Back to Question Center
0

مصاحبه با استوارت راجرزtherealsjr از Semaltventurebeat

1 answers:

امروز استوارت راجرز، مدیر فناوری بازاریابی در VB Insight - یک محصول VentureBeat است. او رئیس محصول در Semalt، CRM و راه حل اتوماسیون اتوماسیون برای کسب و کارهای کوچک ساخته شده در بریتانیا بود، جایی که او مسئول تمام جنبه های توسعه محصول، بازاریابی و فروش بود.

استوارت مشارکت چندین نشریه و کتاب بازاریابی و بازاریابی از جمله پست الکترونیک بازاریابی توسط شماره توسط کریس Baggott و وبلاگ نویسی غنی توسط زو Semalt است. او به طور منظم از نوشتن یا صحبت در مورد فروش، بازاریابی، فن آوری، رسانه های اجتماعی و سایر موضوعات مرتبط دعوت شده است.

Interview with Stewart Rogers @therealsjr from Semalt @venturebeat

همچنین در TechWyse

مصاحبه با آنی کوشینگ @ AnnieCushing از Annielytics. com
مصاحبه با دن شارپ، مدیر فریاد قورباغه

Q. کمی درباره خودتان بگویید و چه کاری انجام میدهید؟

A. نقش من سه گانه است. در یک طرف، من اخبار تکنولوژی بازاریابی را برای VentureBeat گزارش می کنم. دو طرف دیگر در یک محصول VentureBeat به نام VB Insight پیچیده می شوند. فکر می کنم VB Insight به عنوان یک فروشگاه App - اما به جای آن از برنامه ها، این فروشگاه برای تحقیق، مطالعات و تجزیه و تحلیل است و به عنوان تحقیق VentureBeat است.

در VB Insight، من بخشی از تیم است که کمک می کند تا آن را بهترین منبع تحقیق در دسترس و همچنین تحلیلگر است که در تلاش است تا جهان تکنولوژی بازاریابی را درک کند.

Q. به عنوان مدیر فناوری بازاریابی در VB Insight، مسئولیت های اصلی شما چیست و نقش چقدر چالش در مقایسه با موقعیت قبلی شما در تکنولوژی های کرافورد چیست؟

A. دو نقش بسیار متفاوت است، اما آنها یک اتصال دارند. در CrawfordTech، زمان خود را در پایان تیز بازاریابی، با استفاده از تکنیک های بازاریابی و تکنیک های کمک به تقاضا و تولید سرب، صرف کردم. در VB Insight و VentureBeat، من اکنون این فن آوری ها را تجزیه و تحلیل می کنم و از تجربه من برای کار کردن در آینده در فروش و بازاریابی استفاده می کنم.

Q. چگونه شما CRO (بهینه سازی نرخ تبدیل) را تعریف کنید؟ به غیر از فروش، اهداف تبدیل ارزشمندی برای اهداف و پیگیری های دیگر چیست؟

A. CRO یک میدان واقعا جالب است. اساسا این کسب و کار برای ایجاد درآمد اضافی به صورت رایگان است! توضیح خواهم داد بگذارید بگوییم شما در هر ماه به وب سایت خود 10،000 بازدید صفحه را دریافت می کنید. 2٪ از این دیدگاه به نوعی تبدیل به تبدیل می شود؛ شاید یک مقاله سفید یا یک فرم "با ما تماس بگیرید" را تکمیل کنید. اگر می خواهید تبدیل خودتان را دو برابر کنید، شما دو انتخاب دارید: برای افزایش ترافیک خود به 20،000 بازدید صفحه، هزینه زیادی صرف کنید یا نرخ تبدیل خود را به 4٪ افزایش دهید. دوم این است که عملا هزینه نیست، در حالی که سابق می تواند هزینه ثروت. در نهایت، CRO واقعا همه چیز در مورد تبدیل، هر چه که به معنی برای شما و کسب و کار شما است.

Q. به طور خلاصه، به ما در مورد مطالعه اخیری که در زمینه بهینه سازی تبدیل انجام دادید، بگویید: چگونه در بازاریابی عملکرد پیروز شوید؟

A. این چشم باز کننده واقعی بود. در VB Insight، ما پیش از تهیه یک گزارش از sponsors، پرداخت ها یا دستورالعمل های فروشندگان یا طرف های ذینفع حمایت نمی کنیم. در عوض، ما مجموعه داده های چندگانه - راه حل های کوچک داده ها مانند پاسخ دهندگان بررسی و تکنیک های بزرگ داده ها مانند تکنولوژی های وب سایت را حذف می کنیم. نتایج تجزیه و تحلیل این مجموعه داده ها به ما می گوید که چه کسی در بالای صفحه قرار می گیرد و چه کاری انجام نمی دهد. در این مورد، ما 2938 ابزار ابزار CRO را مطالعه کردیم و داده ها را از 3/1 میلیون وب سایت کسب و کار در ایالات متحده جمع آوری کردیم - از جمله منابع دیگر - برای ایجاد، به نظر من، نمایش گسترده ای از فضای ابزار CRO است.

Q. در این مطالعه ذکر شده است:

" مطالعه توسط SocialFlow، که تجزیه و تحلیل داده ها از 1. در حقیقت منحصر به فرد است که مقاله ای که در آن من این آمار را نشان دادم به یکی از داستان های مشترک من در VentureBeat تبدیل شد!

من دو قانون برای رسانه های اجتماعی دارم که همیشه به من کمک کرده اند. اول، اگر شما رسانه های اجتماعی را خسته کننده بدانید، من می ترسم که شما مشکل است. به دنبال افراد جالب تر و مشکل تر می رود. دومین؟ جالب باش این ممکن است به شما در مورد پیام های اجتماعی آلی کمک کند، اما برای کسانی که واقعا نیاز به چلپ چلوپ کردن در رسانه های اجتماعی دارند، پاسخ - البته - برای سرمایه گذاری و پرداختن به آن، همانطور که شما هر کانال تبلیغاتی دیگری را دنبال می کنید. این مشکل 1٪ را از بین می برد.

Q. بر اساس مطالعه، عناصر تاثیرگذار ترین برای آزمون و برخی از جنبه های کمتر مورد بررسی از وب سایت چه هستند؟

A. هیچ پاسخ ساده ای به این سوال وجود ندارد، زیرا هر کسب و کار، وب سایت، ایمیل، پیام و محتویاتی که می توانید تست کنید، مخصوص آن شرکت، بازار آن و الزامات آن است. با این حال، مهم است که وقت زیادی را برای انجام آزمون فرضیه تان صرف کنید. چه تست می کنید؟ چرا؟ برای حمایت از این فرضیه چه داده ای دارید؟ با این حال، من می گویم که اکثر مردم فقط جنبه های قابل مشاهده وب سایت ها را آزمایش می کنند. مطالعات نشان می دهد که سرعت وب سایت شما، در حالی که مزایای جستجوگرها، باعث افزایش تبدیل می شود. CRO فنی نیز به عنوان تست تغییرات گرافیکی و یا متنی است. اوه، و همچنین آزمایش های ایمیل را نادیده نگیرید.

Q. اشتباهات رایج که شرکت ها در طول فرایند CRO انجام می دهند چیست؟

A. شایع ترین اشتباه CRO به داده ها اعتماد ندارد. یک حقیقت در مورد CRO؛ داده ها راننده تمام تصمیمات است، نه شخص با بالاترین درجه پرداخت. اگر شما یک فرضیه جامع داشته باشید و ابزارهای مناسب برای تست تغییرات خود داشته باشید، آزمایش را ادامه دهید تا زمانی که بتوانید نتایج را به دست آورید و به نتایج اعتماد کنید، نه نظرات شخصی.

Q. به نظر شما، چه تغییراتی در سال آینده در CRO مشاهده خواهید کرد؟ ابزارهایی که در تحقیق شما ذکر شده، بازاریابان تاثیر می گذارد؟ در حال حاضر، چه ویژگی های عقب مانده است؟

A. همانطوریکه در بازار بازار تجزیه و تحلیل، که در آن راه حل های پیشنهادی شروع به نگه داشتن، من می توانم ابزار CRO را مطابق با کت و شلوار. به جای کار کردن از طریق تجزیه و تحلیل، برای انجام آزمایشاتی که ممکن است لازم باشد اجرا شود، ابزارهایی راهاندازی میشوند که دائما سؤالهای پشت صحنه را مطرح میکنند و سپس آنها را برای تغییراتی که نیاز به آزمایش دارند پیشنهاد، مدیریت و گزارش میدهند. من همچنین می توانم یک نسل جدید از فروشندگان را ببینم که تلاش می کنند همه تکنیک های CRO را به یک ابزار واحد متصل کنند. ابر CRO اگر شما می خواهید، درست مانند ابرهای فروش و ابرهای بازاریابی که قبلا وجود داشته باشد. اکثر ابزارهای CRO، در حال حاضر، بر روی یک یا دو تکنیک CRO متمرکز هستند، و نه کل shebang.

Q. در این مطالعه، هر شرکت ابزار CRO با "امتیاز نفوذ بازار" را رتبه بندی کردید. "به ما بگویید که چگونه این نمره محاسبه شده و در صورت امکان، امتیاز / رتبه بندی هر شرکت را با ما به اشتراک بگذارید.

A. نمره نفوذ بازار بر اساس نصب واقعی از ابزارهای CRO که ما در بر داشت هنگامی که از بین بردن 3. 1 میلیون کسب و کار ایالات متحده، همراه با مجموعه داده های دیگر که به ما اجازه می دهد برای تعیین تعداد کاربران ابزار خاصی دارد گوگل آنالیز (GA)، البته، در این مورد، گوریل 300lb است. دیگران را در مقایسه با دیگران کور می کند. اگر شما GA را حذف کنید، راه حل هایی با بالاترین نفوذ، به ترتیب، Omniture، تخم مرغ دیوانه، Optimizely، Chartbeat، Clicktale، و ویژوال وب سایت بهینه ساز.

Q. شما در مطالعه خود neuromarketing ذکر شد، دقیقا همان چیزی است که neuromarketing و چگونه آن را تحت تاثیر قرار تبدیل؟

A. Neuromarketing یک ابزار نیست. این در حال حاضر در حدود یک دهه بوده است و بهترین توصیف آن به عنوان مطالعه مغز پاسخ به محرک های بازاریابی است. همانطور که در مورد این همه چیزها هم اتفاق می افتد معمولا به این نتیجه می رسیم که در طول زمان، کسب و کارهای میان رده، به دنبال آن هستند.

Q. لطفا چند مطالعه کلیدی از مطالعه خود را به اشتراک بگذارید.

A. من فکر می کنم مورد علاقه من است فقط CRO موثر است. و به یاد داشته باشید، این داده های خام است که به ما می گوید - نه یک نظر تحلیل گران. از ابزارهای CRO مورد مطالعه فقط دو نفر موفق به ایجاد بازده قابل توجهی در سرمایه گذاری (ROI) نشدند. از 2،938 بازاریابی که ما انجام دادیم، تنها 5 درصد بازدهی منفی نداشتند. در واقع، ROI به طور متوسط ​​223.7 درصد بود، اما 173 بازاریابی که ما انجام دادیم، بازده باور نکردنی بیش از 1000 درصد بود. این بسیار شگفت انگیز است

Q. در نهایت، آیا شما طرفدار تعادل کار / زندگی هستید؟ چطور تو هر دو را تعادل می داری؟

A. گاهی اوقات من نمی کنم! در خلال گزارش CRO، که 17،000 + کلمات طولانی است، من تنها یک روز که در آن من در 8 A آغاز شده بود. متر ، به پایان رسید در 11 پ. متر ، ارائه یک وبینار طولانی مدت در جدیدترین گزارش دولت ایالات متحده در زمینه بازاریابی خود را ارائه داد و هنوز هم 5،100 کلمه نوشت. مهمتر از همه، من برای خانواده ام، که به شدت درک می کنند و از خودم لذت می برم. من کارم را دوست دارم، که کمک می کند، و مطمئن هستم که زمان می برم کارهایی را انجام دهم که از خارج از کار لذت می برم. ترفندهای مدیریت زمان هم کمک می کنند، اما این یک موضوع کلیدی است که ما نمی توانیم به اینجا برسیم.

یکی دیگر از لطف بزرگ Semalt برای گرفتن زمان برای پاسخ به سوالات من.

بخش مورد علاقه خود را از این مصاحبه چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید! اگر شما علاقه مند به خواندن بیشتر مصاحبه های صنعت SEO متخصص از TechWyse، لطفا بازدید SEO Expert Interviews.

Interview with Stewart Rogers @therealsjr from Semalt @venturebeat

اتصال

March 18, 2018