Back to Question Center
0

بحث های برتر در SEO Semalt

1 answers:

SEO همیشه یک موضوع موضوع بحث انگیز است و یکی که هرگز از اختلاف و اختلاف نظر نداشته است. البته بخشي از اين اختلاف از حقيقت ساده اي است که جستجوگرها در اينترنت انجام مي شوند که به نوبه خود به اين معني است که مردم احتمال بيشتري براي بحث در مورد آن ها در فوروم ها و بخش هاي نظري وجود دارد که در آن انسان هرگز شناخته شده نيست دوست داشتنی ترین مشکل دیگر با جستجوگرها این است که هیچ مجوزی در مورد این موضوع وجود ندارد و پاسخ درست یا غلط واقعی نیست. البته گوگل احتمالا بهترین افرادی است که به ما می گوید که چگونه می توانند به بالاترین سطح SERPs خود برسند اما هرگز به صراحت الگوریتم های خود را توضیح نمی دهند. اگر آنها به ما گفت الگوریتم های آنها را به طور کامل استفاده می شود، این امر می تواند فوق العاده آسان به بازی سیستم، به این معنی است که کل روند به طور هدفمند در پوشش اسرار آمیز پوشانده شده است.

The Top Controversies in SEO Semalt

به این واقعیت اضافه کنید که این الگوریتم ها دائما در حال تغییر هستند، فن آوری های جدید به طور مداوم معرفی می شوند و اطلاعات زیادی وجود دارد که قدیمی شده است و دستور العمل اختلاف نظر وجود دارد. در اینجا برخی از رایج ترین - outsourced it support services.

پست های مرتبط:
هوشمند جستجوگرها: درک الگوریتم های گوگل
بهینه سازی موتور جستجو در سال 2013

آیا Google گوگل بد است؟

یکی از رایج ترین اختلاف نظرهایی که در دنیای جستجوگرها وجود دارد این است که آیا گوگل بد است یا خیر. شعار گوگل همیشه "بد بودن" نیست، اما زمانی که یک تغییر الگوریتم ناگهانی بسیاری از کسب و کارهایی را که گفته می شود بیگناه هستند را از بین می برد، جای تعجب نیست که برخی از جناح ها علیه گوگل هستند.

در دیگر دست هر چند البته این نیز جریمه گوگل برای انجام آنچه آنها با الگوریتم های خود می خواهند، و از آنجایی که بسیاری از ما در وهله اول کار می کنیم، به لطف آن است. علاوه بر این، الگوریتم تغییرات و رفتارهای نمایه سازی ممکن است بعضی از راه ها مخرب باشد، اما اکثر ما موافق هستیم که بیشتر جستجو ها در حال حاضر کمتر اسپم هستند که نشان می دهد کارهای خوبی انجام شده است.

جستجوگرها مرده

بعضی از نظریه پردازان توطئه که موضع گرفته اند علیه گوگل معتقدند که تمام این دلایل که Google این تغییرات جالبی را ایجاد می کند، "کشتن" جستجوگرهاست که آن را غیرقابل اعتماد می سازد و در نتیجه مشتریان بیشتری را به AdWords می رساند خدمات به عنوان تنها راه قابل اعتماد برای دریافت SERPs خود و اقامت در آنجا. بنابراین بسیاری از مردم فکر می کنند که SEO در حال حاضر مرده است و یا موثر نیست، اما پس از آن نیز هنوز بسیاری از داستان های موفقیت وجود دارد وجود دارد که نشان می دهد در غیر این صورت. من می خواهم آن را به عنوان SEO به عنوان یک بار مرده است، اما اگر شما به گوگل گوش دادن و به روز رسانی استراتژی های خود را، شما هنوز هم می تواند بسیار موفق با آن. به نظر می رسد که بسیاری از کسب و کارها نیز به این نتیجه رسیده اند که صنعت به سختی در حال مبارزه است.

جستجوگر منفی بیش از حد

بسیاری از مردم در مورد منفی جستجوگرها زیاد صحبت می کنند، اما اگر شما در جای دیگر بخوانید، به نظر می رسد دیگران این نکته را به نظر می رسانند که اینها همه چیز و همه چیز نیستند و برخی آن را می گویند. گوگل به این نتیجه رسیده است که یک نمایه لینکهای خجالتی برای رتبه بندی کلی شما (و حتی یک ابزار نابودی) ارائه شده است، اما مطمئنا برخی از لینک های کم کیفیت در واقع بخشی از طبیعی مشخصات لینک این را می توان به عنوان یک بخش کوچکی از اختلاف نظر گسترده تر در مورد اینکه آیا جستجوگرها باید در مورد تمیز کردن آمار و بسیار فنی باشند یا اینکه شما باید بیشتر به نوشتن مطالب تمرکز کنید و بقیه مراقبت از خود را داشته باشند، دیده می شود.

پس چه کار میکنی؟

The Top Controversies in SEO Semalt

اتصال

March 18, 2018