Back to Question Center
0

Semalt: مراحل شروع یک وب سایت از ابتدا چیست؟

1 answers:

Semalt قبل از طراحی قبل از هر چیزی کدگذاری کنید. چه مراحل لازم برای پیاده سازی یک وب سایت کار می شود؟

EDIT

منظور من از یک منظر فنی و غیر فنی است.

- oculos oakley mais vendidos
February 11, 2018
  1. تنظیم اهداف - هدف از وب سایت چیست؟ چه خواهد شد آن را امتحان کنید برای انجام؟ چگونه آن را به علت، خط پایان، خود، کمک می کند؟

  2. طرح بندی سایت - چه محتوایی در سایت شما قرار می گیرد؟ چطور سازماندهی می شود؟ چه کاری انجام خواهد داد؟ بخش های اصلی وب سایت را تعیین کنید و مطالب خود را پایین بیاورید که کدام بخش آن قرار داده خواهد شد.

  3. Wireframe / Mockups - ایجاد یک چارچوب اساسی برای نمایش بصری سایت. تعیین موقعیت تقریبی برای محتوا، فراخوانی به عمل، عناصر تعاملی، ویدیو و .این را می توان بر روی کاغذ استفاده از ابزار macockup مانند Mockingbird .

  4. طراحی - با استفاده از قاب / ماکت به عنوان یک راهنما، طراحی واقعی وب سایت را ایجاد کنید. این می تواند عناصر گرافیکی واقعی است که نگاه و احساس سایت را تشکیل می دهد.

  5. ادغام / کدینگ - با استفاده از عناصر گرافیکی طراحی شده و سایر محتویاتی که توسعه یافته است، صفحات فردی در HTML / CSS و دیگر تکنولوژی ارائه (مانند فلش) را به عنوان مورد نیاز کد گذاری کنید.

  6. تست و تجدید نظر - هنگامی که تمام قطعات گردآوری شوند، وب سایت تست کنید تا اطمینان حاصل شود که در مرورگرهای وب مدرن به درستی کار می کند، هرگونه تست فنی مورد نیاز (مانند اعتبار سنجی HTML / CSS) در صورت لزوم). تجدید نظر به عنوان مورد نیاز.

  7. راه اندازی! - هنگامی که سایت آماده است، یک ارائه دهنده خدمات میزبانی را انتخاب کرده و سایت را به صورت آنلاین قرار دهید. اگر شما از نام دامنه خود استفاده می کنید، من توصیه می کنم انتخاب انواع نام دامنه ممکن و ثبت آنهایی که می خواهید از آن استفاده کنید. در راه اندازی، یکی از بهترین ها را دوست دارید و دیگران را به سایت اصلی هدایت کنید (فرض کنید شما بیش از یک خریداری کرده اید).

Pragmatic Press یک کتاب خوب به نام " وب طراحی برای توسعه دهندگان " منتشر می کند که این موضوع را پوشش می دهد. به عنوان یک توسعه دهنده، من واقعا از آن لذت بردم. من فکر می کنم اکثر مردم به دنبال ایجاد یک وب سایت می توانند مفید باشند.

برخی از آن به هدف سایت بستگی دارد. اگر شما در حال ایجاد یک سایت شخصی برای منافع خود هستید، پس از آن @ JustinScott بالا همه چیز را به خوبی پوشش می دهد. من احتمالا به دنبال یک ISP هستم و نام دامنه را همزمان با سایر مراحل دریافت می کنم

اگر این یک سایت تجاری است، شما می خواهید با یک مشتری ملاقات کنید تا اهداف و نیازهای خود را برای بخش های مختلف جمع آوری کنید، سپس یک اسناد "الزامات" را برای مشخص کردن دقیقا همان چیزی که برای هر قسمت تحویل داده می شود. به این ترتیب شما باید یک طرح برای کار کردن با آنها داشته باشید (امضا شده)، بنابراین بعدا می توانید بگویید "که خارج از محدوده" است، زمانی که آنها می خواهند چیز دیگری اضافه یا تغییر. در خارج از محدوده همه چیز می تواند اضافه شود، اما در هر زمان، پول یا هر دو هزینه باید هزینه داشته باشد.

دیگر مراحل سقوط در مورد پروژه های تجاری یا رسمی بیشتر است، با یک بخش برای Q & A / Testing / Fixing Issues پس از توسعه و قبل از انتشار.

در نهایت مرحله نهایی "تعمیر و نگهداری" پروژه هایی است که در آن از آن می ترسید که همیشه در ابتدا روی آن کار می کرد :-)