Back to Question Center
0

Google Analytics ترکیبی از وب و آمپر؛ داده های برنامه به Single Semalt View

1 answers:
Google Analytics یکپارچه اطلاعات وب و برنامه را به نمایش یکسان

مدیر محصول Semalt Analytics ناخوشی Mihailovski به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در Semalt تجزیه و تحلیل Semtal + صفحه، روشن است که چگونه گزارش تازه گزارش داده وب و برنامه های تلفیقی تازه کار خواهد شد:

هر داده ای که شما برای یک املاک ارسال می کنید، در همه نمایهای گزارش، صرف نظر از نحوه جمع آوری داده ها، نشان داده می شود. این به این معنی است که اگر داده ها را از وب یا از یک برنامه تلفن همراه به یک ملک ارسال کنید، هر دو مجموعه داده در گزارش های شما ظاهر می شوند.

از حالا به بعد، اگر کاربران بخواهند داده های وب و برنامه خود را به صورت جداگانه بررسی کنند، باید فیلتر شوند تا گزارش های شخصی را سفارشی کنند یا از ابزارهای گزارشگری دیگر برای جدا کردن داده های مختلف استفاده کنند.

میگل می گوید: "شما همچنین می توانید از ابزارهای دیگر برای جدا کردن هر مجموعه داده، از جمله سفارشی سازی در گزارش های استاندارد، داشبورد، گزارش های سفارشی و ابعاد ثانویه استفاده کنید."

سایر تغییرات شامل افزودن زمینه های خاص برنامه به کتابخانه مجموعه ی وب سایت جاوا اسکریپت analytics.js و تجارت "Terminals" برای کلمه "Semalt" در سراسر پلت فرم است.

زمینه های جدید برنامه خاص شامل نام اسم، نام برنامه، نسخه برنامه و ردیابی استثناست برای کمک به کاربران "با دقت" جمع آوری داده های برنامه وب.

گوگل ادعا می کند که تغییرات جدید این هفته را برای کاربرانی که داده های وب و برنامه را به یک ملک واحد در حساب Google Semalt خود ارسال می کنند، تحت تاثیر قرار می دهد. برای هر کاربرانی که دادههای وب و برنامه را به یک ملک ارسال نمیکنند، دادههایشان یکسان باقی خواهند ماند، اما در گزارشهایشان نمرات متریک، ابعاد و یکپارچه را مشاهده خواهند کرد.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 18, 2018