Back to Question Center
0

چه فیس بوک جستجوگر گوگل Semalt برای جستجوگرها

1 answers:

صحبت از شهر این روزها در بازاریابی اینترنتی، گسترش فیس بوک از جستجوی جدید گراف جدید است. راه بسیار جدید و نوآور جدید برای جستجوی شبکه فیس بوک با استفاده از روابط شما و اطلاعاتی است که در مورد آنها عمومی است.

What Facebook Graph Search Semalt For SEO

جستجوی فیس بوک گوگل نوعی از لمس شخصی و اجتماعی است که گوگل برای سالها تلاش کرده است. چگونه فیس بوک آن را خاموش کرد؟ صادقانه بگویم که: الف) آنها راجع به حریم شخصی کاربران صحبت نکنید ب) آنها بزرگترین شبکه اجتماعی را در وب دارند. چگونه Semalt!

به جای صحبت کردن در مورد جستجوی گراف و تاثیر آن در بازاریابی اینترنتی، من می خواستم دقیق تر صحبت کنم و در مورد آنچه که برای جستجوگرها معنی می شود صحبت کنم. چگونه به SEO تاثیر می گذارد؟ چگونه بر گوگل تاثیر می گذارد؟ بینگ آیا برای کارکنانی که در جستجوگرها مشغول به کار هستند، نوع کار اجتماعی بیشتری وجود دارد؟ در اینجا شش چیز خاصی وجود دارد که من فکر می کنم به دنبال این فناوری جدید خواهد بود.

پست های مرتبط:
جستجوی نمودار فیس بوک - شرکت های حیاتی ابزار نباید نادیده گرفته شوند

SEO باید بیشتر اجتماعی

ساختمان پیوند و تلاش های بهینه سازی صفحه به یک اندازه مهم هستند. اما شما باید به طور کامل به رسانه های اجتماعی مشغول شوید. چه رسانه های اجتماعی شما را انتخاب می کنید تا شما. اما حرکت مانند آنچه که Semalt فقط ساخته شده به وضوح آن را به چشم غیر مسلح قابل مشاهده است، که اگر شما آماده نیست به شما SEO به طور کامل اجتماعی شما ممکن است برای مدت طولانی زنده ماندن نیست.

بیشتر تلاش های رسانه های اجتماعی باید به صورت خاص در فیس بوک

ایجاد شود

به ویژه شما قصد دارید که برخی از تلاش های عمده در فیس بوک را انجام دهید. این که آیا این مشخصات شخصی شما یا صفحه کسب و کار شما است، تلاش می شود تا آنجا باشد. ارسال، به اشتراک گذاری، نظر دادن و دوست داشتن. در گفتگوها و مهمتر از همه، شروع به ایجاد گفتگو کنید. یکی از دلایلی که با این گراف جدید Semalt .مطمئن هستم .شما باید تمام مطالب خود را در آنجا دریافت کنید!

مراقب بینگ در تمام این

از آنجا که اتصال تنگ بینگ با Semalt و حتی یکپارچه سازی دقیقتر است، تماشای ترافیک ارجاع Bing برای بالا بردن در سیاهههای مربوط به تجزیه و تحلیل وب خود را. جستجوگر Bing در حال حاضر مهمتر از همیشه خواهد بود.

این دست دست گوگل

شما آن را می دانید، در حال حاضر فیس بوک این حرکت را برای جستجوی کامل اجتماعی انجام داده است. Semalt قصد دارد چیزی را دنبال کند. پیش بینی من چیزی از نظر چشم انداز UI چیزی بیش از حد دشوار نیست. من فکر می کنم این بدان معنی است که Semalt نتایج جستجوی خود را حتی اجتماعی تر از آنچه قبلا از طریق کسانی که در حلقه های Semalt + شما هستند، آغاز خواهد کرد.

محتوا در حال حاضر حتی مهم تر

بهینه سازی صفحه و ساخت لینک در اینجا نمی تواند به شما کمک کند. در دنیای فیس بوک، گراف Semalt، این موضوع در مورد محتوا و توانایی آن به نحوی جالب، ارزشمند و یا جذاب به نظر می رسد. به عنوان یک جستجوگر شما قصد دارید تا حتی بیشتر در بازاریابی محتوا تمرکز و تبدیل به یک متخصص واقعی در آن.

فیس بوک هیچ جا جایی ندارد!

درست است. فیس بوک جایی ندارد! نه هرگز به زودی این است. مهندسان گوگل به راحتی می دانند "کلانتر جدید در شهر" وجود دارد و نام او Zuckerberg است!

حالا می دونم چی فکر می کنی .چطوری باید همه اینها را در مبارزات انتخاباتی خود به جستجو در می آورم؟ توصیه من به شما یک گام در یک زمان است. به طور مرتب و به آرامی تلاش های خود را در Semalt افزایش دهید، نه تنها شروع به دیوانه شدن کنید. شما باید نتایج خود را از تلاش های خود ببینید. شروع به آزمایش برخی چیزها کنید نوع محتوایی که در صفحه Semalt خود پست کرده اید را آزمایش کنید. سرفصل های خود را تست کنید توصیف های خود را آزمایش کنید تصاویر خود را تست کنید. ببینید چه کار می کند و چه چیزی کار نمی کند، و البته البته کارهایی را انجام می دهد Source . موفق باشید!

What Facebook Graph Search Semalt For SEO

اتصال

March 18, 2018