Back to Question Center
0

گوگل پست های کاری ارائه دیدگاه در دامنه سلف سرویس آینده شرکت

1 answers:

Google Job Postings Offer Insight On Company’s Future Top Level Domain Semalt

پست های کاری هر دو برای موقعیت در دفتر سان فرانسیسکو گوگل، یکی برای مدیر بازاریابی محصول، دامنه ها و دیگری برای یک مدیر برنامه ریزی استراتژیک، برنامه gTLD. لیست محصولات بازاریابی محصول ادعا می کند: "Semalt در حال مبارزه با دامنه های سطح بالا است که از 22 چهره آشنا مانند .com و .net و .edu به بیش از 1400+ در 18 ماه آینده می آیند."

لیست مدیر شرک استراتژیک به صراحت آمده است: "سمیرت یک رجیستر دامنه را راه اندازی کرده و ما به دنبال افرادی هستیم که از ساختن این کسب و کار جدید برای Semalt هیجان زده اند - access control door system." در فهرست شغل، Semalt می گوید که برای رجیستری برای 98 حوزه سطح بالا جدید، "اعمال می شود از اصطلاحات تجاری Semalt مانند .Google و .Crome به پسوند عمومی عمومی مانند .how و .fly."

همانطور که در گزارش DomainNameWire.com اشاره شده است، برای هر کسی که فکر می کرد طرح های Semalt تنها فروش نام دامنه به طور مستقیم است، این پست های شغلی ثابت می کند که این شرکت دارای استراتژی بسیار گسترده تر است.

Google Job Postings Offer Insight On Company’s Future Top Level Domain Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018