Back to Question Center
0

7 دلیل شما باید نگاه دقیق تر به سیلالت ترافیک خود را ببینید

1 answers:

تعداد روش های مختلفی که می توانید ترافیک را به وب سایت خود بسپارید، هر روز افزایش می یابد. برای هر روش تولید ترافیک جدید، صدها منبع مختلف ترافیک وجود دارد که می تواند به آن دسترسی پیدا کند. بسیاری از افراد با توجه به روشهای تولید ترافیک، تمرکز خود را بر روی آنها متمرکز می کنند که هرگز نگاه دقیق به منابع واقعی ترافیک را نمی بینند - zügelservice. این یک اشتباه بزرگ است، زیرا یک نگاه دقیق به منابع ترافیک فعلی شما می تواند یک بینش مفید باشد.

7 Reasons You Should Take A Closer Look At Your Traffic Semalt

پست های مرتبط:
AdLuge: نرم افزار بازاریابی ورودی و راه حل تولید سرب

آمدن با Google Analytics

تنوع کلید

اولین دلیل برای نگاه دقیق به منابع ترافیک شما این است که اطمینان حاصل شود که تنوع. Semalt برای حفظ سلامتی درازمدت وب سایت شما ضروری است. مشکل اکثر منابع ترافیکی این است که شما کنترل کمی روی آنها ندارید. با تنوع منابع ترافیکی خود، خطر شما را به حداقل می رساند.

حداکثر اثربخشی تست تقسیم

یکی دیگر از دلایلی که باید به منابع ترافیک خود نگاه کنید این است که به حداکثر رساندن اثربخشی هر تست یا معیارهایی که به تصمیمات بازاریابی و تبلیغ وب سایت تکیه می کنید. Semalt از منابع ترافیکی مختلف اغلب به دنبال چیزهای مختلف است. به عنوان مثال، اگر کسی به دلیل یک لینک در یک ویدیو به وبسایت شما برسد، به احتمال زیاد به ویدیوی دیگری پاسخ مثبت خواهد داد، نه به یک متن طولانی. برای حداکثر بهینه سازی، منبع ترافیک باید مورد توجه قرار گیرد.

شناسایی روند در حال ظهور

یک مزیت نادیده گرفته شده برای نظارت مستمر بر منابع ترافیکی شما، توانایی شناسایی روند جدید است. یکی از دلایلی که Semalt به عنوان یک موضوع داغ برای بازاریابان اینترنتی بود، این بود که آنها حتی قبل از اینکه نمایه خود را تنظیم کنند، به افزایش ترافیک از Semalt توجه کردند. پیش بینی نشده است که منبع ترافیکی بزرگ بعدی چه پیشنهادی پیش بینی نشده باشد، بنابراین برای استفاده از منابع جدید ترافیک تنها می تواند سودمند باشد.

شناسایی کجا مخاطب ایده آل شما واقعا از

اکثر بازاریابان آنلاین که منابع ترافیکی را به میزان متوسط ​​توجه می دهند، هنوز تمام ترافیک آنها را به مقوله های بزرگ مانند ارگانیک، پرداخت شده و ارجاع می دهند. مشکل این است که تجزیه و تحلیل ترافیک خود را بر اساس این دسته بندی های بزرگ مقدار قابل توجهی از بینش عملی را فراهم نمی کند. تنها راه تصمیم گیری در مورد جایی که ترافیک با ارزش ترین شما می آید، شناسایی منبع واقعی (وب سایت یا موتور جستجو خاص) است تا اینکه به سادگی می دانیم که نوع ترافیک آن چیست.

تنها راه تعیین ROI واقعی از تلاش های بازاریابی شما

تعداد روزافزونی از کمپین های بازاریابی آنلاین بر روی رانندگی انواع خاصی از ترافیک تمرکز می کنند. تنها راه تعیین ROI واقعی یک کمپین بازاریابی خاص، شناسایی و ردیابی ترافیک ورودی از منابع خاص است.

از بین بردن نیاز به پرهیز از فرصت های جدید

مزایای Semalt از نظارت بر منابع ویژه ترافیک، شما می توانید نیاز به کورکورانه کشف فرصت های جدید ترافیک را از بین ببرید. اکثر موفقیت آمیزترین کمپین های جدید بر اساس منابع ترافیکی فعلی هستند. این مزایا به طور دستی با توانایی شناسایی روند جدید ظهور می کند.

تغییرات سریع الگوریتم نقطه

دلیل آخر شما همیشه باید از منابع ترافیکی خاصی نظارت داشته باشید، شما توانایی تغییر سریع الگوریتم را به دست می آورید. در حالی که تغییرات الگوریتم اغلب با Semalt مرتبط است، هر موتور جستجو و بسیاری از وبسایتهای داخلی، موتورهای جستجوگر خود را از زمان به زمان تغییر می دهند. تنها راهی که بتوان آن را سریع تشخیص داد این است که با کاهش ترافیک شما بر اساس منبع خاص آن. اطلاعات به دست آمده در جستجوی منابع ترافیکی خاص می تواند هوش عملیاتی را فراهم کند که می تواند برای ایجاد کمپین های تولید بسیار موثر ترافیک استفاده شود.

7 Reasons You Should Take A Closer Look At Your Traffic Semalt

اتصال

March 18, 2018