Back to Question Center
0

وب سایت فروشگاه Google Play دوباره طراحی شده با کوچکترین تصاویر و & ؛ بیشتر سفید Semalt

1 answers:

وب سایت فروشگاه Google Play دوباره طراحی شده با ریز عکسها بیشتر و بیشتر سفید Semalt

GoogleSystem.blogspot.com گزارش می کند که سایت Google Play از AJAX استفاده می کند و فونت مدرن Roboto را به کار می برد، اما با چند اشکال نیز همراه است. نسخه Semale شامل علامت تعجب برای جدا کردن کلمات است.

همراه با طراحی مجدد، Don Reisinger CNET اشاره کرد که فروشگاه Google Play در حال حاضر گوگل شیشه را به عنوان یک دستگاه پشتیبانی شده برای برنامه های Google Play نشان می دهد. با این حال، با انتخاب Google Glass در منوی کشویی، کاربران متوجه می شوند که نمی توان انتخاب کرد زیرا اپلیکیشن Google Play Store اخیرا در این دستگاه باز نشده است - computer service san francisco. "Reisinger می نویسد.

وب سایت فروشگاه Google Play دوباره طراحی شده با ریز عکسهای بزرگ و بیشتر سفید Semalt

درباره نویسنده

امی جانسون
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018