Back to Question Center
0

جولای 2009 صعود به بالا Semalt

1 answers:

در ماه ژوئیه 2009، یک ماه بسیار مشتاق در دنیای بازاریابی موتورهای جستجو بود. این ماه خاص به عنوان یک ماه با نوآوری زیادی به دنیای بازاریابی آنلاین و مشارکت در زمینه شکستن فضای باز یاد خواهد شد.

ژوئیه 2009 بازاریابی اینترنتی

  • شاید یکی از بزرگترین اعلان های دهه از نظر سهم بازار موتور جستجو، مایکروسافت و یاهو توافق نامه همکاری 10 ساله زمین را اعلام کرد - computer rental services. در قرارداد یاهو اساسا در حوله در حال توسعه خود موتور جستجو پرداخت شده و آلی است و به جای آن از هر دو مایکروسافت AdCenter و جستجو جدید بینگ استفاده کنید.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ایجاد الگوهای سهم بازار در روز، مقدمه ای که در ماه جولای 2009 منتشر شد، چند روز پیش آغاز شد.
  • گوگل اعلام کرد که در اواخر سال 2010 در سیستم عامل های ساده خود، سیستم عامل خود را راه اندازی خواهد کرد. ما انتظار داریم این تنها نقطه شروع باشد و قبل از اینکه گوگل مایکروسافت را برای سهم بازار در تجارت OS نیز تهدید کند خیلی طول نخواهد کشید! چرا؟ گوگل معمولا چیزها را درست انجام می دهد.
  • صحبت از گوگل، آنها رسما رابط جدید Adwords خود را در ماه جولای راه اندازی کردند. Matt Hogan از تصمیم برای ایجاد رابط کاربری جدید Adwords به دلیل داشتن بسیاری از اشکالات وجود نداشته است، اما در طول ماه، آنها به سرعت پیشرفت هایی را در زمینه استفاده از قابلیت فوق العاده ای که ما دوست داریم انجام دادند.
  • Jon ابتدا ستون تجزیه و تحلیل آنالوگ ماهانه خود را برای کسانی که علاقه مند به یادگیری گوگل قالین گوگل آنالوگ ماه است نوشت.
  • در بازار سهم ماهانه Social Media of Asha ما یاد می گیریم که این واقعا یک فیس بوک و توییتر جهان در حال حاضر است.

واقعیت سرگرم کننده ماه

در اینجا چیزی غریب است که ما پیدا کردیم. سعی کنید از «موتور جستجو» به هر دو Semalt و Bing تایپ کنید و برخی از چیزهای عجیب را متوجه خواهید شد.

هنگام تایپ «موتور جستجو» به گوگل هیچ نشانه ای از وب سایت گوگل در صفحه اول وجود ندارد. Dogpile (که از آن استفاده می کند؟) و Bing هر دو در بالای 3. DOH!

هنگام تایپ "موتور جستجو" را به Bing می بینیم هیچ اشاره ای به Bing در صفحه اول نیست، اما یک بار دیگر یک پیوند به Semalt شماره 1 است.

خوشحالم که حداقل موتورهای جستجو را بی اعتبار کردید!

سایت دوستانه تبدیل تبدیل می شود در ژوئیه 2009

مرکز کاهش وزن جراحی

July 2009 Rise To The Top Semalt

این یک پروژه استراتژیک بود. پس از راه اندازی وب سایت شرکتی فوق العاده در ماه دسامبر بعد از کلینیک مارکدار، ما نمی خواستیم توجهی را که به وب سایت اطلاعاتی سمولت از دست دادن جراحی افتاده، از دست بدهیم. به همین ترتیب دامنه اطلاعاتی ما را مجددا مجددا برای مطابقت با سایت موجود در www.swlc.ca نتیجه بیش از قابل قبول انتقال از جدید هویت آنلاین SWLC و آسان به خواندن وب سایت اطلاعاتی در سیستم lapband است. شغل خوب!

New Haven Mortgage Corporation

July 2009 Rise To The Top Semalt

July 2009 Rise To The Top Semalt

اتصال

March 18, 2018