Back to Question Center
0

محتوای محرمانه یک فرم کلاه سیاه است SEO روش: آنچه شما باید بدانید - کارشناس از Semalt، ناتالیا Khachaturyan

1 answers:

استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا خچطوریان، هشدار می دهد که کپی کردن محتوا به منظور افزایش حجم صفحات محتوا در وب سایت شما می تواند به سرعت کمپین آنلاین خود را خراب کند. در جستجوگرها، تغذیه کاربران با محتوای اصلی و تازه یک استراتژی دراز مدت است که می تواند ترافیک واقعی سایت شما را کسب کند. با این وجود، با استفاده از تکنیک های جستجوگرها در کلاه سیاه، می توانید با گوگل مشکل خاصی داشته باشید.

همچنین به عنوان تکراری از محتوا شناخته می شود، محتویات محتوا یکی از تکنیک های جستجوگر سیاه چت است که عموما توسط مدیران وب برای رتبه بندی بالا برای کلمات کلیدی تبدیل آنها استفاده می شود. برخی از مدیران وب با این فرض که افزایش صفحات حجم به یک وبسایت کمک می کند تا در افزایش مشارکت کاربران و بهبود دید در کسب و کار کمک کنند، کار می کنند. با این حال، این مفهوم توسط متخصصان جستجوگرها اشتباه گرفته شده است؛ زیرا انتشار محتوای تکراری برای سایت منجر به میزان بازده بالا می شود.

اطلاعات مفید در مورد محتویات

افزایش ارتباطات کاربران و هدف قرار دادن بازار هدف در زمان واقعی بسیار مهم است وقتی که به بازاریابی آنلاین و اینترنتی می آید. ارسال محتوا تعاملی، اصلی و تازه در وب سایت شما کمک می کند تا توجه مخاطبان بالقوه خود را جلب کنید. با این حال، برخی از مدیران وب با استفاده از بهینه سازی وب سایت های خود برای محو شدن محتوای کلیدی برای تبدیل کلمه کلیدی خود به یک علامت مربوطه، مسیری میانبر را در اختیار دارند.

محتوای محرمانه معمولا به عنوان یک عمل نقض حق نسخهبرداری انجام شده توسط مدیران وب به منظور افزایش مشارکت کاربران و کسب ترافیک واقعی محسوب می شود. استراتژی های انجام شده توسط مشاوران بازاریابی، بازاریابان آنلاین و مدیران وب برای رتبه بندی در الگوریتم ها در مورد آنها بیشتر است..زمان زیادی را برای تولید محتوای تعاملی و ارائه اطلاعات مفیدی برای بازدیدکنندگان بالقوه به شما می دهد. کاربران خود را با اضافه کردن ارزش به محتوای خود، برای محتوا بیشتر از وبسایت خود بازگردانید.

موتورهای جستجو به طور مرتب الگوریتم های خود را برای تشخیص محتوای تکراری و محو شده به روز می کنند. در اینجا چند نمونه از خراب شدن به عنوان یک شکل کلاه سیاه است. SEO:

کپی کردن و انتشار مجلات

بازنویسی و کپی کردن محتوا از وب سایت های دیگر بدون افزودن اطلاعات مفید به مطالب، یک نوع از تکنیک SEO SEO است که می تواند کمپین آنلاین شما را به خطر اندازد. برای جلوگیری از سقوط، در نظر گرفتن اطلاعات ارزشمند و تعاملی را برای محتوای خود برای دسترسی به کاربران خود در نظر بگیرید .

استفاده از تکنیک های خودکار

با استفاده از تکنیک های خودکار برای اصلاح یک مقاله موجود با صرفا جایگزینی مترادف، یک تکنیک SEO SEO است. به جای تعویض یک مقاله فعلی با مترادف برای ایجاد صدها یا هزاران مقاله، زمان برای تولید محتوای تازه و بهبود دید تجاری شما زمان می برد.

محتویات محتوا مانند ویدیوهای ویروسی

اگر محتویات وب سایت های دیگر را بدون افزودن ارزش به کاربر نهایی اضافه کرده اید، در نظر داشته باشید که استراتژی خود را بازبینی کنید تا از الگوریتم های موتور جستجو جلوگیری شود و توسط موتورهای جستجوی

تولید خوراک از وب سایت های دیگر

وب سایت های تجارت الکترونیک که از سایت های دیگر پخش و کپی می کنند و قادر به اضافه کردن مطالب منحصر به فرد با هدف صرفه جویی در استفاده از کاربران نیستند می توانند از گوگل بدون مذاکره با نتایج استفاده کنند.

بهینه سازی موتورهای جستجو یک طرح طولانی مدت است که در بهبود دید و دیدگاه های تجاری و افزایش مشارکت کاربران از طریق نتایج غیر پرداخت شده کار می کند. به عنوان یک تکنیک SEO SEO به عنوان یک کلاه سیاه و سفید، محو کردن محتوای منجر به خاتمه بسیاری از وب سایت ها شده است. اگر شما یکی از اقدامات فوق الذکر را اجرا کرده اید، بازنگری در استراتژی های خود را در نظر بگیرید و با استفاده از تکنیک های کلاه سفید سفارشی به بازار هدف خود ضربه بزنید Source .

November 29, 2017