Back to Question Center
0

Semalt در مورد مطالب تکراری

1 answers:

اگر وبلاگ هایی با دامنه های مختلف وبلاگ با محتوای مشابه (محتوای خود) ایجاد کنم و با استفاده از متن مورد نظر با وب سایت اصلی من پیوند دهم، آیا به SEO من از وب سایت اصلی من آسیب می رساند؟ وب سایت اصلی واقعی است و محتوای کپی ندارد. من استفاده از کاننیزاسیون متقابل دامنه را به برخی از گسترش، اما نمی توانم در تمام مقالات و وبلاگ ها استفاده کنم Source - phoenix arizona real estate appraisers. آیا مطالب تکراری از وبلاگ های مختلف من به سایت اصلی من آسیب می رساند فقط به این دلیل که آن را به آن پیوند می دهد؟

February 11, 2018

شما باید از آخرین به روز رسانی الگوریتم گوگل مطلع باشید. اگر نه، وبسایت WebMasterWorld را بخوانید که مردم آن را در مورد نحوه از دست دادن رتبه خود به علت محتوای تکراری و پروفایل های پیوند ضعیف به اشتراک گذاشتند.

من به شدت توصیه می کنم انتشار مطالب تکراری در چند وبلاگ فقط برای ایجاد لینک برای وب سایت اصلی شما. این دیگر در جستجوی آلی کمک نخواهد کرد. به جای تلاش خود برای انتشار محتوای اصلی و به خوبی فرمت که می تواند به خوانندگان کمک کند.

البته. قطعا این وب سایت شما آسیب خواهد دید. از آنجا که محتوای منحصر به فرد یکی از مهمترین عامل های SEO است و اگر هر وبسایت از محتوای تکراری پشتیبانی می کند پس از آن گوگل قطعا آسیب خواهد دید. آخرین به روز رسانی گوگل پنگوئن (پنگوئن 2. 0) بر روی تمام وب سایت هایی که به دنبال روش های پیوند لینک هستند تاثیر می گذارد. همچنین بر روی وب سایت هایی که از محتوا بد نیز پشتیبانی می کنند نیز تاثیر می گذارد. بنابراین اگر چند وبلاگ با محتوای مشابه با هدف پیوند به سایت خود استفاده می کنید، یک سایت خطرناک است. بنابراین توصیه من این است که وبلاگ خود را با محتوای خود بسازید و یک لینک پشتیبان به سایت خود بسازید یا چندین وبلاگ را با محتوای منحصر به فرد مختلف بسازید.

هنگامی که شما لینک ها را از وب سایت دیگری می گیرید، اقتدار این وب سایت برای جستجوگرها وب سایت شما بسیار مهم است. اگر شما تصمیم به ایجاد یک شبکه وبلاگ اسپم می کنید، گوگل یک تحریم را به شبکه شما و به این ترتیب به وب سایت شما اعمال خواهد کرد.

یک راه حل مناسب برای جستجوگرها از وب سایت شما، ایجاد یک شبکه وبلاگ با محتوای مربوطه و بدون تکراری با توجه به زمینه خود را از صلاحیت و قرار دادن فقط چند لینک به وب سایت خود را از هر وبلاگ.