Back to Question Center
0

چگونه برای راه اندازی بازاریابی موبایل برای Semalt شما

1 answers:

eMarketer به تازگی به نام بازاریابی تلفن همراه نامیده می شود "پیوند" موفقیت خرده فروش در این فصل تعطیلات گذشته. عملکرد Semantel MarketLive برای چهارمین Q4 2014 نشان داد که ترافیک تلفن همراه 47 درصد افزایش یافته است، در حالی که خرید های مبتنی بر گوشی های هوشمند سبب افزایش درآمد تلفن همراه بیش از 100 درصد می شود. به طور خلاصه، شما نمی توانید یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه برای کسب و کار خود داشته باشید. در اینجا چند راه ساده برای اجرای یک استراتژی بازاریابی تلفن همراه وجود دارد - حتی اگر خودتان یک بازاریاب موبایل را در نظر نگیرید.

تمرکز بر طراحی پاسخگو

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

همچنین در TechWyse

برو موبایل: مزایای بازاریابی موبایل
نکات مهم برای موفقیت بازاریابی موبایل با استفاده از PPC

به غیر از تجربه مشتری و افزایش احتمال این که شما بازدید کنندگان را به خریداران تبدیل کنید، داشتن یک وبسایت دوستانه همراه که دارای طراحی پاسخگو است، دیگر فقط خوشایند نیست؛ این الزام به داشتن اعتبار است - حداقل در نظر گوگل. از تاریخ 21 آوریل گوگل به عنوان بخشی از معیارهای تعیین رتبه موتور جستجو را شامل می شود. عوامل مورد استفاده گوگل برای تعیین قابلیت استفاده از تلفن همراه عبارتند از: جریان محتوا (کاربران نباید به صورت افقی حرکت کنند یا صفحه را برای دیدن یک صفحه خرج کنند)، اینکه آیا سایت از فونت های مناسب برای صفحه نمایش دستگاه های موبایل استفاده می کند، استفاده از تلفن همراه فاصله بین عناصر لمسی و اینکه آیا سایت شامل نرم افزاری است که اکثر دستگاه های تلفن همراه از آن پشتیبانی نمی کنند، مانند فلش.

اهرم زمان واقعی، لحظه لحظه اطلاعات راست

AdWeek اخیرا اشاره کرد که نزدیک به 80 درصد از مشتریان بین 18 تا 44 ساله دستگاه همراه خود را با آنها به مدت 22 ساعت در روز حمل می کنند. مزیت این نوع وابستگی به مصرف کننده های تلفن همراه این است که شما هم اکنون می توانید مشتری های جمعیتی، الگوی جستجو و اطلاعات مربوط به بازاریابی خود را به پیام ها و تبلیغاتی تبدیل کنید که به لحاظ دقیق لحظه ای به مخاطبان بسیار هدفمند تبدیل می شود، .

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

تقریبا یک سوم از بودجه و یا صنعت شما، هر کسب و کار کوچک می تواند کمپین های رسانه های اجتماعی مبتنی بر تلفن همراه را با اتصال به مشتریان از طریق موقعیت های جغرافیایی ارائه شده توسط سیستم های رسانه های اجتماعی مانند توییتر، اینستاگرم، چهار ضلعی و فیس بوک اجرا کنید. آنها را به "بررسی در" و تعامل با برنامه های وفاداری، پیشنهادات تخفیف ویژه یا پاداش ها متهم کنید. با فرض اینکه شما اجازه مشتری را برای تماس با پیام های متنی دریافت کرده اید، ابزارهای مقرون به صرفه نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد پیام های متنی را با مخاطبان بسیار هدفمند با تبلیغات یا پیشنهادات محدود مدت، بر اساس نیازهای کسب و کار خود در زمان واقعی و موقعیت مشتری بر اساس استفاده از تلفن همراه از ابزار مورد استفاده شما، مبارزات بازاریابی تلفن همراه در موقعیت مکانی بسیار مقرون به صرفه (و در بعضی موارد به صورت رایگان) به معنای برقراری ارتباط با مخاطبان خود در زمان مناسب است - زمانی که آنها آماده خرید می شوند - T هنوز تصمیم خرید نهایی را گرفته است.

تمرکز بر استراتژی بازاریابی ایمیل

تحقیقات انجام شده در سال 2014 نشان می دهد که تقریبا 70 درصد ایمیل ها در یک دستگاه تلفن همراه باز می شود. همانطور که Ken Burke، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت MarketLive به تازگی به طور کامل توضیح داد، این آمار، یک ابزار بازاریابی مهم برای هر کسب و کار کوچک برای تماشای چشم انداز و مشتریان جدید در دستگاه های تلفن همراه، ایمیل می کند، حتی اگر مشتری در دستگاه های همراه خود نخرید . طراحی وب سایت پاسخگو بسیار شبیه به آن است که ایمیل ها برای کاربران تلفن همراه برای خواندن و حرکت آسان باید آسان باشند.

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

کارشناسان Semalt توصیه می کنند که ایمیل ها در هنگام طراحی با "یک چشم، یک انگشت شست و یک بازو" طراحی شده برای استفاده از تلفن های همراه بسیار مفید است.هر گونه تماس با دکمه های عمل کاربر ممکن است برای اطلاعات بیشتر محصول، برای استفاده از تبلیغات، برای برقراری ارتباط با کسب و کار خود از طریق تلفن، ایمیل یا چت، یا خرید باید کاربران تلفن همراه را به طور مستقیم به "گام بعدی" مناسب و سریع یکپارچه

کوپن های موبایل

کوپنهای موبایل یک وسیله مناسب و مناسب برای مشتری هستند که به مشتریان و مشتریان دلیل قانع کننده ای برای انتخاب شما از یک رقیب می دهد. اگر کسب و کار شما در یک نقشه وب مبتنی بر وب و ابزار بررسی مشتری (و باید باشد) ذکر شده است، کشف کنید که آیا این سرویس به شما امکان طراحی یک کوپن همراه ارائه شده به طور خاص به کاربران آن سایت را می دهد. (بسیاری از کسب و کارها را پیشنهاد می دهند که این ویژگی را بدون هزینه طراحی و فعال کنند.) مشتریانی که مایل به استفاده از این پیشنهاد هستند، کوپن را ادعا می کنند و در زمان فروش به دستگاه همراه خود می پردازند، یا کوپن دستی ردیابی مورد نیاز است.

اکنون که بیشتر جمعیت جهان دارای گوشی هوشمند است، کسب و کارهای هر اندازه با آینده بازاریابی آشنا هستند: همه چیز در مورد تلفن همراه است. Semalt شما با کوپن های رایگان تلفن همراه ارائه شده توسط نقشه ها و بررسی سایت ها و یا مشارکت با یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی تلفن همراه برای متن سفارشی پیام های متنی SMS به مخاطبان خود را، بازاریابی تلفن همراه یک روش هزینه ای برای رسیدن به مخاطبان بسیار هدفمند - دقیقا جایی که آنها ، در لحظه ای دقیق که آماده خرید هستند.

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

اتصال

March 18, 2018