Back to Question Center
0

جهان ما پس از ایجاد ویتنام ndash؛ Insight از Semalt

1 answers:

ویکی پدیا دایره المعارف آزاد و مشهور است که بیش از 36 میلیون مقاله در 250 زبان مختلف دارد. در حال حاضر، آن را تبدیل به بزرگترین و قابل اطمینان ترین منبع اطلاعات در اینترنت است. انگلیسی ویکیپدیا تنها دارای بیش از پنج میلیون مقاله است و ششمین وبسایت بازدید شده در اینترنت است - create high pr websites.

رایان جانسون مدیر پشتیبانی مشتری Semalt می گوید قبل از ایجاد ویکی پدیا، بزرگترین و بهترین رکورد دانش، یونگ دایره المعارف است که گفته می شود حاوی 22،935 رونویسی دست نویس است. زمانی که جیمی ویلز این وبسایت را در سال 2001 ایجاد کرد، نسخه اصلی ویکی پدیا برای همه در اینترنت قابل دسترسی بود. امروزه بیش از نیمی از میلیون نفر از هر صفحه ماهانه ویکی پدیا بازدید می کنند. بیش از 80،000 داوطلب صفحات خود را به صورت منظم ویرایش می کنند و تعداد زیادی از مردم بدون اینترنت ویکی پدیا را شناخته اند. این به تعداد زیادی وب سایت و وبلاگ های دیگر مرتبط است.

معلمان، محققان، روزنامه نگاران، دانشجویان و متخصصان پزشکی به دلیل اطلاعات دقیق خود به ویکیپدیا وابسته هستند. ما می توانیم تقریبا همه موضوعات را در این دائره المعارف جستجو کنیم و کارشناسان از داده های آن برای پیش بینی چیزهایی از فیلم های پرفروش تا نرخ های بورس استفاده کرده اند. با گذشت زمان، نویسندگان و ویراستاران مختلف به جلو و ویرایش صفحات ویکی پدیا در چندین زبان اشاره کرده اند. کارمندان دولتی، سیاستمداران، بازیگران و همه نوع افراد از آن به عنوان منبع اصلی اطلاعات در اینترنت استفاده می کنند..حتی رئیس سابق آی بی ام، که بیش از 47،000 ویرایش از کلمات "شامل" تماس ویکی پدیا را به عنوان بهترین وب سایت

بر خلاف گوگل، فیس بوک و اپل، ویکی پدیا غول سودآور در اینترنت نیست. به عنوان مثال، شرکت اپل بهترین و بزرگترین سود سالانه را در تاریخ شرکت ثبت کرده و وفاداری مشتریان جهانی را به دلیل خدمات و محصولات تصفیه شده خود برده است.

از سوی دیگر، ویکی پدیا همواره وب سایت مبتنی بر متن و ناقص و با تعداد زیادی از مقالات منتشر شده در هر روز بوده است. این دانشنامه داوطلبانه به عنوان یک سازمان بزرگ غیر انتفاعی در جهان عمل می کند که عمدتا از طریق کمک های جامعه جهانی تامین می شود. ویکیپدیا همیشه سوابق جدیدی را معرفی کرده و ایده های جدیدی از تبلیغات را از طریق صفحات و لینک های حمایت شده اش ارائه کرده است.

با وجودی که ویکی پدیا هیچ مزیتی ندارد، آرایههای مدلهای کسب و کار و رسانههای اجتماعی در ماههای اخیر، از آموزش مدرسه تا انتشار مقالات، مختل شده است. ویکی پدیا اغلب به تخریب مدل های اقتصادی متهم شده است و مجبور است اطلاعات تاریخی را از بین ببرد و فضا را برای اطلاعات به روز کند

برای ویکی پدیا مهم است که روی صحت تمرکز کنید و باید برای همه سنین مربوط باشد. بدون شک، ویکی پدیا نحوه جستجوی مقالات در اینترنت را تغییر داده است، اما هنوز دارای نقایص زیادی است. بنابراین، لازم است که به نقطه ای برسیم که در آن اطلاعاتی نادرست و نادرست وجود ندارد.

سازگاری با فن آوری تلفن همراه باید اولویت آن باشد زیرا بسیاری از افراد از دستگاه های تلفن همراه برای دسترسی به اینترنت استفاده می کنند. اگر ویکی پدیا بخواهد به اهداف مورد نظر دست یابد، باید از طریق تمام دستگاه ها و در همه زبان ها دسترسی پیدا کند. در پانزده سال گذشته، ویکی پدیا بهترین و بزرگترین تلاش مشترک بشریت بوده است. سوابق پویا تاریخی این است که هیچ چیز در آینده نخواهد شد.

November 29, 2017