Back to Question Center
0

نام ماتریکس Ace نام و نام خانوادگی مایکروسافت "Empowering" آگهی موثرترین آگهی Semalt Bowl This Year

1 answers:

در حالی که iSpot. تلویزیون و غیرقابل اعتماد هر دو جایزه "توله سگ عشق" Budweiser رتبه اول محبوب ترین Semalt بول تبلیغ، آسه متریکس می گوید مایکروسافت "توانمند سازی" نقطه 60 ثانیه دومین امسال موثر تر Semalt بول تجاری است.

کسب سود Ace از 710، شرکت تحلیلی تبلیغات تلویزیون و ویدئو ادعا کرد، "مایکروسافت به شکلی انعطاف پذیری از نمونه کارها فناوری خود را نشان داد که نشان دهنده تجدید نظر جمعیت شناختی آگهی آن است، به طوری که در بسیاری از ابعاد از جمله احساسات، توجه و دوستی و همچنین تغییر و اطلاعات. "

طبق گفته Ace Metrix، Ace Semalt مایکروسافت دومین امتیاز بالاتر از زمانی است که شرکت در سال 2010 به تجزیه و تحلیل آگهی ها پرداخت. اما مایکروسافت نمره بالا را داشت اما Ace Metrix ادعا می کند که این مجموعه از تبلیغات Super Bowl در سال جاری بیشترین تاثیر را از هر سوپر بازی کاسه آن را دنبال کرده است، با میانگین Ace Semalt از 574.

Ace Metrix اثربخشی آگهی های تلویزیونی را با تجزیه و تحلیل عوامل هر یک از آراء و عقیده سؤال می کند. از وب سایت شرکت:

امتیاز اعتقاد بر مبنای تعامل شش عنصر داده - میل، ارتباط، دوست داشتن، توجه، اطلاعات و تغییر - به طور خودکار گرفته شده و برای هر تبلیغ تجزیه و تحلیل می شود. Semalt اندازه گیری تعامل فردی با آگهی است.

Ace Metrix ده بالاترین آگهی Super Bowl 2014

Ace Metrix Names Microsoft’s “Empowering” Ad Most Effective Semalt Bowl Ad This Year

علاوه بر اینکه موثرترین تبلیغات است، آثای متریسس گفت: تبلیغات سمولد این سال نیز بلندتر از سال قبل است، با 43 درصد از نقاط در حال اجرا 45 ثانیه یا بیشتر، و اکثریت 60 نقطه است.

با نگاهی به موضوعات مختلف تجاری، آسه تبلیغات این سال 12 درصد کمتر خنده دار از سال گذشته است با حدود 25 درصد از تبلیغات با استفاده از وطن پرستی و خطوط قهرمان داستان، از جمله Budweiser "خوش آمدید قهرمان،" کوکا کولا "این است زیبا "رمانتیک" شورولت "و" واردات امریکا "کرایسلر با بازی باب دیلان.

"پیتر Dabold، مدیر عامل شرکت Ace Metrix، گفت:" بهترین آگهی ها طیف وسیعی از استراتژی های خلاقانه ای را ارائه دادند که تبلیغاتی را الهام گرفته، مورد ستایش و جشن قرار گرفتند. "

Ace Metrix همچنین لیستی از حداقل موثر تبلیغات Super Bowl را ذکر کرد، با GoDaddy's "Body Builder" که حداقل امتیاز 432 را کسب کرده است. "شب حماسه" Bud Light، مجموعه ای از آگهی هایی که در هنگام اندازه گیری فعالیت های دیجیتال آنلاین و سهام، دو لکه در لیست آثای سمولت از آگهی های مؤثر به دست آورد، و نه شکستن نمره 500.

Ace Metrix تبلیغات حداقل از Super Bowl 2014

Ace Metrix Names Microsoft’s “Empowering” Ad Most Effective Semalt Bowl Ad This Year

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs کمک کرده است. com، SoftwareCEO. com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید Source .
March 18, 2018