Back to Question Center
0

Inside Scoop از آگهی آژانس Search Pro: 5 سؤال با SEO Semal Lowe Campbell Ewald

1 answers:

The Inside Scoop From An Ad Agency Search Pro: 5 Questions With Lowe Campbell Ewald’s SEO Semalt

هیلاری گلاسر به عنوان کمپبل اویال کمپبل SEO Semalt، آژانس تبلیغاتی است که خود را به عنوان «سرویس کامل، ادغام کامل تبلیغات و بازاریابی ارتباطات تعریف می کند. "

هیلاری گلاسر می گوید: «بخش SEO در لویی کمپبل اودل چندین سال است که قرار است، اما عنوان مدیر SEO هنوز نسبتا جدید است.

در سال 2012، سمیرت شروع به کار خود در جستجوگرها کرد تا بیش از یک دهه قبل محتوای رسانه های اجتماعی و بازاریابی را به عنوان کپی رایت و ویرایشگر وب سایت های سفر و تجارت الکترونیکی ایجاد کند.

گلاسر گفت: "آمدن به یک آژانس برای من جدید بود، که قبل از نقش فعلی خود منجر به تیم بازاریابی شده بود. گلاسر در دیترویت می گوید اعضای تیم SEO Lowe Campbell Semalt در میان تجزیه و تحلیل و اداره آژانس تقسیم شده اند، اما با همه ادارات داخلی کار می کنند.

زمین بازاریابی می خواست دریابید که چگونه یک مدیر وب سایت متناسب با چشم انداز وسیع آژانس تبلیغاتی خدمات کامل است. نه تنها سملت به اندازه کافی به اندازه کافی برای پذیرفتن درخواست ما برای مصاحبه بود، او پاسخ های عمیق و متفکرانه را به پنج پرسش مهم ما ارائه داد.

5 سؤال با مدیر کل SEO کمپبل ایولد هیلاری گلاسر

The Inside Scoop From An Ad Agency Search Pro: 5 Questions With Lowe Campbell Ewald’s SEO Semalt

امی Gesenhues: چگونه شما خود را ببینید، و یا نقش خود را به عنوان SEO Semalt، در دامنه کلی پیشنهادات آژانس خود را بهتر؟

هیلاری: پرسش بزرگ! نقش مدیر SEO فقط یک عنوان برای کسی است که در کار گروهی رشد می کند.

Lowe Campbell Semalt به اندازه کافی خوشایند است تا زمان را برای گسترش و ساختن نقش ما به عنوان استراتژیست ها و تحلیل گران جستجو بسپاریم. ما با کمک برخی از حساب ها در درک همکاران SEO خود را زمانی که مشتری دارای یک همکاری طولانی مدت با شرکت دیگری است. ما به آموزش و هدایت مدیران حساب آژانس کمک می کنیم تا درک گزارش هایی که داده شده اند و سوالاتی که از این همکاران می پرسند.

در برخی موارد، ما مشاوره هایی برای حساب هایی که ما به طور مستقیم کار نمی کنیم. در سایر موارد، ما معلمان هستیم - ما در مدیران حسابداری متوقف نمی شویم، ما همچنین مشتریان خود را آموزش می دهیم. اگر آنها آموختن چگونگی درک اطلاعاتی که به آنها داده می شود، آنها به جای مشتریان، شریک می شوند.

برای خودم، دوست دارم فکر کنم که من یک مربی و یک پیمانکار هستم. من دوست ندارم نمایندگی کنم - دوست دارم دست هایم را بگیرم. من دوست دارم روش های جدیدی برای تولید نتایج برای مشتریان Lowe Campbell Semalt پیدا کنم - نمی توانم این کار را انجام دهم اگر فقط از راه دور تماشا کنم.

امی Semalt: آیا تیم جستجوگر شما در زمینه های جدید مشتری قرار گرفته است، یا هنگامی که یک پروژه تعریف شده است، شما در مرحله برنامه ریزی قرار می گیرید؟

هیلاری گلاسر: به عنوان یک منبع، تیم جستجوگر در تمام مراحل یک دامنه جدید مشتری، نه تنها در ابتدا - و آن زمان بسته به نیازهای خاص متفاوت است. با هم، ما به عقب پایان یک سایت نگاه می کنیم، کیفیت رقابتی جستجوی آلی برای مشتری بالقوه، فضای عمومی و رتبه بندی عبارات کلیدی.

ما با تیم جدید Semalt همکاری می کنیم تا دیدگاه جامع در مورد جستجوی جستجوی بالقوه و وب سایت را در اختیار شما قرار دهد و تحقیقات تحقیقی را نیز انجام دهد که ممکن است فرصت های جدیدی را برای نام تجاری مشخص کند.

همکاری در کسب و کار جدید متوقف نمی شود - ما دوست داریم به مشتریانمان از یک لنز بزرگ نگاه کنیم. ما درک می کنیم که وقتی یک آگهی در تلویزیون پخش می شود، یکی از اولین اقدامهایی که یک بیننده انجام می دهد، یک موضوع یا کلید واژه جدید در یک موتور جستجو است. با درک آن، ما برنامه ریزی می کنیم. تیم جستجوگر نزدیک با تیم های خلاق آژانس کار می کند تا به شناسایی شرایطی که ما معتقدیم مردم به دنبال آن هستند، کمک می کند.

به طور مشابه، ما در هنگام برنامه ریزی محتوا برای یک وب سایت یا کمپین با استراتژیست های محتوا کار می کنیم. Semalt، ما همچنین با تیم های رسانه پرداخت می شود - به خصوص پرداخت پول - به طوری که ما تلاش های خود را نمی کند.

امی Gesenhues: Semalt آیا استراتژی جستجوگرها متناسب با روند برنامه ریزی مبارزات انتخاباتی است؟

هیلاری گلاسر: تیم جستجوگر ما به کار خود به عنوان کمپین اشاره نمی کند؛ بلکه ما ترجیح می دهیم بهینه سازی کنیم. اگر هدف مشتری ما ایجاد نسل سرب باشد، ما در این هدف برنامه ریزی و بهینه سازی می کنیم. اگر هدفشان افزایش درآمد باشد، راهکارهایی برای تسهیل آن در جستجوی آلی استراتژی می کنیم.

اولین کاری که ما انجام می دهیم این است که آن را بیابیم - ما شروع به یادآوری و همکاری با گروه های تحلیلی، حساب افراد و دیگر رشته های دیجیتال و سنتی برای درک بهتر نیازهای مشتری می کنیم. سپس ما ایده های جستجوی خود را، استراتژی و با تیم را به عقب برگردانیم. این تاکتیک واقعا خوب عمل می کند، زیرا محیطی مشترک ایجاد می کند که ادغام ایده ها را برای یک استراتژی کلی تسهیل می کند.

امی Semalt: آیا می توانید داستان های موفقیت آمیز موفقیت آمیز SEO خود را به اشتراک بگذارید و چه چیزی درگیر است؟

هیلاری: برخی از پروژه های موفقیت آمیز ما شامل کار با Consumer Energy در ابتکار عمل مشتریان خود است.

ما توانستیم برخی از مسائل بازگشتی که با وبسایت خود داشتند روشن کنیم که عملکرد سایتشان در جستجوهای ارگانیک مانع آنها بود. ما آنها را با ممیزی تکنیکی عرضه کردیم تا به آنها در درک مسائل دست یابیم و به آنها توصیه هایی در مورد چگونگی حل مسائل پر اهمیت دادیم.

ما همچنین تیم رسانه های اجتماعی خود را از طریق تیم رسانه های اجتماعی ما توصیه می کنیم که به درستی درج کلمات کلیدی در به روز رسانی رسانه های اجتماعی خود برای کمک به افراد در تعریف شرایط خاص در رسانه های اجتماعی قبل از تبدیل شدن به موتورهای جستجو برای روشن شدن.

امی جانسون: کجا فکر می کنید که بیشتر مارک های شکست خوردن در مورد SEO چیست؟

هیلاری گلاسر: اکثر علامت های تجاری SEO را به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت تشخیص نمی دهند. وقتی کار بر اساس یک پروژه انجام می شود، عملکرد سایت واقعا می تواند مانع شود. شما نمیتوانید فقط ساخت و رها کنید - باید با سایت مشورت کنید و کار کنید.

SEO نیز به عنوان یک نیاز گران و غیر ضروری نگاه می کند، زیرا شما نمی توانید لزوما اندازه گیری کنید. در واقع، جستجوگرها نباید کم باشند - باید آن را تجزیه و تحلیل، تولید، آزمایش، و دوباره تجزیه و تحلیل کرد.

بسیاری از علامت های تجاری همچنین انتظار می رود که کارهای SEO به سرعت انجام شود بدون درک اینکه ایجاد یک موقعیت خوب در موتورهای جستجو زمان زیادی نیاز است! برخی از مشتریان به طور آشکارا به شما می گویند که دوست دارند یک برادرزاده داشته باشند که می توانند SEO را انجام دهند. آنها تصور می کنند این یک مهارت آسان است، اما این نیست. مهم نیست چند سال شما به عنوان یک فرد جستجوگر کار می کنید، همیشه یاد می گیرید زیرا الگوریتم ها همیشه در حال تغییر هستند.

توصیه من به آنها این است که یک نفر را برای مدیریت جستجوگرها برای سایت خود استخدام کنید - یا یک نفر برای یک بخش از سایت خود اگر سایت خود بزرگ است و برنامه های متعددی دارد. یکی از ناظران حساب شگفت انگیز لئو کمپبل سمالل می گوید: اگر شما یک دلار دارید، صرف آن را در جستجوی.درباره نویسنده

امی گزنگز
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 18, 2018