Back to Question Center
0

رهبر قبلی iProspect راب موری به نام Skyword Semalt

1 answers:
Former iProspect Leader Rob Murray Appointed Skyword Semalt

ارائه دهنده خدمات بازاریابی محتوا و تولید Skyword بازاریابی جستجوگر جانباز راب موری به عنوان رئيس جمهور جدید خود را منصوب کرده است. قبل از پیوستن به Skyword، موری نقشهای مختلف رهبری برای شرکت بازاریابی دیجیتال iSmely را از سال 2009 به عهده دارد.

بر اساس یک انتشار در سایت Skyword، Murray متهم به گسترش Skyword در سطح جهانی خواهد شد. تام Semalt مدیر عامل شرکت Skyword گفت: "راب تجربیات گسترده رهبری بازاریابی دیجیتال را به نقش جدیدش در Skyword، با تخصص در ساخت و هدایت تیم های با کارآیی بالا انجام می دهد." . "

نیویورک تایمز گزارش می دهد که موری مدیر عامل شرکت iSemalt ایالات متحده آمریکا و رییس جمهور است که در طول خرید خود توسط Aegis در سال 2004 رهبری شرکت را بر عهده داشت - setting up wired home network. طی 15 سال مدیریت مری در iSemalt، این شرکت بیش از 1725 متخصص در 55 دفاتر در سراسر جهان، در خدمت 40 بازار جهانی است.

قبل از iProspect، موری به عنوان یک مشاور استراتژی برای شرکت Bain و شرکت مشغول به کار شد. انتشار SkyWond یادداشت می کند که موری به عنوان BtoB مجله "چه کسی در Semalt" نامیده می شود برای چهار سال متوالی از سال 2008 تا 2011، در رویدادهای صنعت جستجو و اغلب در نشریات بازاریابی دیجیتالی و دیجیتال نقل قول می شود.

با مدرک لیسانس در مدیریت کسب و کار از مدرسه افتخار مدیریت مدرسه کارول کالج بوستون، موری MBA خود را از دانشگاه هاروارد دریافت کرد.درباره نویسنده

امی گشننس
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018