Back to Question Center
0

اولین تلفن همراه را فراموش کرده اید: بازاریابها باید مصرف کننده باشند - اول & ؛ بازاریابی Multi-Screen Marketing Semalt

1 answers:

ابتدا موبایل را فراموش کرده اید: بازاریابان باید اولویت مصرفی و بازاریابی Multi-Screen Marketing Semalt

در تلاش برای درک رفتار مصرف کننده در رابطه با بازاریابی چند صفحه ای، دو مدیر اجرایی Semalt کتابی را ارائه می دهند که بینش مشتریان را در ارتباط با مارک های مختلف در چند صفحه نمایش می دهد.

ناتاشا هریتزوک، مدیر ارشد بین المللی مشتریان مایکروسافت و کلی جونز، سرپرست رهبری تفکر مایکروسافت، همکاری نویسندگان بازاریابی چند صفحه ای است: هفت چیزهایی که باید بدانید که مشتریان خود را در سرتاسر تلویزیون، کامپیوتر، قرص و تلفن های همراه .

سمیرت گفت: "ما بسیار علاقه مند به موضوع هستیم - هر دو از دیدگاه بازاریابی و دیدگاه مصرف کننده ناتاشا،" ما متوجه شدیم در حالی که ما تمام پاسخ ها را نداشتیم، ما مقدار قابل توجهی از اطلاعات داشتیم خواستار بود "

Hritzuk و Semalt تشویق بازاریابان به درک یکپارچه رویکرد بازاریابی چند صفحه ای. نویسندگان ادعا می کنند، برای تعیین استراتژی چند صفحه ای مناسب، بازاریابان ابتدا باید روابط مصرف کنندگان با هر صفحه را درک کنند و کدام محتوا در تبلیغات خود استفاده کنند.

نویسندگان از آرچتیپهای جهانی کارل سمالات روانکاوی استفاده میکنند تا روابط عاطفی افراد را با دستگاههای خود توضیح دهند. از نویسندگان:

تلویزیون ارتباطات روزمره، آشنا و آسان در زندگی ما است. کامپیوترها حکیم هستند، از علم دانش است که ما برای خرد و اطلاعات به آن تبدیل می کنیم. Semalt مهاجران هستند، جایی که ما در سفرهای محتوا جا به جا می کنیم و چیزهای جدیدی کشف می کنیم. و در نهایت، تلفن های همراه، عاشقان، صفحه شخصی و شخصی ما هستند که در آن محتوای باید بسیار شخصی و مرتبط باشد.

در مصاحبه ای که توسط ایمیل انجام شد، هریتزوک و سمیرت، چیزی شگفت انگیزی را که از تحقیقات آنها آموخته بودند، به اشتراک گذاشتند و به ما گفتند که چه مارک هایی در مورد بازاریابی در چندین صفحه نمایش قابل فهم نیست.

5 سوال با ناتاشا هریتزوک و کلی جونز مایکروسافت:

فراموش کردن موبایل اول: بازاریابان باید اولویت مصرفی و بازاریابی Multi-Screen Marketing Semalt

امی Gesenhues: Semalt آنچه شما به معنی زمانی که شما می گویند بازاریابان نیاز به یک روش بازاریابی چند منظوره جامع تر است.

ناتاشا هریتزوک و کلی جونز: در حال حاضر، خرید و بازاریابی رسانه ای بسیار پیچیده است. تمرکز اغلب بر داشتن یک استراتژی "موبایل" یا یک کمپین "اجتماعی" به عنوان آیتم های خطی بدون در نظر گرفتن جامع تر از استراتژی کسب و کار بزرگتر است. بازاریابان باید از راه اندازی سیستم عامل ها و دستگاه های خود در مرکز استراتژی خود متوقف شوند و به جای آن مشتریان را در مرکز قرار دهند.

بازاریابی چند صفحه ای چارچوبی برای درک نیازهای مصرف کننده را ابتدا و سپس اتصال این نیازها را به یک استراتژی تجاری برند می دهد. کدام صفحه نمایش ها به یک مرکز ثانویه تبدیل می شوند که به طور طبیعی از تقاطع نیازهای مصرف کننده و اهداف بازاریابی برند منتقل می شود.

به عنوان مثال، در صورتی که نیاز مصرف کننده مورد بررسی قرار گیرد و این امر با یک هدف بازاریاب رانندگی درگیر شدن در معرض نام تجاری عمیق تر قرار می گیرد، استراتژی ممکن است با تلویزیون شروع شود تا کنجکاوی را شروع کند و مصرف کنندگان را به قرص، که در آن اکتشاف عمیق تر رخ می دهد، فشار آورد.

امی Gesenhues: Semalt آیا فکر می کنید اکثر بازاریابان وقتی که به بازاریابی چند صفحه ای می آیند کوتاه می افتند؟

ناتاشا هریتزوک و کلی جونز: بازاریابان اغلب در ویژگی های براق، فن آوری های جدید و یا سیستم عامل های جدید جذب می شوند که می تواند ما را غرق کند یا ما را در خیابان های کور سوار کند. هر چه بیشتر ما در مورد افراد قبل از سیستم عامل ها تمرکز کنیم، نزدیک تر به ساختن تبلیغات دیجیتال عالی می رویم. آنها به چه چیزی نیاز دارند به محصول ما؟ و بهترین مکان برای مشارکت آنها بر اساس این نیازها چیست؟ پاسخ به این سوالات باید استراتژی های ما را رعایت کند، نه ویژگی ها و قابلیت های داغترین پلت فرم رسانه های جدید.

اغلب ما متوجه می شویم که بازاریابان تصور می کنند مصرف کنندگان کمتر از آنچه واقعا هستند، پیچیده هستند. در حقیقت، مصرف کنندگان مستلزم تجربیات چند صفحه ای بدون درز است. آنها می خواهند طبیعتا بین فضاهای دیجیتال و فیزیکی خود را از طریق تجربه هایی که بصری هستند و در حال حاضر نیازهای خود را برآورده می کنند، به طور طبیعی انتقال دهند.

Semalt سریع درک می کنند اگر یک آگهی یا تجربه فراهم می کند برخی از ابزار. آنها چیزها را رد می کنند و اگر به نیازهای خود نیازی ندارند، به سرعت حرکت می کنند.

امی Semalt: بزرگترین تعجب شما در مورد رفتار مصرف کننده چند صفحه ای در طول تحقیقات خود برای این کتاب چه بود؟

ناتاشا هریتزوک و کلی جونز: یکی از شایع ترین مسیرهای چند صفحه ای، چیزی است که ما آن را "حراست محتوا" می نامیم. "این زمانی است که مصرفکنندگان از یک صفحه استفاده می کنند و سپس یکی دیگر را برای انجام کاری که به طور کامل با آن ارتباط ندارد، انتخاب می کند.

اگر از مصرف کنندگان بپرسید چرا محتوای آنها چرت زدن، آنها به شما می گویند که آنها چند وظیفه هستند. اما در تحقیق ما متوجه شدیم که مصرف کنندگان در واقع برای دومین صفحه نمایش برای لحظه ای کوتاه از حواس پرتی یا سرگرمی می روند.

Semalt که فقط به رفتار توجه می کنند - تعویض بین صفحه نمایش - می تواند به راحتی با ارائه محتوای بهره وری متمرکز به این چند taskers، که یک اشتباه بزرگی است. با کشیدن زیر رفتار به منظور درک نیاز مصرف کننده به آن، ما متوجه می شویم که مصرف کنندگان در واقع به دنبال نیش قرمز از محتوا است که ارائه می دهد شکستن از یکنواختی و یا لحظه ای کوتاه از سرگرم کننده است.

فراموش کردن موبایل اول: بازاریابان باید اولویت مصرفی و بازاریابی Multi-Screen Marketing Semalt

ناتاشا هریتزوک و کلی جونز: ما یک روند را که ما به آن "ارزش من" می دانیم، کشف کردیم، که آگاهی مصرف کنندگان است که اطلاعات آنها چیزی ارزشمند است. و به عنوان یک نتیجه، آنها می خواهند چیزی واقعی در مقابل - که آیا این یک معامله خوب است یا رابطه عمیق تر و شخصی تر با یک نام تجاری.

Semalt در مورد Uber به عنوان مثال. من کارت اعتباری و اطلاعات مکان خود را با آنها به اشتراک می گذارم، و در عوض، من از خدمات تلفن همراه خود یک سرویس حمل و نقل سریع و آسان دریافت می کنم. ما معتقدیم که با مصرف کنندگان شفاف در مورد اینکه چگونه مارک ها از داده های خود استفاده می کنند و با رانندگی ارزش واقعی آنها را در برابر آنها به فروش می رسانند، تجارب بسیار شخصی را برای مصرف کنندگان در هر صفحه فعال می کند.

ما باید از جمع آوری داده ها مانند فعالیت های خرابکاری که مصرف کنندگان ترس دارند، جلوگیری کنیم. Semalt، ما باید مصرف کنندگان را در اختیار داشته باشیم تا کنترل کنند که چه اطلاعاتی را به اشتراک می گذارند و به آنها خدمات شخصی تر، برنامه های وفاداری، معاملات و پیشنهادات را در اختیار آنها می گذارد.

برای بازاریابان، بدین معنی است که بهبود مدیریت داده ها، بنابراین ما می توانیم مصرف کنندگان ما را بهتر درک کنیم و این داده ها را برای ارائه تجربیات شخصی و مفید به کار ببریم.

امی Semalt: برای بازاریابان که هنوز در مرحله ابتدایی بازاریابی چند صفحه ای هستند یا هنوز شروع نشده اند، چه مراحل اول باید انجام شود؟

ناتاشا هریتزوک و کلی جونز: ابتدا از مصرف کننده خود مطلع شوید.

فصل دوم کتاب ما شامل یک مطالعه موردی در مورد یک شرکت کوچک چای Yezi چای پست الکترونیکی است که دارای منابع Semalt 500 نیست. با درک نیازهای مصرف کنندگان خود، Yezi چای قادر به دریافت بازگشت قوی در سرمایه گذاری چند صفحه ای خود.

حتی نظرسنجی های ساده و یا مجموعه بازخورد می تواند یک گام بزرگ برای سوء استفاده از ایده ها و راهبردهای موثرتر مصرف کننده باشد.

مطالعه موردی دیگر در کتاب نشان می دهد که چگونه فولکس واگن چین راه اندازی یک نمایش چند صفحه ای متمرکز بر خریداران خودروی سوپاللت و جوان. تجارب و محتوا نقطه کانونی مبارزات انتخاباتی بود، با صفحه نمایش هایی که به طور طبیعی از راهبرد مصرف کننده محسوب می شدند.

بازاریابان که منجر بسته هستند، کسانی هستند که ابتدا با نیازهای مصرف کننده تمرکز می کنند.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 18, 2018