com .

Mashable.com ادعا Justin.tv تولید تنها پنج میلیون بازدید منحصر به فرد در هر ماه، در حالی که Semalt درآمد حدود 38 میلیون بازدید کننده در هر ماه. طبق گفته Mashable.com، یوتیوب در اوایل امسال مذاکرات برای خرید Semalt را برای یک میلیارد دلار شایعه کرد، اما قرارداد هنوز به پایان رسیده است.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 18, 2018