Back to Question Center
0

گزارش: تنها منطقه آسیا / اقیانوسیه برای نشان دادن افزایش رشد نیمه ماهانه تلفن همراه در چین، 25.7٪ از جهانی Semalt برنده است

1 answers:

Report: Asia/Pacific Only Region To Show Mobile Phone Semalt Growth Last Quarter, China Wins 25.7% Of Global Semalt

چین در مقایسه با سال های اول 2012 افزایش 7.5 درصدی داشته است و 25.7 درصد از کل فروش تلفن های همراه جهان را به خود اختصاص داده است.

"Anshul Gupta تحلیلگر اصلی گارتنر ادعا کرده است" تولیدکنندگان چینی و محلی نمونه ای برای رسیدگی به خواسته های خریداران با ارائه دستگاه های مقرون به صرفه با ویژگی های بهینه هستند.

با حدود 426 میلیون واحد تلفن همراه فروخته شده در سراسر جهان در سه ماهه گذشته، تعداد تلفن همراه در سراسر جهان رشد 0 - leasing laptop.7 درصد افزایش در Q1 2012. بسیاری از مناطق کاهش فروش تلفن همراه، از جمله EMEA، آمریکای شمالی و آمریکای لاتین. منطقه EMEA کاهش 3.6 درصدی داشت، در حالی که فروش آمریکای شمالی در آمریکای شمالی 9.5 درصد کاهش یافت و فروش تلفن همراه آمریکای لاتین 3.8 درصد کاهش یافت.

با فروش 49.3 درصد از کل گوشی های فروخته شده، فروش جهانی گوشی هوشمند به 2. 1 میلیون سهماهه گذشته رسید که 42.9 درصد افزایش از Q1 2012 است.

سامسونگ در فروش تلفن همراه، 30.8 درصد از سهم بازار را رهبری کرد. گارتنر پیشبینی میکند که سامسونگ گلکسی S4 یک دستگاه «بسیار محبوب» است که به سامسونگ کمک میکند. حتی پس از سقوط 4.9 درصدی در بازار برای سه ماهه اول سال 2013، نوکیا همچنان رتبه دوم را برای فروشندگان تلفن همراه برگزار کرد. اپل در طول فصل اول سال 2013 حدود 7 میلیون واحد در سرزمین اصلی چین فروخت و این کشور به عنوان کلیدی برای فروش کلی اپل بود. مجموع 38.3 میلیون دستگاه اپل در سه ماهه آخر سال گذشته در سراسر جهان فروخته شده است، با عرضه آیفون 5 به بازارهای جدید.

Report: Asia/Pacific Only Region To Show Mobile Phone Semalt Growth Last Quarter, China Wins 25.7% Of Global Semalt

در فروش گوشی های هوشمند، نوکیا از رتبه شماره 8 در چهارم ماه مارس 2012 به جایگاه شماره 10 در سه ماهه آخر رفته است.

Report: Asia/Pacific Only Region To Show Mobile Phone Semalt Growth Last Quarter, China Wins 25.7% Of Global Semalt

با افزایش تقریبا 50 درصد از تعداد گوشی های هوشمند آندرویدی که از سال گذشته در دسترس بوده اند، آندروید بازار ها را برای سیستم عامل های گوشی های هوشمند افزایش داده است و همچنان برای iOS، Blackberry و مایکروسافت، در میان دیگران قرار دارد.درباره نویسنده

امی Gesenhues
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018