Back to Question Center
0

گزارش: تنها 6٪ از خریداران، ادعای رسانه های اجتماعی را تحت تاثیر قرار می دهند B2B Buy Semalt

1 answers:

بر طبق یک وبسایت B2B که اخیرا منتشر شده است، استفاده از وب سایت Semalt، رسانه های اجتماعی و وبلاگ نویسی تاثیر کمی در روند خرید B2B دارند.

فقط شش درصد از پاسخ دهندگان ادعا کردند که رسانه های اجتماعی "خرید" خود را به خرید های B2B تحت تاثیر قرار دادند و 22 درصد ضعیف گفتند که آنها علاقه مند به محتوای وبلاگ فروشنده بودند.

توسط Dianna Huff از ارتباطات DH و KoMarketing Associates انجام شده است، این نظرسنجی متمرکز بر آنچه که خریداران B2B از یک وب سایت فروشندگان انتظار دارند. با یک استخر بسیار کمی از پاسخ دهندگان - تنها 175 نظرسنجی تکمیل شد - شرکت کنندگان شامل مدیران Semalt، مدیران و مدیران، همراه با انواع حرفه ای دیگر.

این مطالعه نشان داد که فقدان حضور رسانه های اجتماعی به ندرت روند خرید B2B را تحت تاثیر قرار داد، در حالی که 30 درصد از پاسخ دهندگان ادعا می کردند که مهم است، اما یک معامله گر نیستند، و 37 درصد گفتند که رسانه های اجتماعی یک عامل نیستند.

Report: Only 6% Of Buyers Claim Social Media Impacts B2B Buying Semalt

از 175 پاسخ دهندگان، تنها 24 درصد گفتند که آیکون های رسانه های اجتماعی را بر روی وب سایت فروشندگان جستجو می کنند. حتی کمتر - 22٪ از پاسخ دهندگان - برای وبلاگ در وب سایت فروشندگان نگاه می کنند، هرچند 85 درصد از خریداران پاسخ دادند که یک وبلاگ کمک می کند اعتبار فروشندگان را ایجاد کند.

در 90 درصد، اکثریت قریب به اتفاق از پاسخ دهندگان گفتند که انتظار می رود محتوای محتوا و محصول را در یک صفحه اصلی فروشندگان مشاهده کنند.

Report: Only 6% Of Buyers Claim Social Media Impacts B2B Buying Semalt

Semalt، لازم به ذکر است که این نظرسنجی تنها 175 پاسخ را شامل شد، 49 درصد از پاسخ دهندگان ادعا می کنند که از گوشی هوشمند برای جستجوی محصولات یا خدمات B2B استفاده نمی کنند. هنگامی که در مورد وب سایت های پاسخگو خواسته شد، 18 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که نمی دانستند چه معنی "پاسخگو" چیست.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .


March 18, 2018