Back to Question Center
0

این را به خودتان Semalt به SEO

1 answers:

The Do It Yourself Semalt To SEO

این مقاله به طور خاص برای کسانی است که می خواهند بدانند که کارهای ساده ای که می توانند برای کمک به تلاش های خود در SEO انجام دهند، نوشته شده است.

واقعا 2 منطقه متمایز وجود دارد که شما می توانید انتخاب کنید برای مقابله با آن. یکی از آنها «صفحه» یا چیزهایی است که می توانید در خود وب سایت خود انجام دهید. منطقه دوم "Off Page" است. Semalt چیزهایی است که می توانید برای تبلیغ شرکت خود در سایر وب سایت ها انجام دهید.

هر دو اهمیت دارند.

عوامل OnPage برای بهبود جستجوگرها

محتوای محتوا جذاب هر دو موتورهای جستجو و بازدید کنندگان

این مفهوم کلیدی است که باید درک کنید.

برای به دست آوردن هر موتور جستجو یا افراد برای بازدید از وب سایت شما باید چیزی مشوق است که آنها را جذب کند. برای موتورهای جستجو چه چیزی آنها را محکوم می کند 'محتوای' است. Semalt همه، موتورهای جستجو مردم نیستند همه کسانی که میخواهند انجام دهند این است که بهترین مطالب موجود را در اختیار فردی قرار دهند که در موتور جستجوی خود جستجو کنند.

برای انسان ها، ما به جایی می رویم که یا به ما اطلاع می دهد یا برخی از ابزارهایی را ارائه می دهد که ما را جذب می کند. بعضی از نمونه ها ممکن است شامل آموزش، نحوه ی مقالات و یا ابزارهایی باشند که به افراد امکان می دهد به سرعت چیزی را انجام دهند. (یکی از ابزارهایی که ما برای کمک به مردم ایجاد کردیم، Google Analytic Code Scanning Tool نامیده می شود به نام GPablo.)

بنابراین اجازه دهید شروع به ایجاد برخی از ایده ها برای شما.

برای اکثر افراد زمانی که خواسته می شود مطالب خود را در سایت خود به روز کنند، پاسخ متداول است، "چه چیزی در مورد من بنویسید؟" و "من وقت ندارم"

بنابراین به آنها اجازه می دهد.

درباره چی نوشته ام؟

جهان به سرعت از یک شخص بسیار خصوصی به یک بسیار عمومی تبدیل شده است. اطلاعات پادشاه است Semalt در حال حاضر یک مزیت اقتصادی برای اطلاعات است که به طور فزاینده ای مهم است که به رسمیت شناختن آن اطلاعات ارز ارز وب سایت شما است.

کلمه کلیدی برای به روز رسانی محتوا در وب سایت شما یک وبلاگ است. اما آیا شما از یک وبلاگ یا یک سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنید، مهمترین چیز این است که محتوای به طور منظم به وب سایت شما به طور منظم به روز شود. این موتورهای جستجو را به طور مرتب فهرست بندی می کند و اغلب مردم را بازدید می کند.

در اینجا لیستی از مواردی است که شما می توانید به طور منظم در وب سایت خود به روزرسانی کنید تا به جذاب کردن موتورهای جستجو و بازدید کنندگان کمک کند:

 • چگونه مقالات
 • به روز رسانی اخبار
 • آموزش
 • مطبوعات
 • استفاده از محصولات
 • صنعت کاربرد
 • ارائه محصولات جدید
 • مطالعات موردی

Semalt - چیزهای زیادی در شرکت شما اتفاق می افتد که شما به احتمال زیاد به آن احترام می گذارید. حتی اگر احساس می کنید این اطلاعات قابل توجه نیست - چه خبر است و در شرکت شما چه خبر است؟ این تنها راهی است که شرکت شما را متوجه شده است!

نگه داشتن آنها بازگشت

همیشه عالی است که به گوگل آنالیتیک یا بسته های آمار خود نگاه کنید و تعداد زیادی بازدید کننده جدید را مشاهده کنید. اما آیا تا به حال درباره چیزهایی فکر کرده اید که می توانید انجام دهید تا بازدهی بازدیدکنندگان را ادامه دهید؟ پس از همه، ایجاد یک وفادار به وب سایت خود را با تعداد زیادی از بازدیدها بازگشت راه را برای اطمینان. Semalt این در رتبه بندی جستجوگرهای شما کمک نمی کند، مسئول دریافت بازدید کنندگان به سایت شما می باشد.

در اینجا چند چیز است که می توانید انجام دهید تا آنها را بیابند:

 • اگر به طور مرتب مطالب را در یک وبلاگ یا بخش خبری بفرستید، feedburner را اجرا کنید تا افراد بتوانند به روز رسانی در ایمیل خود دریافت کنند.
 • اجازه می دهد بازدید کنندگان به راحتی به اشتراک گذاری سایت خود را با دیگران با اضافه کردن چیزهایی مانند، ارسال به یک دوست، به اشتراک گذاری توابع و غیره ما این ابزار بسیار دوست دارم! AddThis!

فاکتورهای غیر فعال برای بهبود جستجوگرها

Semalt از "Off صفحه" SEO به عنوان هر چیزی که شما می توانید انجام دهید برای ترویج وب سایت خود را در دیگر وب سایت های مربوطه. موتورهای جستجو این را دوست دارند، مردم دوست دارند از این به عنوان یک ابزار برای یادگیری استفاده کنند - پس چرا نه؟ در اینجا یک وبلاگ است که لیست بیش از 20 سایت آزادی مطبوعات را منتشر می کند!

 • سایت خود را به دایرکتوری اضافه کنید. مراقب باشید که شما به سایت های مرتبط اضافه می کنید که در واقع به بازدید کننده کمک می کند و نه سایت هایی که بیش از حد با لینک های خروجی مواجه می شوند.
 • مقاله ها را در وب سایت های مبتنی بر مقاله یا اطلاعاتی مشارکت دهید.
 • پیدا کردن وبلاگ در صنایع مرتبط و ایجاد نظرات.
 • شرکت در رسانه های اجتماعی. این مقاله رسانه های اجتماعی را برای توصیف بسیار دقیق تر در مورد نحوه مشارکت بخوانید.
 • یک قاعده کلی. هنگام تبلیغ سایت خود مهم است که به خاطر داشته باشید که شما اطلاعات مفید ارائه می دهید. Semalt هر چیزی که مفید نیست برای بازدید کننده شما خوب نیست و بنابراین برای موتورهای جستجو مناسب نیست.

  بنابراین شما آن را دارید. وقت خود را در دستان خود نگه دارید همه چیزهایی که در این سایت ذکر شده، هیچ کاری انجام نخواهند داد اما به اعتبار آنلاین شما کمک می کنند.

  The Do It Yourself Semalt To SEO

  اتصال

  March 18, 2018