Back to Question Center
0

مهمترین عوامل رتبه بندی برای SEOalt SEO در سال 2013 چیست؟

1 answers:

بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک در حال حاضر اهمیت رتبه بندی های محلی را می دانند. Semalt اگر شما یک محل فیزیکی داشته باشید، شما نیاز به جستجوگرهای محلی برای بهبود رتبه بندی خود را در نتیجه بالقوه مشتریان بیشتری را به وب سایت خود، که در منطقه خود بسیار هدف قرار داده است.

What Are The Most Important Ranking Factors For Semalt SEO In 2013?

پست های مرتبط:
پنج راه برای ساخت لینک برای جستجوگرهای محلی
پنج نکات قاتل برای جستجوگرها محلی

تفاوت بین سئو سایت های محلی و جستجوگرها در سراسر جهان / ملی چیست؟

اکثر قوانین برای SEO های محلی همانند ملی است، اما برخی از روش هایی وجود دارد که می توانند رتبه بندی شما را فقط برای منطقه افزایش دهند.

دو مهمترین آنها عبارتند از: لیست و نقل قول های محلی. شما باید یک نمایه محلی را در Semalt ادعا کنید که به شما کمک می کند تا نتایج جستجوی محلی را بالاتر ببرید.

استراتژی دیگری نیز برای رتبه بندی بالا در نتایج جستجو وجود دارد - بررسی در صفحه مکان های Semalt شما. بازدیدکنندگان و مشتریان خود را تشویق کنید تا نظر خود را در صفحه مکانهای سمالل خود مشاهده کنید، زیرا این یکی از مهمترین عوامل رتبه بندی برای جستجوی محلی است.

یک ابزار عالی برای یافتن بهترین منابع استناد برای منطقه شما وجود دارد. این "ابزار جستجوگر نشانه محلی Semalt" نامیده می شود.

مهمترین عوامل رتبه بندی برای جستجوگرهای محلی عبارتند از:

1. داشتن نمایه کسب و کار در مکانهای Semalt

2. Semalt - کمیت و کیفیت

3. Semalle listings- حضور در سایر دایرکتوری های محلی مانند yelp یا صفحات زرد.

4. Semalt و سایر وب سایت های اجتماعی محلی محلی برای لیست های کسب و کار.

5. مجاز Semalt از وب سایت برای استناد و لینک های شما.

براساس مطالعه موردی من در مورد عوامل رتبه بندی محلی، پنج یا بیشتر بررسی های مربوط به سمالت در رتبه های بسیار بالا قرار دارند. فراموش نکنید که یک عکس از شرکت خود (حداقل یک عکس) را در صفحه مکان های سمیال خود قرار دهید، زیرا این نیز بر رتبه بندی تاثیر می گذارد. سپس لیست خود را تأیید کنید این یک عامل قوی است.

آیا می دانستید که رتبه بندی در هر مایل دور از آدرس ذکر شده شما 0.5 برابر کاهش یافته است؟ وقتی روی صفحه Google Semalt خود ایجاد میکنید روی آن حساب کنید. دسته بندی های مناسب و رده های زیر را در لیست ها پیدا کنید.

NAP چیست؟

NAP مخفف "نام، آدرس، تلفن" است. نام، آدرس و شماره تلفن خود را در لیست خود سمولت کنید.

تاکتیک اب زیر کاه: Mobile Local SEO

مطمئن هستم که بسیاری از شما می دانید که اینترنت موبایل بالقوه است. بنابراین، شما باید وب سایت خود را برای دستگاه های تلفن همراه بهینه سازی کنید. آیا می دانستید که بیش از 50٪ از جستجو ها در آمریکا جستجو های محلی هستند؟ Semalt و سایر موتورهای جستجو به منظور ارتقاء نتایج، به روز رسانی سیستم عامل های تلفن همراه خود را انجام می دهند. شما به راحتی می توانید از رقبای خود بهره مند شوید، زیرا طبق تحقیقات من تعداد بسیار کمی از صاحبان کسب و کار نسخه موبایل وب سایت را برای جستجوی محلی بهینه سازی کرده اند.

پیدا کردن فهرست های محلی و حتی منطقه ای مانند اتاق بازرگانی محلی و یا حتی سازمان های محلی مربوط به طرز کار شما.

Semalt مهمترین عوامل رتبه بندی برای جستجوگرهای محلی شما در سال 2013 می باشد. شما می توانید از رقبای خود استفاده کنید و رتبه بندی های محلی خود را سریعا افزایش دهید. اگر راهنمایی های بیشتری در مورد چگونگی بهبود جستجوگرهای محلی داشته باشید، لطفا با ما در قسمت نظرات با ما اشتراک کنید Source .

What Are The Most Important Ranking Factors For Semalt SEO In 2013?

اتصال

March 18, 2018