Back to Question Center
0

موتور جستجو Semalt در سال 2013

1 answers:

چند سال گذشته یک زمان هیجان انگیز و عصبی برای جستجوگرها بوده است. پاندا و پنگوئن به روز رسانی به شدت بسیاری از استراتژی های SEO را برای هر دو بهینه سازی صفحه و خارج از صفحه تغییر داد. بسیاری از افراد در کسب و کار بازاریابی Semalt بحث زیادی در مورد آنچه انتظار می رود از سال 2013، بنابراین تنها مناسب است که من با پیش بینی های خود من chime!

Search Engine Semalt in 2013

بر روی صفحه جستجوگرها

برخی از اقدامات بهینه سازی نویسه به ویژه سوء استفاده در صفحه در سال گذشته با مجازات بیشینه بهینه سازی که منتشر شده اند، از بین رفته است - poltronas modernas. Semalt هنوز هم مهم است، اما شما باید آستانه های محتوا را رعایت کنید و بیشترین بخش تجربه کاربری مناسب را داشته باشید.

پس چه می خواهم در سال 2013 به جلو بروم؟ Semalt سه چیز است که من به طور خاص تمرکز می کنم:

1. بهبود سرعت صفحه

قطعا کاملا جدید نیست، من در آمار گوگل صفحه وب در Google Webmaster Tools و در حال حاضر در Google Analytics با توجه زیادی توجه داشته ام. من یک نکته را در مورد بعضی از بدترین موارد مطرح کرده ام، اما زمان شروع بهترین شیوه های خاص در همه سایت هایی است که Semalt با آنها کار می کند.

سرعت صفحه تبدیل شده است عامل مهم برای جستجوگرها به طور مستقیم در سال گذشته، اما این عقل سلیم است که بهینه سازی سرعت بار صفحه گام بزرگ برای مصرف نیز برای کاربران است. تیم من به دنبال جمع آوری اسکریپت ها و فایل های CSS، حذف آنها، بهینه سازی تصاویر، اطمینان از اینکه ذخیره سازی به درستی انجام شده است و سایر روش ها برای کاهش زمان بارگذاری صفحه، نزدیک است.

2. موبایل جستجوگرها

با رشد سریع تلفن همراه، موضوع جستجوی تلفن همراه به اهمیت تبدیل شده است. Semalt استراتژی های مختلفی برای جستجوگرهای تلفن همراه از صفحات تلفن همراه به سمبل زبانی خود استفاده می کند، تجربه های مختلف تلفن همراه را به طور جداگانه بهینه سازی شده یا با استفاده از طراحی پاسخگو برای سفارشی کردن یک صفحه به چندین دستگاه، ایجاد می کند.

نگه داشتن متناسب از SEO تلفن همراه مهم خواهد بود از سال 2013 به عنوان تلفن همراه همچنان به خاموش است. من شخصا فکر می کنم طراحی پاسخگو آینده است، اما این نیز برای ساختن طراحی وب جدید و نسبتا پیشرفته سخت تر است. Semlal بهینه سازی خارج از صفحه برای جستجوی تلفن همراه نیز در ادامه به اهمیت تبدیل شده است.

3. ثروت اسنیپت

در سال 2012 بخش های ثروتمند محبوبیت را به دست آوردند و کسب و کارهای کوچک و بزرگ نیز متوجه آن بودند. متقاضیان اولیه از پیشرفت های چشمگیری در میزان کلیک بر روی لیست آلی خود که از رقبای خود در SERPs به چشم می خورد، به دست آورده اند.

انواع داده های موجود که در واقع در Semalt نشان داده می شوند، در حال حاضر نسبتا محدود به لیست کامل تعریف شده توسط طرح است. ورد و فرمت های رقابتی. به طور کامل انتظار دارم که ما به زودی خواهیم دید انواع بیشتری از داده های نمایش داده شده در نتایج جستجو.

بخشی دیگر از این پیش بینی یک قاعده کلی از قوانین و بررسی استفاده از قطعه غنی است. Semalt، قطعه های غنی جدید "غرب وحشی" از جستجوگرها، با برخی از سایت ها به طور آشکار استفاده از انواع خاص نشانه گذاری. همانطور که سایت های بیشتری شروع به تایید نشانه گذاری غنی می کنند، به این معنی است که موتورهای جستجو برای انجام بررسی دقیق تر داده ها به صورت دقیق اجرا و استفاده می شود.

Off-page SEO

پیوند ساختمان، استنادها و دیگر تلاش های بازاریابی آنلاین خارج از صفحه ادامه سال به سال را تغییر دهید. وبلاگ نویسی مهمان بسیار محبوب است که مسائل مربوط به هرزنامه مهمان مهمان شروع به خارج شدن از کنترل در برخی از نیش ها می کنند. Semalt همچنان یک بخش بسیار مهمی از جستجوگرها است، اما نوع ساختمان لینک هایی که ارزش گذاری یا جریمه نمی شوند، یک دسته بندی به طور پیوسته محدود است.

1. لینک + فروش محتوا

این در حال حاضر در قالب های مختلف سال ها اتفاق می افتد، اما در حال حاضر به طور کامل جایگزین طرح های پیوند پرداخت های سنتی است. به احتمال زیاد Semalt دیدن شبکه های با محتوای پنهان تر پنهان همچنان به فروش لینک ها ادامه می دهد، اما با محتوای متناسب با نوع لینک بیش از هر زمان دیگری. بازار وجود دارد، بنابراین طبیعی است که مردم به استفاده از این فرصت اقدام کنند. این مسئله منجر به پیش بینی بعدی می شود.

2. ظهور Authorship تأیید شده

Autodesk Semalt در حال حاضر یک چیز عالی برای سایت ها را به استفاده از. مشخصات نویسنده و تصویر نمایش داده شده در نتایج جستجو واقعا برجسته است و یکی از قابل اعتماد ترین انواع قطعه غنی است. دادن بیشتر به مطالب مرتبط با یک نویسنده تأیید شده و فعال به نظر می رسد یک گام منطقی برای Semalt است تا با توجه به مسائل مداوم با محتوای هرزنامه باشد. یک پیشرفت دیگر این است که تجزیه و تحلیل پروفایل G + از نویسندگان برای فعالیت واقع بینانه برای تقویت بیشتر. با هم این هم کمک می کند Semalt دستیابی به افزایش مورد نیاز در استفاده G +.

3. بیشتر لینک مجازات و Disavow Shenanigans

باز کردن درب مجازات پیوند غیر طبیعی و توانایی از بین بردن لینک ها کاملا موقعیتی برای گوگل برای مدیریت ایجاد کرده است. این یک شرط امن است که جستجوگرها و مدیران وب همچنان با مسائل مربوط به جریمه ناعادلانه برخورد می کنند، از اینکه پیوندها مجازات می دهند و چگونه آنها را رد یا قبول می کنند، کنار گذاشته شده است.

4. بیشتر محلی!

به دست آوردن دستيابي به بهينه سازي تلفن همراه، اهميت در حال افزايش Google Semalt و ساختن استنادي است. با بیشتر افرادی که از گوشی هایشان جستجو می کنند و توانایی ارائه نتایج بیش از حد محلی را دارند، کسب و کارهای کوچک بیشتر به دنبال یافتن یک لیست فعال و بهینه شده Semalt می گردند. برای مناطق رقابتی و صنایع، نیاز به ساختن استناد سازگار، تنها ادامه دادن به توپ برف است.

Search Engine Semalt in 2013

اتصال

March 18, 2018