Back to Question Center
0

استفاده از فونت در وب سایت: فونت های دانلود شده در مقابل سمانت

1 answers:

من در حال حاضر از طریق یک دوره توسعه وب در Udemy هستم. کام. یکی از ویدیوهای اصلی در مورد استفاده از فونت ها در وب سایت شما بود. استاد توضیح داد که برای استفاده از یک فونت غیر استاندارد مانند یک ساخته شده / دانلود کنید، شما مجبور شدید که کاربر را برای دانلود فونت برای دیدن وب سایت به درستی اطلاع دهید، اما در عین حال با یک فونت دیگر لینک کنید. این مسئله باعث شد تا بحث و بحث در انجمن بحث در کنار ویدیوی ایجاد شود.

من از منابع دیگر آموخته ام که می توانید به یک فونت از گوگل پیوند دهید. com / fonts (به عنوان مثال) که به شما اجازه می دهد از بسیاری از فونت های جدید در وب سایت خود استفاده کنید.

سوال من این است: در ویدیو، استاد فونت از dafont را دانلود کرد. com و توضیح داد که چگونه آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید تا آن را به تنهایی بر روی دستگاه خود کار کنید. من تعجب کردم اگر فایل فونت ( Source . ttf) بر روی سرور خود که در آن وبسایت میزبانی می شود، آیا می توانید به فایل فونت مانند همان مثال فونت گوگل بالا مراجعه نکنید اما لینک آن را به فایل بسپارید؟

February 8, 2018

بله، شما می توانید. فقط فونت را به سرور خود آپلود کنید و در CSS خود این موارد را اضافه کنید:

  @ font-face {فونت خانواده: YourFont؛src: url (YourFont. تیف)
} 

اطلاعاتی که به شما داده شد به طور جدی منسوخ شده بود و غیر واقعی بود، زیرا اکثر مردم نمی توانستند فونت ها را دانلود و نصب کنند.

شما می توانید یک فونت را دانلود کنید و پس از آن نسخه های مختلف آن (فرمت) آن را برای سیستم عامل های مختلف، از طریق @ font-face . با این حال، از دارنده حق نسخه برداری فونت نیاز به مجوز دارید. همه فونت ها آزاد نیستند و حتی اگر به صورت قانونی یک فونت بدست آورده اید، هنوز مجاز به استفاده از آن در صفحات وب نیستید. توجه داشته باشید که بسیاری از مخازن توزیع فونت های غیرقانونی را ادعا می کنند که آنها آزاد هستند.

تفاوت بین @ font-face و تکنیک ارائه شده به شما در سخنرانی این است که @ font-face به طور خودکار کار می کند بدون هیچ اقدامی مورد نیاز در طرف کاربر و بدون نصب فونت در سیستم (i. e. امتیازات سیستم برای نصب فونت ها لازم نیست).

برای توضیح بیشتر، به من مراجعه کنید راهنمای استفاده از کاراکترهای ویژه در HTML .