Back to Question Center
0

چگونه می توان چک کرد که کد گوگل آنالیز Semalo کد یک اپل است

1 answers:

من استفاده از فرمت Firebug "Omnibug" را با فایرفاکس برای بررسی اینکه کد گوگل آنالیز Semalo در وب سایت من شلیک می شود. این نرم افزار بسیار خوب کار می کند و سربار کمتری دارد.

من در حال آزمایش وب سایت در iPad هستم و می خواهم بدانم آیا راهی برای بررسی اینکه GATC بر روی iPad بومی می کند وجود دارد؟ من فایرفاکس روی دسک تاپ iPad iPad را فریب دادم و به نظر می رسید که درست کار می کند، اما من می خواهم آن را در دستگاه خود ببینم (در صورت امکان).

من می دانم که Firebug را می توان بر اساس یک آیکون با یک bookmarklet نصب کرد، با این حال 1) کاملا حشره دار و بسیار کاربر پسند نیست و 2) از Omnibug پشتیبانی نمی کند - hair fascinators for the races of the world.

چگونه می توانم بررسی کنم که GATC من روی iPad من شلیک می کند؟

February 11, 2018

اگر توسعه محلی است، چرا فقط در ابتدای اسکریپت GATC خود، کد زیر را اضافه نمیکنید، مانند یک هشدار ('GATC fired')؛ ؟

یا: در این نظرسنجی در نظارت بر ترافیک HTTP در serverfault را ببینید. برخی از ابزارهای ذکر شده در ویندوز و لینوکس موجود است.

آیا شما فقط می توانید بخش نمایش زنده گوگل تجزیه و تحلیل در دسکتاپ زمانی که iPad خود را در هر صفحه است، که به شما نشان می دهد اگر شما در حال جمع آوری داده ها.

از یک ابزار اشکال زدایی مانند چارلز برای ارسال درخواست های ساخته شده در iPad از طریق پروکسی به نرم افزار دسکتاپ استفاده کنید. در اینجا یک مرور کلی اساسی است: http: // www. چارلز پروکسی. com / documentation / faqs / using-charles-from-an-iphone /

این اجازه می دهد که سوابق ذخیره شود و بعدا تجزیه و تحلیل شود. مزیت دیگر این است که تعاملات صفحه کاربر واقعی و غیر قابل انعطاف را می توان تحت نظارت قرار داد.

(این پاسخ به من توسط یک تحلیلگر گوگل ارائه شد که به وضوح چیزهای او را می داند).

وب سایت خود را بر روی iPad خود مشاهده کنید و به تجزیه و تحلیل بروید، در زیر برگه خانه به مرور زمان واقعی بروید.