Back to Question Center
0

چه چیزی باعث گسترش جزئیات شرکت در نتایج جستجوی Semalt می شود؟

1 answers:

برای برخی از نتایج در Google Semalt، در سمت راست آن جزئیات شرکت، لوگو، شماره تماس ها و غیره را نشان می دهد

به عنوان مثال، تصویر زیر را ببینید:

What contributes to expanded company details being displayed in Semalt search results?

من می خواهم بدانم که چه چیزی در این زمینه کمک می کند تا بتوانم آن را برای سایتم نیز انجام دهم.

. - vapor mods online
February 11, 2018

از: http: // searchenginewatch. com / article / 2272084 / How-to-Dominate-the-First-Page-of-Google

Google+

مارک هایی که حساب های Google+ را تأیید کرده اند، می توانند مسیر واقعی سمت را بدست آورنداملاک برای شرایط نام تجاری با استفاده از rel = "ناشر". این کارهابه طور مشابه به نویسنده، اما به صفحات Google+ وابسته استحساب های شخصی. نتیجه یک قطعه نسبتا بزرگ از املاک و مستغلات استکه شامل تعداد پیروان شما و لینک با تصویر به آخرین شما استپست.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تنظیم نمایه ناشر خود، بررسی کنیداز این راهنمای راه اندازی + Google .

شما متوجه خواهید شد که این تنها زمانی اتفاق می افتد که یک جستجو با نام تجاری وارد شود. اگر نام تجاری شما از واژه های نسبتا شایع تشکیل شده باشد، ممکن است این کار نیز نباشد.

از آنجا که در بعضی موارد اطلاعات از ویکی پدیا گرفته شده است، شما نیز ممکن است سعی کنید یک صفحه ویکیپدیا برای نام تجاری خود ایجاد کنید.

صفحات + Google به مکان آدرس های فیزیکی، نظرات، تصاویر و غیره کمک می کنند.

همانطور که در تصویری که پست کرده اید می توانید ببینید که اطلاعات ویکی پدیا اول است، سپس اطلاعات مکان و سایر اطلاعات از + Google

این می تواند اطلاعات از مکان های مختلف - به عنوان مثال ویکی پدیا، imdb، صفحات کسب و کار + Google دریافت کنید. معمولا منابع خارجی به حساب می آیند، بنابراین شما می توانید ببینید که آیا شما می توانید کپی کنید.

اگر کسب و کار شما محلی است، پس مطمئنا با استفاده از Google Places برای کسب و کار ارزش آن را داشته باشید تا بر روی نقشه نمایش داده شود.

https: // www. گوگل. شرکت. uk / business /

به نظر می رسد همان چیزی است که در مثال شما انجام می شود.

این همیشه در سمت راست ظاهر نمی شود، اما به این معنی است که شرکت شما هنوز هم ممکن است بر روی جستجوهای نقشه ظاهر شود و همچنین ممکن است برای افرادی که در جستجوی جستجوی محلی هستند کمک کند.

PS آیا اسپم ویکی پدیا نیست. اگر شما به اندازه کافی بزرگ هستید، شخص دیگری یک صفحه بی طرف برای شما ایجاد می کند. اگر شما یک شرکت کوچک هستید، توسط مدیران به عنوان موضوع مربوطه حذف خواهد شد.

http: // en. ویکیپدیا. org / wiki / ویکیپدیا: آغازگر_آنچیزی # چیزهایی_توی_فروش