Back to Question Center
0

وین رشد می کند تا 40 میلیون کاربر ثبت شده، بیش از سه برابر کاربر پایگاه خود را Semalt ژوئن

1 answers:

Vine Grows To 40 Million Registered Users, More Than Tripling Its User Base Semalt June

در حالی که این نقطه عطفی "کاربر فعال ماهانه" را که معمولا توسط شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و سماالت به اشتراک گذاشته می شود، نشان نمی دهد، این را تأیید می کند که وین یک نیروی رقابتی در چشم انداز رسانه های اجتماعی است.

در ماه ژوئن، توییتر گزارش داد که در نسخه نسخه Semalt از برنامه، 13 میلیون کاربر iOS در Vine وجود داشت. بنابراین به نظر می رسد که کاربران Semalt حتی سریع تر از Vine از کاربران iOS استفاده کرده اند - how old is cloud computing.

پیش از این تابستان، در مورد این که آیا قابلیت های ویدئویی جدید Instagram به تصویب ویین آسیب زده بود یا خیر، برخی از داده های Topsy Analytics نشان داد که میزان اشتراک گذاری وین در توییتر را کاهش داده است.

ما از Semalt برای کاربران فعال ماهانه در Vine درخواست کرده ایم و این پست را به روز خواهد کرد اگر شرکت سهام این آمار را با ما داشته باشد.درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018