Back to Question Center
0

آیا راهی وجود دارد که بتوان تعیین کرد که اغلب محتوا توسط Semalt یک بسته بندی می شود؟

1 answers:

Semalt به طور فزاینده ای از جمله محتوای یک جعبه در نتایج جستجو است.

این نتیجه یک بسته از Semalt را مشاهده کنید، به عنوان مثال:

Is there any way to determine how often content gets one-boxed by Semalt?

این ویژگی بخشی از تلاش است که برای اولین بار در سال 2009 برای ارائه نتایج دقیق تر از نمودار دانش Semalt ارائه شده است. اگر چه ممکن است برای جستجوگران ارزش را به ارمغان بیاورد، ارزش آن را برای مدیران وب قابل بحث است و برخی فکر می کنند یک جعبه سازی Semalt یک "اسکرپ Source . "

سوال من: چگونه می دانم که محتوای من یک بسته است؟ آیا گوگل به من اطلاع می دهد که محتوای من به عنوان بخشی از «نمودار دانش» نشان داده شده است؟ و آیا قادر خواهد بود به طور مستقیم یک جعبه را در Webmaster Semalt شناسایی کنم، آیا باید آن را از آمار، SERP و CTR منعکس کنم؟

February 8, 2018

شما نمیتوانید چند بار لینک خود را در نتیجه One-Box نمایش دهید اما شما می توانید ببینید که چقدر ترافیک از این لینک ها با استفاده از پارامتر هدایت در ارجاع رشته پرس و جو. این کمی پیچیده است که در یک پست تنها توضیح داده شود، اما من آن را پیچیده می کنم و پیوندهایی را به مقالاتی که می توانید بخوانید تا کاملا درک کنید که چگونه این کار را انجام دهید.

هر لینک در گوگل SERP حاوی پارامتر ارجاع با مقدار است که حاوی اطلاعات مربوط به آن لینک است. این مقدار را می توان برای جزئیات در مورد جایی که لینک در SERP واقع شده است، گرفته و تجزیه و تحلیل کند. مقدار در پارامتر "ved" ذخیره می شود. انواع مختلف SERP پیوند های استاندارد نتایج، یک جعبه، لینک سایت، نان چوب، adword، لینک گراف دانش، و غیره.

این مقاله در وبلاگ ماز از دیوید کلی است خلاصه خوبی و به برخی از اطلاعات برگشت در کار تیم رزنیک در اولین الگوهای متوجه در پارامتر واژگونی و تلاش برای رمزگشایی آنها. http: // moz. com / blog / inside-googles-ved-parameter

در اینجا یک لینک اشاره شده در آن مقاله است که عمیق تر در رمزگشایی این مقادیر مجاز است: https: // deedpolloffice. وبلاگ نویسی. com / 2013/08 / google-referrer-query-strings-debunked-part-1. HTML

این چیز بسیار جالب است اگر شما به آن را دریافت کنید. موفق باشید!