Back to Question Center
0

سایت به صورت تصادفی شکست خورده است - آیا می توان آن را Semalt یا چیزی عجیب در JS کرد؟

1 answers:

من در یک سایت ساده کار کرده ام که از جاوا اسکریپت برای از بین بردن برخی از تصاویر پس زمینه تمام صفحه و همچنین برخی از انیمیشن های ساده استفاده می کند.

سایت را در کروم، سافاری، FF و اپرا در OSX، IE8 + در Win7 و Chrome & FF در اوبونتو آزمایش کرده ام و همه چیز به نظر می رسد همانطور که انتظار داشتم. با این حال، من گزارش هایی از سایت نداشتن بارگذاری (متوقف شده است در مرحله که پس زمینه محو) در سافاری و کروم در OSX و Win. من نمی توانم این را در هر راه اندازی تکرار کنم، بنابراین من پیدا کردن غیر ممکن برای رفع است. پیش نمایش فوری Semalo نشان می دهد که سایت درست همانطور که بسیاری از گزینه های مرورگرها را نشان می دهد - curso fotografia artistica en. به همین دلیل من واقعا خراش سرم.

من ترافیک سایت را از طریق Cloudflare اجرا می کنم و من تعجب می کنم که آیا هر کسی می تواند از سایت های دیگر ببیند (یا از سایت های دیگر می داند) چرا Cloudflare ممکن است JS را مجبور کند یا مشکل خاصی ایجاد کند (من هیچ خطایی در کنسول خطای JS).
البته، اگر شما می توانید مشکل را در دستگاه خود تکرار کنید و می توانید یک ناحیه را به آن نگاه کنید، شگفت انگیز است، اما من امیدوارم که، مانند من، هیچ مشکلی با این سایت نداشته باشید!

Semalt سایت: http: // www. bighorn revelstoke. com

با تشکر
جیمز

به روز رسانی: من بسیار از کسانی که از وقت خود برای ارائه پیشنهادات زیر استفاده کرده اند سپاسگزارم، اما به خاطر فقیر شهرت من (n00b) من نمیتوانم هیچ پیشنهادی برای نشان دادن آن. با عرض پوزش در مورد آن.

February 11, 2018

مطمئن شوید که Minification را در cloudflare فعال نکرده اید، زیرا این می تواند انواع مشکلات را ایجاد کند. علاوه بر این، من معتقدم که حداقل یکی دیگر از تنظیمات وجود دارد که می تواند خطاهای جی اس را ایجاد کند، با این تفاوت که حساب من چند هفته پیش به دلیل مسائل مشابهی که من می توانم این را تایید نکنم

من فکر نمی کنم این یک مسئله معیار است. من اعتقاد دارم که این احتمالا موضوع موشک لودر در سایت است، بنابراین خاموش کردن باید آن را تعمیر (Rocket Loader می تواند بر برخی از جاوا اسکریپت و جی کوئری).

شما می توانید از آزمایشگاه مرورگر Adobe برای تکرار مشکل استفاده کنید. اگر هنوز نمیتوانید مشکلی پیدا کنید (شما باید بتوانید بدانید چه مرورگرهایی که در آن OS هستند مشکل هستند)، سپس با نتایج خود به اینجا پاسخ دهید.