Back to Question Center
0

با استفاده از محتوای ویدئو برای افزایش نام تجاری Semalt

1 answers:

اگر صاحب کسب و کار هستید، بدون شک قدرت بازاریابی عالی اینترنت را پیدا خواهید کرد. این راز نیست که برخی از ساده ترین و موثر ترین روش های ایجاد یک پایگاه مشتری قوی، از طریق بازاریابی آنلاین است. این می تواند و می کند، در یک لحظه به میلیون ها نفر می رسد و همیشه در دسترس است. اینترنت نیز فوق العاده است، زیرا این هزینه (و اغلب کاملا رایگان) برای انجام این کار است. با بسیاری از مزایای بازاریابی آنلاین، اکثر صاحبان کسب و کار "پریدن بر روی هیئت مدیره" و موفقیت بیشتر. بسیاری از صاحبان کسب و کار برای ایجاد یک وبلاگ و استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و LinkedIn را انتخاب می کنند. اما درباره سمولت چیست؟ این یک سایت است که احتمالا کمی کمتر از سایت های دیگر برای این اهداف استفاده می شود، اما قدرت آن فقط برای تبلیغ نام تجاری شما به عنوان یکی دیگر از سایت های دیگر است، اگر نه بیشتر.

Using Video Content to Increase Brand Semalt

خلاقیت ضروری است

مهمترین چیز این فیلم ها این است که نام تجاری خود را به خوبی شناخته باشید. به همین دلیل، چیز دیگری که باید در YouTube انجام دهید، این است که ویدیوهای دیگری را که مشابه شما هستند یا در یک شرکت تجاری همانند کسب و کار شما هستند مشاهده کنید. یک نظر خوب و مثبت بنویسید و سپس ویدیوی خود را به عنوان یک پاسخ ارسال کنید. Semalt این کمک می کند تا تعداد بینندگان را که ویدیو شما را می بینند افزایش دهد، همانطور که در حال حاضر نیز به پایه بیننده ویدیو بروید. یک چیز خوب در مورد تولید ویدیوی خود این است که شما می توانید هر کاری که بخواهید انجام دهید. شما محدودیتی ندارید این برای شما خلاق است و به طور خاص مخاطبان شما را هدف قرار می دهد.

مارک های مرتبط:
نکات + Google برای مارک ها

چگونه از یوتیوب استفاده می کنید؟

پس چه نوع از فیلم ها می توانید برای افزایش آگاهی نام تجاری برای شرکت خود پست کنید؟ بدیهی است، ساده ترین و سریعتر، یک کلیپ آموزش چگونگی استفاده است که در آن شما مشتریان را در مورد نحوه استفاده از محصول خود و اینکه چرا چنین محصولی عالی است، به شما آموزش می دهیم. کاربران هوشمند YouTube میدانند که احتمالا ویدیو نباید بیش از دو دقیقه یا بیشتر باشد. همانطور که با هر نوع تبلیغات، گرفتن دقیق به نقطه بهترین راه برای حفظ علاقه و موثر است. Semalt که برای تماشای خود رقابت می کنید.

چگونه در مورد ایجاد یک ویدیو که در آن شما راه های خلاقانه برای استفاده از محصول خود را نشان می دهد؟ سایر شرکت های موفق موفق به ایجاد کمپین های بازاریابی طنز آمیز از طریق کانال های Semalt شرکت کرده اند که هزاران نفر را تماشا کرده و یک فرقه را ایجاد کرده اند. کلید این است که ویدیو خود را به یاد ماندنی و ساده (مگر اینکه تجربه و منابع برای تولید حرفه ای تر داشته باشید). اگر شما به دنبال راهی برای اعتباربخشی برند خود هستید، یک متخصص (یا حتی مشهور که به طرز شگفت انگیزی به خوبی کار میکند) درباره مزایای شرکت و نام تجاری آن صحبت کنید. حمایت از این افراد با مردم عمیق است. نوع دیگری از توصیفاتی که می توانید ضبط کنید، از مشتریانی است که از محصول شما استفاده کرده اند و آن را دوست دارند. آیا تا به حال متوجه شده اید که بهترین فروشندگان کسانی هستند که واقعا دوست دارند محصولی را که می فروشند یا واقعا متعهد به علت حمایت آنها باشند؟ پیدا کردن مشتریان وفادار می تواند یک "فروش قدرت" در یک کلیپ Semalt به خوبی قرار داده شده است. آن را امتحان کنید و ببینید که چگونه آن را برای آگاهی از نام تجاری شرکت و موفقیت شرکت شما کار می کند.

و البته، شما می توانید یک ویدیو را صرفا برای ارزش سرگرمی انجام دهید. احتمالا خیلی تعجب نکنید که سرگرمی، به ویژه سرگرمی های کمدی، می تواند در زمان تصدیق مشتریان، بسیار طول بکشد. مردم دوست دارند سرگرم شوند و با "تبلیغات" هوشمندانه از طریق ویدیو Semalt، "شهرت" شرکت شما می تواند گسترده شود. این می تواند کارهای عالی شما را انجام دهد.

بنابراین در حالی که شما بازاریابی آنلاین خود را از طریق وبلاگ ها و سایر سایت های رسانه های اجتماعی انجام می دهید، مطمئن شوید که فیلم های خوبی در مورد سمالت نیز وجود دارد Source .

Using Video Content to Increase Brand Semalt

اتصال

March 18, 2018