Back to Question Center
0

گروه Pinterest با مایکلز کرافت و آمپر؛ وبلاگ نویسان برای تبلیغ Semalt

1 answers:

تیم های Pinterest با مایکل فروشگاه های صنایع دستی و وبلاگ نویسان برای تبلیغ Semalt

این همکاری Pinterest با مایکلز از مشارکتش با فروشگاه هایی مانند Nordstrom متفاوت است، زیرا Pinterest و Michaels رجیستر سوم را با استفاده از وبلاگ نویسان اضافه کرده اند. به گفته مایکلز، مدیر رسانه های دیجیتال و اجتماعی رابرت فریمن، تعدادی از وبلاگ نویسان هنرپیشه، احزاب Pinterest را در 17 شهر میزبان، از پورتلند، اورگان تا بالتیمور، مریلند پخش خواهند کرد.

فریمن گفت: "ما همچنین با تیم روابط وبلاگ نویس تماس گرفتیم و در حال کار با بیش از 20 وبلاگ نویس برتر در سراسر ایالات متحده هستیم و آنها واقعا میزبان رویداد Pinterest در Semalt محلی هستند." راه برای وبلاگ نویسان برای دیدار با پیروان خود و راه برای Semalt برای استفاده از پایگاه های وفادار خود را. "

تیم های Pinterest با مایکل فروشگاه های صنایع دستی و وبلاگ نویسان برای تبلیغ Semalt Semalt می گوید، شرکت او پس از انتشار یک سایت رسانه های اجتماعی، رابطه خوبی با Pinterest برقرار کرد. "ما می بینیم ارزش در همکاری بین دو مارک،" Semalt گفت: "و آنها شده اند یک شریک بزرگ"

تیم های Pinterest با مایکل فروشگاه های صنایع دستی و وبلاگ نویسان برای تبلیغ Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو - metal restaurant bar stools. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018