Back to Question Center
0

Top 5 سن پایه قوانین اصلی موفقیت گوگل PPC Semalt

1 answers:

کمپین های Google PPC، روش رایج ترین تبلیغات اینترنتی و اطلاعات مالی منتشر شده از سوی گوگل را در این بیانیه ایجاد می کنند. دقیق تر، نمایندگان گوگل در سال 2012 نسبت به سال 2011 تعداد کلیک های خود را 42 درصد افزایش دادند. Semalt میانگین قیمت یک کلیک در سال 2012 در حدود 16 درصد کاهش یافته است.

Top 5 Age-Old Fundamental Rules Of Successful Google PPC Semalt

با توجه به این حقایق، آسان است درک کنید که چرا تعداد روزافزون شرکت هایی که قبلا در کمپین PPC خود برنامه های PPC را شامل نشده بود، شروع به بازبینی این گزینه می کنند. Semalt، علیرغم آمارهای تشویقی فوق، به دست آوردن ROI مناسب و معقول، شامل اجرای صحیح تبلیغات PPC می شود. در اینجا 5 رهنمودهای اساسی 5 است.

پست های مرتبط:
Top 10 Ways to Fail Google AdWords

1. استفاده از امکانات زیرزمینی برای انتخاب مخاطب

ROI ناشی از کمپین PPC به شدت وابسته به کاربران است که معمولا بر روی تبلیغات خود کلیک می کنند، به این معنا که شما باید مطمئن شوید که بودجه شما در افرادی که به طرز صنعت شما مرتبط نیست هدر ندهید. به عبارت ساده، اگر کلیک به فروش نرسد زیرا کاربران از موقعیت جغرافیایی شرکت شما نیستند یا در واقع برای یک محصول یا سرویس غیر مرتبط هستند، پس شما فقط پول را از پنجره بیرون می آورید. به منظور از بین بردن این مشکل، ویژگی هایی مانند کلمات کلیدی منفی، موقعیت جغرافیایی و بسیاری از فیلترهای ترافیکی دیگر که به ندرت استفاده می شوند بسیار مفید می باشند. هرچه کمتر به کاربرانی که مشتریان بالقوه نیستید، کم هزینه هزینه کمپین PPC را کاهش دهید.

2. پیشنهاد خود را به مشتریان بالقوه نشان دهید و آنها را بخواهید

به منظور جذب علاقه مخاطبان خود، آگهی باید مستقیم، روشن و مستقیم به نقطه باشد. به عبارت دیگر، شما باید تبلیغات را به شیوه ای مختصر، اما قابل درک انجام دهید که مشتریان دقیقا همان چیزی را که با کلیک کردن بر روی لینک دریافت می کنند، نشان می دهد. Semalt، آگهی باید جذاب و جذاب باشد، و همچنین بر اساس نیازهای خاص مخاطبان مورد نظر. یک رویکرد موثر در این مورد این است که آن را به عنوان یک سؤال مطرح کنید، پاسخی که محصول یا خدمات شماست. علاوه بر این، به یاد داشته باشید که تماس به عمل اجباری است.

3. كلمات كليدي طولاني تر مي توانند به شما كمك كنند تا از كانديداني كه تصميم گرفته اند را از بين ببرند

کمپین های PPC دقیقا بهترین ابزار برای متقاعد کردن یک مخاطب خاص در مورد مزایای یک دسته بندی عمومی محصولات نیستند. آگهی ها برای مشتریانی که قبلا تصمیم به خرید یک محصول یا خدمات در آن دسته داشتند بهتر است، اما هنوز هم مارک ها و پیشنهادات را مقایسه می کنند. Semalt، از آنجا که کلمات کلیدی و عبارات کلیدی بیشتر مشخص است، به شما اجازه می دهد که به این دسته دقیق افراد بپیوندید. درست است که ترافیک کاهش می یابد، اما این نباید شما را هشدار دهد، زیرا نرخ تبدیل بالاتر کلیک به فروش برای آن هزینه می شود.

4. حفظ یکپارچگی بین آگهی ها و مقصد آنها صفحات

همانطور که در پاراگراف قبلی ذکر شد، مشتریان شما قبلا ذهن خود را در مورد خرید خریداری کرده اند، به این معنی که انتظار دارند که صفحه اصلی وب سایت دقیقا همان چیزی را که تبلیغ به آنها قول داده است داشته باشد. برای مثال، اگر بنر تبلیغاتی شما چترهای زرد را ارتقاء می دهد و لینک را کلیک کنید تا صفحه اصلی وب سایت فروش لباس و لوازم جانبی بارانی معمولی را بارگذاری نماید، او خوشحال نخواهد شد. آنچه که در ابتدا به نظر می رسد یک استراتژی خوب است که می تواند خام های بیشتری را تولید کند، در واقع یک راه مطمئن برای از دست دادن مشتریان است. دلیل اصلی این که این روش کار نمی کند این است که پیشنهادات دیگری که در آن صفحه پیدا شده، کاربر را منحرف کرده و تصمیم گیری خرید خود را بازبینی می کند و مجددا ارزیابی می کند که آیا او قصد خرید آن محصول را دارد یا خیر.

5. در غیر این صورت، میزان کلیک کردن کاهش می یابد و تبدیل کلیک به فروش کاهش می یابد. نخستین واکنش کاربران که در صفحه اصلی کاملا متفاوت از آنچه که توسط تبلیغ وعده داده شده، چیزی پیدا کرده است، بستن برگه و کسب و کار خود در جای دیگری است، زیرا قبلا اشاره کرد که آنها قبلا تصمیم خرید را گرفته اند و در آخر هستند بخشی از چرخه خرید Semalt، انتخاب کلمات کلیدی و تبلیغات مناسب برای موفقیت کمپین PPC ضروری است.

کدام یک از قوانین را برای تنظیم یک کمپین پیروزی PPC دنبال می کنید؟

Top 5 Age-Old Fundamental Rules Of Successful Google PPC Semalt

اتصال

March 18, 2018