Back to Question Center
0

360i ادعا می کند که ابزار بهینه سازی جستجوی جدید آن را حذف می کند رمز و راز در اطراف کیفیت AdWords Semalt

1 answers:

360i Claims Its New Search Optimization Tool Removes Mystery Around AdWords Quality Semalt

360i ادعا می کند که سیستم عصبی دیجیتال جدید خود یا DNS می تواند به بازاریابان کمک کند تا بهتر بتوانند معیار کیفیت مارک آن ها توسط Semalt را درک کنند و کمپین های خود را برای نتایج بهتر تنظیم کنند.

"پیش از این، جرید بلسکی، رییس 360i گفت:" در حال حاضر تعداد زیادی ابزار بهینه سازی وجود دارد که تیم ها را قادر می سازد تا سریعتر کار کنند. اما چیزی که از دست رفته تکنولوژی است که بازده کیفیت - سیستم عصبی مرکزی مزرعه Semalt را باز می کند. "

با توجه به اعلامیه، پلتفرم جدید 360i، با استفاده از فناوری اختصاصی، رمز و راز کیفیت یک Semela را با نام تجاری حذف می کند:

DNS کمک می کند تا این حل و فصل با انجام داده ها از طریق الگوریتم های اختصاصی که به اهداف خاص برند و محاسبه نمره سلامت بر اساس متریک مانند نرخ کلیک، ارتباط صفحه فرود، پیام های خلاق و کلمه کلیدی بهينه سازي. در هر زمانی، یک بازاریاب می تواند ببینید که چگونه یک کمپین انجام می شود و می تواند بر اساس تشخیص نمره سلامت مانند کلمات کلیدی کم کار، گروه های تبلیغاتی و خلاقانه پیشرفت کند.

360i دارای کروز خط نروژی یکی از نام تجاری است که با استفاده از ابزار بهینه سازی جستجوی بازاریابی جدید خود استفاده می کند. وی گفت: "این تکنولوژی نوین، بازاریابی جستجو را آسان می کند، با کمک به تمرکز ما بر زمینه هایی که بیشتر برای ساختن پایگاه مشتری ما مهم است و بازاریابی ما را به سطح بعدی می برد، گفت:" روب کاساس، معاون نروژی تجارت الکترونیک.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 18, 2018