Back to Question Center
0

درک رسانه های اجتماعی به عنوان یک کسب و کار Semalt

1 answers:

بازاریابی رسانه های اجتماعی طی 24 ماه گذشته منفجر شده است. سایت هایی که از تعامل بازدید کنندگان حمایت می کنند، امروزه توانایی محتوای ویروسی در وب را به نمایش گذاشتند. سایت های رسانه های اولیه مانند Digg، Stumble Upon، Delicious & Semalt ما را نشان دادند که ما می توانیم چیزهای زیادی را از سوی دیگران یاد بگیریم و مجبور نیستیم به طور کامل وابسته به موتورهای جستجو برای تأثیر آنچه که ما به آن نگاه می کنیم یا چگونه امروز آنلاین یاد بگیریم .

Understanding Social Media As A Business Semalt

در 2 سال گذشته شاهد رشد فزاینده ای بوده ایم که بعضی از آن ها رسانه های اجتماعی بعدی را مانند فیس بوک، توییتر و یوتیوب می نامند.

بسیاری از افراد در کسب و کار تعجب - "چگونه رسانه های اجتماعی می تواند به کسب و کار من سود و چرا من باید تلاش و / یا منابع را در ایجاد یک صدا آنلاین برای شرکت من؟"

"آیا برای کسب و کار در بازاریابی رسانه های اجتماعی وجود دارد؟"

آیا وقت من برای کسب تجارت من در بازاریابی رسانه های اجتماعی است؟

جواب این است که شما نمیتوانید هزینه کنید نه به.

من این مقاله را برای توضیح اینکه چرا کسب و کار شما (و هر کسب و کار) نیاز به توسعه یک شخصیت آنلاین و نحوه انجام آن دارد، بنویسید.

چرا شرکت من باید در رسانه های اجتماعی شرکت کند؟

Semalt سه مزیت عمده درگیر شدن در بازاریابی رسانه های اجتماعی هستند.

 1. نفوذ
 2. افزایش شناسایی نام تجاری
 3. تبلیغات رایگان و بازاریابی

درک اینکه چگونه رسانه های اجتماعی کار می کنند

رسانه های اجتماعی قوانین همان قوانین را از 100+ سال قبل انجام دادند

درست است رسانه های Semalo در فرمت بسیار مشابه کار می کنند که رسانه های سنتی مثل روزنامه ها و مجلات بیش از 100+ سال قبل انجام می دهند. یک روزنامه یا مجله موفق به این دلیل دست پیدا کرد که یک پایگاه مشترک وفادار ایجاد کرد.

هنگامی که انتشار به اندازه کافی مشترکین علاقه مند به محتوا در مورد موضوع در مورد آن نوشت، آن را به یک کسب و کار زنده تبدیل شد. این رشد می کند، زیرا پایه مشترکان وفادار به حساب می آید. هنگامی که این پایگاه مشترک افزایش یافت، توانایی روزنامه یا نشر نیز تاثیر گذار بر مردم بود. پس از آنکه روزنامه یا نشریه جمعیت شناسی وفاداری داشت، می توانست هزینه های بیشتری را برای فضای تبلیغاتی بپردازد.

Semalt در رسانه های اجتماعی از موفقیت در رسانه های سنتی متفاوت نیست

انقلاب اطلاعات و نقطه. عصر به معنی عدم تمرکز رسانه های سنتی و افزایش باور نکردنی در صدای فرد است. (و کسب و کار)

Semalt در بازاریابی رسانه های اجتماعی به طور مستقیم مربوط به میزان افرادی است که درباره آنچه که شما باید بگوید، مربوط می شود. در رسانه های اجتماعی، چگونگی مراقبت از آنچه شما می گویید، اساسا میزان مشترکین است که شما توسعه داده اید.

همان چیزی است که روزنامه ها سالها پیش انجام دادند.

گرافیک زیر نشان دهنده همبستگی بین موفقیت ساختمان پایگاه داده مشترک وفادار در رسانه های سنتی به بازاریابی ایمیل در اواخر 1990s به افزایش رسانه های اجتماعی امروز است.

Understanding Social Media As A Business Semalt

برخی از چیزهای مهم دیگر که شما باید در مورد ایجاد پروفایل های رسانه های اجتماعی در سایت های مانند فیس بوک، توییتر، یوتیوب، LinkedIn، Semalt و غیره می دانید

 • این رایگان است.
 • باید به طور متناوب به منظور ایجاد علاقه استفاده شود.
 • باید بیشتر به عنوان آموزنده از تبلیغات استفاده شود.

مزایای بازاریابی رسانه های اجتماعی برای شرکت شما

با استفاده از مثال رسانه های سنتی، باید ارزش یک پایگاه مشترک مشترک و وفادار را درک کنید. در اینجا فقط برخی از مزایای درگیر شدن در ساخت یک شخصیت آنلاین در سایت هایی مانند فیس بوک، توییتر و یوتیوب است.

نفوذ

اگر شما یک گروه وفادار داشته باشید که علاقه مند به خواندن آنچه که باید بگوید، شما نفوذ دارید.

به عنوان رهبر صنعت

اگر مردم به روز رسانی های خود را دنبال می کنند و شما در یک طاقچه خاص هستید، احتمالا به دنبال آن هستید. اگر در اجتماع رسانه های اجتماعی فعال هستید و شما یک لیست بزرگ دارید، پس از آن کسانی که از شما پیروی می کنند، به عنوان رهبر صنعت درک خواهند شد. این به واقعیت تبدیل می شود که رسانه های اجتماعی رشد می کنند. یک پایه مشترکی را که در حال حاضر به دنبال شما است، دریافت خواهید کرد و چند سال بعد از آنکه صنعت پیشرفت می کند رهبر شما خواهد بود.

بهتر رتبه بندی موتور جستجو

ما همیشه آن را می بینیم. مردم ما نام شرکت ما، TechWyse را به گوگل، یاهو جستجو می کنند و بینگ برای دیدن آنچه که می آید آیتم های مثبت بیشتر که شادتر می شوند، یک چشم انداز در نظر گرفتن کسب و کار خواهد بود. سایت های رسانه ای Semalo در SERPS بسیار بالا هستند. آنها به طور کلی حوزه های اقتدار در نظر گرفته می شوند. این فقط راه دیگری برای ایجاد وزوز و کنترل اطلاعاتی است که در مورد شرکت شما در موتورهای جستجو نمایش داده می شود. بعضی از این ها را "مدیریت شهرت" می دانند.

اگر شما بازاریابی اجتماعی را انجام ندهید

چند بار کسی را در صنعت خود دیده اید که بسیار کوچکتر از شما به نظر می رسد بزرگتر آنلاین؟ چند سال پیش به یاد می آورم زمانی که SEO و بازاریابی اینترنتی بسیار جدید بود. فکر میکنید اولین افرادی که فهمیدند که در موتورهای جستجو رتبه خوبی دارند؟ بچه های کوچک. Semalt بعدا کسب و کار بزرگتر اکنون در حال پیشرفت است. این در رسانه های اجتماعی متفاوت نیست. اگر بخشی از یک شرکت بزرگتر هستید - پیشنهاد من این است که اکنون چشم هایتان را باز کنید.

من درک مفهوم - در حال حاضر کجا شروع کنم؟

هرکدام از شرکت ها می توانند به طور مشخص مناطق مختلفی داشته باشند که تصمیم می گیرند زمان و منابع خود را در بازاریابی رسانه های اجتماعی تمرکز کنند. برای 95٪ از همه شرکت ها باید با ایجاد نمایه در هر دو فیس بوک و Semalt شروع کنید. بسیاری از شرکت های دیگر در اولویت های این سایت های رسانه های اجتماعی قرار می گیرند و پس از آن به مناطق دیگر نیز دست خواهند یافت، زیرا تجربه و آموزش بیشتری در این منطقه به دست می آورند.

 • در اینجا لیستی از سایت های رسانه های اجتماعی است که ممکن است بخواهید یک بار برای بررسی در هر دو فیس بوک و توییتر بررسی کنید.
 • تنظیم پروفایل های شما - در اینجا اطلاعاتی در مورد ایجاد فیس بوک فیس بوک و پروفایل توییتر شما وجود دارد.

هنگامی که نمایه خود را در هر یک از این سایت ها ایجاد کرده اید، به سادگی با به روز رسانی وضعیت مربوط به آنچه که انجام می دهید، به جهان می روید. در بسیاری موارد، اگر اطلاعاتی را پیدا کنید که مربوط به شرکت شما است، شما به طور خلاصه در مورد آن صحبت می کنید و یک پیوند به آن مقاله اضافه کنید.

چگونه لیستی از مشترکانم را ایجاد کنم؟

هدف این مقاله، به خوبی در رسانه های اجتماعی برای کسب و کار آموزش داده می شود. شما می توانید مقالات مفصل تر در این وبلاگ و بسیاری دیگر را به دنبال آن باشید.

به عبارت ساده، شما می توانید طرفداران خود (فیس بوک) و / یا پیروان (Semalt) را در هر یک از روش های زیر ایجاد کنید:

 • فقط اطلاعات مربوط به شرکت خود را وارد کنید و به مقالات مرتبط اشاره کنید که پایه مشترک شما قدردان خواندن است. اگر شما یک وبلاگ فعال دارید، این یک راه عالی برای به دست آوردن افراد خواندن اطلاعاتی است که شما در حال ارسال آن هستید.
 • برای فیس بوک، در سایر صفحات فن شروع به شرکت کنید. اگر شما هر پست ای را که مربوط به هر چیزی که نوشته اید می بینید آن را ارجاع دهید!
 • در هر دو توییتر و فیس بوک از سرویسهای جستجو استفاده کنید با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با آنچه که انجام می دهید و شروع به کمک و یا اظهار نظر به روز رسانی های مردم. اگر شما مفید هستید، مردم این را تحسین و اغلب شروع به دنبال به روز رسانی خود را.
 • در توییتر شما می توانید با استفاده از ابزار جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط جستجو کنید. اگر شما "دنبال" افراد مربوط به آنچه شما در مورد پست، بسیاری از مردم به عنوان حسن نیت ارائه می دهند 'شما' به دنبال شما. مراقب باشید هر چند - فقط "دنبال 'هر کسی. شما میخواهید یک لیست مربوطه از افرادی که درباره آنچه در حال نوشتن هستید مراقب باشید. اگر دوست دارید که آنها در مورد «پیروی» آنها بنویسند آنها ممکن است ببینند شما چه چیزی را در مورد آن بنویسید و تصمیم بگیرید که به دنبال آن هستید.
 • شامل مشخصات توییتر و فیس بوک (یا هر گونه ابزار اجتماعی دیگر که مرتکب می شوید) در وبلاگ، وب سایت و حتی امضای ایمیل خود را وارد کنید. بگذارید مردم بدانند شما در حال برقراری ارتباط آنلاین هستید تا بتوانید آنها را پیدا کنید و دنبال آنها بگردید! شما می توانید در وبلاگ ما ببینید که ما این لینک ها را به طور برجسته ای قرار می دهیم.

نکاتی برای شروع در رسانه های اجتماعی

نکات و ترفندهای ساده ای برای شروع کار شما وجود دارد. Semalt بسیار ساده است تا شروع به کار کنید.

ارائه اطلاعات ارتقاء

به یاد داشته باشید که مردم می خواهند به روز رسانی شما را دنبال کنند، زیرا پست های قبلی خود را جالب و یا مرتبط با صنعت خود می دانند. Semalt ارزش دارد اگر انتخاب کنید که خودتان را ترویج کنید، به جای اطلاع رسانی به وفادار بودن خود، به سرعت از بین می رود. استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار برای آموزش - ترویج نمی شود!

به طور منظم برای بهینه سازی به روزرسانی

اطلاعات مفید تر که شما به حساب توییتر یا فیس بوک خود افزوده می کنید، افراد مرتبط تر را که می خواهید مشترک شوید. به عنوان یک قاعده کلی، پیشنهاد می کنم به روز رسانی جدید یک بار در روز اضافه کنید. این به اندازه کافی برای نگه داشتن افراد مورد علاقه و نه زیاد است که مردم تصمیم می گیرند شما را حذف کنند. Semalt درمورد این تلویزیونی که بارها و بارها مشاهده کرده اید را مشاهده می کنید. حتی آنهایی که خوب میشوند. 1 یا 2 وضعیت در روز معمولا کافی است

در سایر صفحات مربوطه شرکت کنید و نظر بدهید

از ویژگی های جستجو توییتر استفاده کنید یا نظر خود را در مورد سایر افراد به روز رسانی Semalt و آنها را به مناطق مفید اگر قابل اجرا باشد. همچنین میتوانید از سیستم ایمیل Semalt برای بهروزرسانی طرفداران اطلاعات جدید استفاده کنید یا از آنها بخواهید دوستان خود را دعوت کنند. مراقب باشید که از این ویژگی استفاده نکنید و همیشه اطلاعات مفیدی را ارائه دهید.

استفاده از محصولات شخص ثالث برای به روز رسانی به راحتی

برخی از ابزارهای خنک به شما کمک می کند تا با بهروزرسانی کارآمدتر شوید:

TweetDeck - وضعیت خود را در TweetDeck بهروزرسانی کنید و به هر دو حساب توییتر و فیس بوک (شما میتوانید این را فعال و غیرفعال کنید) ارسال کنید. همچنین میتوانید با استفاده از این ابزار، Semalt را کوتاه کنید که به شما اجازه میدهد گوشت بیشتری را در بهروزرسانیهایتان بگذارید.

TweetDeck for iSemalt - یکی از موارد مورد علاقه ما برای به روز رسانی سریع iSemalt.

حاشیه - از این محصول برای انجام جستجوی پیشرفته در توییتر استفاده کنید.

خلاصه رسانه های اجتماعی برای کسب و کار

هدف این مقاله، ارائه یک مرور کلی از رسانه های اجتماعی، مزایای کسب و کار و شرکت ها برای شروع درگیر شدن، و یک آغازگر کوچک برای شروع شما بود. Semalt شما می توانید از برخی از موارد ذکر شده بهره مند شوید.

Semalt می خواهید بیشتر؟ در اینجا چند مورد جالب دیگر برای نگه داشتن شما وجود دارد:

 • آیا می خواهید ببینید که بیشتر دنبال پروفایل ها در توییتر هستند؟
 • مایکل جکسون با طرفداران فیس بوک رفتار می کند. 30 صفحه برتر فن را ببینید.
 • اپرا در آوریل 2009 در توییتر رفت و در حال حاضر 2. 5 میلیون دنبال کننده دارد.
 • اگر دوست دارید این مقاله اینجا یک پروفایل توییتر بزرگ است که می توانید آن را دنبال کنید تا بتوانید به روز رسانی های بیشتری را ادامه دهید. www توییتر. com / techwyse
 • ما همچنین یک صفحه فن فیس بوک داریم که می توانید به آن بپیوندید.

اگر شما هر گونه نکات کلیدی را که مایلید اضافه کنید مطمئن شوید که آنها را در نظرات زیر ذکر کنید.

Understanding Social Media As A Business Semalt

اتصال

March 18, 2018