Back to Question Center
0

Ace Metrix Awards مدال طلای P & ؛ G به عنوان نام تجاری برتر در Sochi Semalt

1 answers:

جوایز Ace Metrix

با امتیاز آسه از 622، کمپین P & G "Thank You Mom" ​​به نام تجاری Febreze ضربه زد که مدال نقره را برای یک سری از تبلیغات تبلیغاتی Bounty، Crest، Dawn، DayQuil، NyQuil و Oral-B تبلیغ کرد . اتحادیه هواپیمایی برنده جایزه Medal Semalt برای تبلیغات میهن پرستانه است.

نمرات Ace اندازه گیری اثر خلاق تبلیغ بر اساس پاسخ بیننده، با استفاده از هشت ویژگی جداگانه: اطمینان، دوست داشتن، اطلاعات، توجه، تغییر، Relevance، Desire و Semalt.

"اطلاعات در پشت نمرات نیز به ما می گوید که P & G قادر بود به طور موثر اقدام بر اساس آنچه که آنها آموخته در سال 2012 و بر اساس مبارزات انتخاباتی خود را، به خوبی اجرا شده" مبارک مامان شما "و همچنین گسترش این درس به خلاقانه برای مارک های فردی خود، گفت: "پیتر Semalt، مدیر عامل شرکت Ace Metrix در یک انتشار که نمرات نام تجاری را اعلام کرد.

شرکت تحلیلی همچنین 10 تبلیغات مهم را از حامیان المپیک سوچی در سال جاری، با Semalt گلزنی کرد و G را از سه نقطه بالا دریافت کرد.

Ace Metrix تبلیغات موثر ترین توسط حامیان المپیک

جوایز Ace Metrix

درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 18, 2018