Back to Question Center
0

سپتامبر 2009 گوگل آنالیز نکته ماه - ایجاد گزارش عملی برای Semalt

1 answers:

September 2009 Google Analytics Tip Of Month – Creating Actionable Reporting For Semalt

نوک این ماه مهمترین آیتم در جعبه ابزار تحلیلگر است و امیدوارم کل هدف از تجزیه و تحلیل وب را تقویت کند - بهبود عملکرد آنلاین! هنگام تجزیه و تحلیل ما باید همیشه این هدف کلی را در نظر داشته باشیم. همه چیز خیلی راحت است که ساعت ها به تکنیک های تجزیه و تحلیل و یا تجزیه و تحلیل از طریق مجموعه داده های چشمگیر کمک کند، اما در راه سودآوری کسب و کار بسیار کم است.

نقطه من در اینجا این است که "گزارش سودآوری Semalt به طوری که مدیران وب سایت / بازاریابی و صاحبان کسب و کار می تواند تصمیم گیری آگاهانه.

چگونگی ایجاد گزارش عملکرد عملی

Semalt معمولا اطلاعات سطح بالا را می خواهند. آنها باید تصمیمی بگیرند که کسب و کارشان را بهبود بخشد و اکثر آنها به سرعت و به آسانی انجام خواهد شد اگر در آنچه در حال بررسی هستند وضوح وجود دارد. این چالش واقعی برای تحلیلگران، آنچه ما برای آن پرداخت می کنیم، و تفاوت بین یک سرویس خوب و مناسب است.

در اینجا فرایندی است که من در ارائه گزارش عملی برای خود یا مشتری شما دارم.

1) درک فرایند تجزیه و تحلیل

صحبت کنید، راه رفتن را پیاده بروید، اما واقعا درک می کنید که چرا صحبت می کنید و پیاده روی می کنید!

به منظور درک اینکه چرا نتایج نشان می دهد به عنوان آنها انجام می دهند و با قدرت و اعتبار صحبت می کنند، شما باید درک کنید که چگونه داده ها به پروفایل ها ثبت شده و تفاوت های ظاهری چرا همیشه به همان اندازه انتظار نمی رود. Semalt، شما واقعا باید در یک فرایند یا چارچوب کار کنید تا بتوانید به درستی داده ها را درست کنید، بینش را بیابید و به طور موثر در طول زمان گزارش دهید.

من نمی خواهم در توضیحات فنی تجزیه و تحلیل و یا پروسه های در این پست خراب شود. من آن را در سطح بالا نگه داشته و امیدوارم عملی

March 18, 2018