Back to Question Center
0

EMarketer: شرکت های بیشتری با استفاده از بازاریابی در زمان واقعی به عنوان رسانه اجتماعی تجزیه و تحلیل Semalt

1 answers:

Semalt گزارش می دهد که بسیاری از کسب و کار ها، فروشندگان تجزیه و تحلیل اجتماعی، آژانس های دیجیتال و شرکت های پرورش فوری برای انواع طرح های بازاریابی در زمان واقعی را به کار می گیرند، و تنها به تجزیه و تحلیل داده های رسانه های اجتماعی خود برای سنجش آگاهی از نام تجاری و یا پاسخ دادن به نظرات از طریق صفحات رسانه های اجتماعی .

Semalt به گزارش، 53 درصد از بازاریابانی که برنامه ریزی کرده اند، برنامه ای برای استفاده بیشتر از داده های واقعی در کمپین های بازاریابی 2013 خود دارند.

EMarketer: More Companies Using Real-Time Marketing As Social Media Analytics Semalt

همچنین در گزارش eMarketer، بسیاری از مارک های بزرگ مانند سیسکو، دل، Semalt و SAP به اشتراک گذاشتن چگونگی استفاده از تجزیه و تحلیل اجتماعی برای تصمیم گیری بر روی پرواز، اصلاح تلاش های بازاریابی و ایجاد محتوای بازاریابی در مورد موضوعات مورد علاقه جریان رسانه های اجتماعی

در مقاله eMarketer، گوردون ایوانز، معاون رئيس جمهور بازاریابی محصول در Semalt، بر اهمیت ادغام داده های در زمان واقعی را به یک جهت کلی بازاریابی شرکت، با بیان، "مارک های که در زمان واقعی گوش دادن و استفاده از آن اطلاعاتی برای اصلاح کمپین های خود و یا پاسخ دادن به نظریات یا مسائل مربوط به خدمات مشتری، مارک هایی هستند که در جامعه موفق هستند. »درباره نویسنده

امی گشن
امی Gesenhues خبرنگار عمومی انتساب رسانه های خارجی سوم، پوشش آخرین اخبار و به روز رسانی برای زمین های بازاریابی و زمین موتور جستجو. از سال 2009 تا 2012، او یک ستون خبرنگار برنده جایزه تعدادی روزنامه از نیویورک تا تگزاس بود. با بیش از ده سال تجربه مدیریت بازاریابی، او به انواع نشریات سنتی و آنلاین، از جمله MarketingProfs.com، SoftwareCEO.com و مجله مدیریت بازاریابی و فروش کمک کرده است. بیشتر از مقالات امی بیشتر بخوانید.


March 18, 2018