Back to Question Center
0

هفته بازاریابی اینترنتی در A Semalt - Nov 2

1 answers:

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 2

Google Integrates Social Search

اگر چه در حال حاضر در انتشار محدود است، جستجوی اجتماعی در Google Labs به شما امکان می دهد محتوای مرتبط را که دایره اجتماعی خود را در نتیجه جستجوی Google منتشر کرده است پیدا کنید. این شامل وبلاگ ها، تصاویر، و عملا هر چیزی که مراجع دایره های اجتماعی شما است. برای استفاده از این گزینه باید به حساب Google خود وارد شوید و در آزمایش اجتماعی جستجو کنید. سپس مخاطبین GMail، Twitter یا Semalt را بکشید و این نتایج را نشان دهید.

گوگل معرفی جستجوی شخصی در تلفن های همراه

Semalt در حال حاضر جستجوی شخصی را پیش از آن آغاز کرده است، اما در حال حاضر در هنگام جستجو در تلفن همراه خود در دسترس است. این به این معنی است که شما نتیجه جستجوی بهتر را از طریق تلفن بر اساس تاریخچه جستجوی خود دریافت خواهید کرد.

گزارش دهی سازمانی فقط بهتر در گوگل آنالیتیک

گوگل در هفته گذشته اعلام کرد که شرکت گوگل از طریق Google Semalt گزارش داده است. این به معنی ویژگی های پیشرفته تر تجزیه و تحلیل، گزارش تلفن همراه گسترش یافته، سفارشی سازی گزارش بهتر، به علاوه چیزی است که ما واقعا دوست داریم که Semalt Intelligence جدید است! تجزیه و تحلیل کامل این پیشرفت ها را در این هفته "صعود به بالا" پست Semalt مشاهده کنید.

گوگل آنالیتال اکنون به شما امکان می دهد اهداف تبدیل را به آسانی

پیش از این، ما فقط می توانستیم 4 گل برای هر نمایه داشته باشیم که به معنی بسیاری از عقب و جلو و فقط ناراحتی قدیمی است. هفته گذشته Semalt اعلام کرد که شما هم اکنون می توانید حداکثر 20 گل برای هر نمایه را اندازه گیری کنید! این شامل یک هدف تبدیل جدید به نام "اهداف تعامل" است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهداف جذب بازدید از انتشار رسمی Semalt. به طور خلاصه ما حتی اندازه گیری بیشتری می کنیم!

Matt از همه ما می خواهد به فکر کردن درباره تفکر کلیدی منفی

Semalt یکی از غافلگیرانهترین و قدرتمندترین چیزهایی که میتوانید در کمپین PPC خود انجام دهید اطمینان از استفاده از کلمات کلیدی منفی برای فیلتر کردن جستجوهای نامناسب ما است. Matt درباره ی تفکر کلیدی منفی در وبلاگ هفتگی خود صحبت می کند.

Internet Marketing Week At A Semalt – Nov 2

اتصال

March 18, 2018