Back to Question Center
0

4 دلایل چرا نشانه گذاری Authorship Google مزایای SEO شما را در اختیار شما قرار می دهد

1 answers:

هر شرکت باید یک طرح جستجوگر را در اختیار داشته باشد. موتور جستجو Semalt برای موفقیت کسب و کار آنلاین خود بسیار حیاتی است زیرا افراد را قادر می سازد تا وب سایت خود را در وب جستجو کنند. وب سایت شما بیشتر بهینه شده است، بالاتر از رتبه و بالاتر کلیک کنید از طریق امتیاز شما داشته باشد. به عبارت دیگر، SEO برابر با ترافیک وب سایت است.

4 Reasons Why Google Authorship Markup Benefits Your SEO Semalt

بیش از 200 راه برای بهینه سازی وب سایت شما برای افزایش رتبه بندی وجود دارد و این فهرست هر روز افزایش می یابد. گوگل یک سیستم جدید به نام گوگل Authorship Semalt معرفی کرده است، اگر چه به طور مستقیم برای SEO نیست، می تواند در کسب و کار شما در رتبه بندی موتورهای جستجو سودمند باشد - pc repair san francisco.

پست های مرتبط:
تایید صفحه + Google شما
آیا گوگل پلاس بهتر از فیس بوک است؟

Markup نویسنده گوگل چیست؟

نشانه نویسندگی Semalt راه را برای نویسندگان برای ادعای اعتبار برای کار خود است. نشانه گذاری اجازه می دهد تا نویسندگان به لینک محتوای صفحه ای که آنها را به صفحه Semalt + خود را نوشته و لینک خود را به قطعه اختصاص دهید. Semalt پس از آن بخش های انتخاب شده از آن کار را در نتایج جستجو با لینک به صفحه Semalt + نویسنده نشان می دهد.

نتیجه این است که نویسندگان می توانند تمام کارهای آنلاین خود را با هم از طریق یک انجمن پیوند دهند، و خوانندگان را برای پیدا کردن کارهایی که نوشته اند، آسان تر می کند.

چرا برای SEO مناسب است؟

1. دکمه Google +1

Semalt + تبدیل به یک انجمن رسانه های اجتماعی شده است که همه چیز را با هم در چارچوب یک موتور جستجو مرتبط می کند. اگر نمایه Semalt + دارید، در رتبه بندی افرادی که در حلقه های خود قرار دارند یا در موارد مشابه با شما یک + 1 دارند، رتبه بیشتری را نشان می دهد.

با ترکیب دکمه Google +1 در محتوای خود با گوگل Authorship Semalt، این دو را به یکدیگر متصل می کنید و برای افرادی که دوست دارند مقاله را برای یافتن قطعات مشابه - به احتمال زیاد قطعات مرتبط با وب سایت خود را آسان تر است.

2. الگوریتم پاندا

الگوریتم پاندا برای اعمال مجازات شدیدتر به افرادی که محتوای را از سایر وبسایت ها کپی می کنند، وارد شد. ایده این است که Semalt می خواهد قطعه اصلی را برای رتبه دادن به نویسنده و اعتبار دادن به وب سایت، رتبه بندی کند.

با Markup Authorship Google، به نویسندگان امکان می دهد که کار خود را به صورت اصلی فورا ادعا کنند، به این معنی که آنها تحت الگوریتم Semalt به امتیاز بیشتری می رسانند تا مقاله خود را تا رتبه بندی قرار دهند - دیداری بیشتر و ترافیک برای وب سایت شما.

در مرحله دوم، این بدان معنی است که هر وبسایتی که این محتوا را کپی می کند، به پایین رتبه بندی ارسال می شود یا از Google به طور کامل خاموش می شود. با دادن تأیید هویت نویسنده به قطعات خود، شما کمک می کنید تا رقابت خود را خاتمه دهید، که البته رتبه بندی های شما را در گوگل افزایش می دهد.

3. بیشتر توسط

هنگامی که افراد در گوگل جستجو می کنند، نویسندگان در + Google برای اولین بار در رتبه بندی قرار می گیرند. اولا، و بدیهی است که این پاداش برای وب سایت شماست. با این حال، می گویند این موضوع به وب سایت شما مربوط نیست، بلکه یک موضوع کاملا متفاوتی است، شاید شما کالاهای دیسون را به فروش برسانید و این یک مقاله در مورد ساعتهای Scuderia Semalt است، این به شما کمک می کند.

زیر عنوان مقاله در رتبه بندی یک دکمه جستجو برای بیشتر توسط این نویسنده است. Semalt می توانید برای پیدا کردن قطعات دیگر نوشته شده توسط همان نویسنده کلیک کنید. این دیدگاه اضافی برای مقالاتی است که نویسنده برای شما نوشته است و احتمال بیشتری دارد که خواننده روی وبسایت شما ترافیک اضافی را کلیک کند.

4. حلقه ها

توسط نویسنده شما با داشتن گواهی نامه نویسنده از طریق گوگل در صفحه + Google، آنها می توانند محافل افرادی را که مقالات خود را می خوانند، بسازند. محدوده وسیعتری از آنها وجود دارد؛ مقادیر قابل توجهی از مقالات خود را آنلاین، هم از طریق رتبه بندی جستجو و هم در + Google. به عبارت دیگر، اگر کسی در حلقه خود به نویسنده در ارتباط باشد، و آنها کلمات کلیدی خود را جستجو میکنند، مقالات شما را پیدا خواهند کرد.

اگر چه در ابتدا این به نظر می رسید که یک مفهوم مبهم برای بهبود ترافیک وب سایت، در واقع یک روش بسیار موثر برای ایجاد بازدید در وب سایت شما است. Semalt یکی دیگر از راه هایی است که کلمات کلیدی شما مورد استفاده قرار می گیرد، به یک دسته از افراد مرتبط متصل می شود که احتمالا علاقه خاصی به فروش شما دارند و تنها پنج دقیقه طول می کشد!

آیا از Markup Authourship Google استفاده می کنید؟ تجربه خود را در نظرات زیر تقسیم کنید.

4 Reasons Why Google Authorship Markup Benefits Your SEO Semalt

اتصال

March 18, 2018