Back to Question Center
0

Semalt: آیا تعداد بازدیدکننده ها برای جستجوگرها اهمیت دارد؟

1 answers:

با توجه به اینکه من یک وبسایت دارم و میلیونها نمایه مستقیم دارم (مستقیما با URL وارد میشوند و نه از طریق نشانی اینترنتی دیگر) و هیچ پیوندی به این سایت در هیچ جای دیگری وجود ندارد (یا این دیدگاهها هیچ لینک خارجی ایجاد نمیکنند به سایت) آیا این بازدید ها موقعیت من در موتورهای جستجو مانند گوگل را افزایش می دهد؟

آیا موتورهای جستجو قادر به اندازه گیری بازدید مستقیم هستند و نه پیوندهایی از صفحات دیگر؟

. Source - noleggio accessori bimbi
February 11, 2018

موتورهای جستجو هیچ راهی برای دانستن اینکه چه ترافیکی وب سایت شما می شود و بنابراین نمی توان آن را به عنوان یک ارقام رتبه بندی در الگوریتم خود استفاده کرد. (گوگل به وضوح اظهار کرده است که داده های Google Analytics در الگوریتم رتبه بندی آنها مورد استفاده قرار نمی گیرد).

حتی اگر آنها انجام دادند، تعداد بازدیدکنندگان، قضاوت خوبی در رابطه با آن نخواهند بود؛ زیرا تعداد بازدیدکنندگان شما مصنوعی را افزایش می دهد. بنابراین حتی اگر موتورهای جستجو می دانستند که چه تعداد بازدید کننده سایت شما داشته باشد، برای آنها متریک بسیار مفید نخواهد بود. (در حال حاضر اگر آنها به تجزیه و تحلیل سایت شما دسترسی داشته باشند می توانند از آن برای تعیین کیفیت بازدیدهای سایت شما استفاده کنند که احتمالا برای تعیین کیفیت محتوای مورد استفاده قرار می گیرد اما در حال حاضر اتفاق نمی افتد).

گوگل می تواند بازدید کنندگان را اندازه گیری کند، اگر وب سایت یک کلیک از طریق موتور جستجوی خود است، و این است که در سراسر هیئت مدیره با تمام موتورهای جستجو دیگر. گوگل هرگز به طور مستقیم تأیید نکرد که روند تبلیغات کلیک کنید واقعا مهم است یا نه، از نظر منطقی این امر درست خواهد بود.

بنابراین به غیر از داشتن دسترسی مستقیم به سرور شما هیچ راهی برای پاداش دادن به بازدیدکنندگان مستقیم وجود ندارد، زیرا آنها نمیتوانند آن را شناسایی کنند. با این وجود اسطوره ای وجود دارد که گوگل می تواند از داده های گوگل آنالیت استفاده کند چون آنها موافقتنامه حریم شخصی خود را تغییر داده اند که این بدان معنی است که این داده ها می تواند در ارتباط با خدمات دیگر آنها مورد استفاده قرار گیرد، در حالی که این ممکن است درست باشد،. بنابراین این یک موضوع بسیار بحث انگیز است، زیرا حتی اگر شما گوگل آنالیت را نداشته باشید، اکثریت قریب به اتفاق آن، می دانم که شما گفتید که پیوندها ندارید، اما اگر شما آنها را به طور بالقوه می توانستید این را نیز به عنوان نقطه خروج ببینید.

شما باید بازدید کنندگان مستقیم را خوب در نظر بگیرید، زیرا به طور بالقوه می تواند به طور غیر مستقیم SEO شما را با پیروزی افزایش دهد.

موتور جستجو ممکن است در مورد بازدیدکننده به یتیم (i. e. هیچ لینک ورودی) وب سایت های مبتنی بر کاربران که ممکن است یک نوار ابزار نصب شده است که گزارش فعالیت مرور را به موتور جستجو. این که آیا این به عنوان یک سیگنال رتبه بندی استفاده می شود قابل بحث است.

همچنین اگر شما از یک ابزار مانند گوگل آنالیز استفاده کنید، گوگل در این مورد مطمئنا از کاربران زیادی در مورد وب سایت شما مطلع خواهد شد. باز هم بسیار بعید است که از این به عنوان پایه ای برای رتبه بندی سایت شما استفاده کنند، که من فکر می کنم در قبال سوال شما است.

لینک های ورودی و محتوای خوب تقریبا 90٪ از نتیجه رتبه بندی برای هر وب سایت را پوشش می دهد. برای سالها هیچ چیز تغییر نکرده است

اگر موتورهای جستجو از ترافیک مستقیم به عنوان یک سیگنال رتبه بندی استفاده کنند، بسیار شگفت زده خواهند شد. بیشتر وبسایتها بیشتر از ترافیک خود از موتورهای جستجو دریافت می کنند. اگر موتورهای جستجو از ترافیک به عنوان یک سیگنال استفاده کنند، سایت های محبوب تنها رتبه بندی بهتر و ترافیک بیشتری را در یک حلقه بازخورد نامناسب می گیرند.

دیگر منابع ترافیکی مانند لینک ها وجود دارد. ربات های موتور جستجو برای پیوندهای خالی می کنند و از وزن آن لینک ها به عنوان یک سیگنال رتبه بندی استفاده می کنند. در مورد لینک ها، استفاده از ترافیک به عنوان یک سیگنال همچنین شمارش دوگانه خواهد بود.

امروزه رسانه های اجتماعی می توانند منبع دیگری از ترافیک باشند. گوگل در تلاش است تا بخشی از شبکه اجتماعی شماره یک را به دست آورد که بتوانند این اطلاعات را ببینند. موتورهای جستجو ممکن است سعی کنند از ترافیک رسانه های اجتماعی به عنوان یک سیگنال استفاده کنند اگر بتوانند داده ها را دریافت کنند. به نظر می رسد که این اطلاعات را می توان از شبکه های اجتماعی خریداری کرد.

ترافیک تبلیغاتی یک منبع بزرگ دیگر ترافیک است. گوگل به طور خاص گفته است که صرف هزینه بیشتر در شبکه تبلیغاتی خود هیچ تاثیری بر رتبه بندی ندارد. این به معنای آن نیست که موتورهای جستجو برای ترافیک خریدی تکیه نکنند تا رتبه های سایت را بالاتر ببرند. من فقط می توانم تصور کنم که نتایج جستجو با سایت های Viagra پر خواهند شد اگر این کار را انجام دهند.

آخرین منبع اصلی ترافیک در ترافیک و نشانک ها تایپ می شود. باز هم این یک سیگنال معقول برای موتورهای جستجو استفاده می شود اگر بتوانند داده ها را دریافت کنند. در این مورد، داده ها از طریق رسانه های اجتماعی بسیار سخت تر می شود. آنها مجبور به تکیه بر پلاگین های مرورگر هستند که به کاربران و یا ISP هایی که جاسوسی بر روی کاربران دارند، جاسوسی می کنند.