Back to Question Center
0

محتوای محرمانه و تاثیر آن در رتبه بندی سایت شما - کارشناس سمالات، ناتالیا خچطوریان

1 answers:

محتوا را می توان به عنوان عمل جمع آوری مطالب از مکان های دیگر در اینترنت و انتشار آن به عنوان کار خود در وب سایت شما توصیف کرد. تعداد زیادی وب سایت وجود دارد که حاوی محتوا از وب سایت های دیگر است. برخی از وبسایتها مقالههای دیگری از وبسایت دیگری را انتخاب میکنند و آنها را به عنوان کار خودشان منتشر میکنند، در حالی که دیگران تا آنجا که کل وبسایتها را کپی میکنند، منتشر خواهند شد.

این نوع رفتار در برابر دستورالعمل های گوگل و همچنین قوانین حق تکثیر در ایالات متحده و تعدادی از کشورهای دیگر اجرا می شود. اکثر افرادی که مطالب را از بین میبرند متوجه میشوند که آنها چیز اشتباهی را انجام میدهند. بنابراین اگر اعتقاد نداشته باشید محتوا را ندیده اید، احتمالا اینطور نیست.

استراتژیست محتوا Semalt ، ناتالیا خچاتوریان، می گوید: اگر شما می خواهید از محتوای محروم پاک کنید، توصیه می شود هنگام نمایش اطلاعات از سایر وبسایت ها، احتیاط کنید. گاهی اوقات مدیران وب ممکن است "خوراک توییتر" یا "آخرین خوردها" را در نوار کناری خود داشته باشند. این لزوما بد نیست برای اکثر موارد، نمایش چنین چیزهایی در نوار کناری شما خوب است. با این حال، اگر شما اطلاعات بیش از حد از منابع بیش از حد نشان می دهید، شما در معرض خطر رفع خط مشی های گوگل هستید.

در نظر بگیرید که چگونه یک موتور جستجو چنین صفحه ای را مشاهده می کند. این نتیجه گیری خواهد شد که بیشتر صفحه شما پر از محتوا است که اصلی نیست و یا محتوای مکرر مانند پاورقی و لوگو شما نیست. به عنوان یک نتیجه، شما صفحه وب ممکن است به عنوان یک منبع عالی برای موضوع محتوای در نظر گرفته شود.

شما باید بدانید که گوگل نمونه هایی از آنچه که در نظر گرفته می شود، خرابکاری را ارائه می دهد. به عنوان مثال، وب سایت هایی که مطالب را از وب سایت های دیگر کپی می کنند و مجددا منتشر می کنند بدون اینکه هیچ گونه محتوایی به آن اضافه شود و یا ارزش آن ها محسوب شود، محسوب می شود. همین امر در مورد سایت هایی است که مطالب را از وب سایت های دیگر کپی می کنند و سپس کمی آن را اصلاح می کنند، شاید با جایگزینی مترادف و سپس انتشار آن مجدد. آنها همچنین می توانند محتوا را با استفاده از تکنیک های خودکار مانند spinner تولید کنند.

به همین ترتیب، برخی از سایتها ممکن است محتوای خوراکهای ثابت را از وبسایتهای دیگر پخش کنند بدون اینکه کاربران خود را با هر نوع سازمان یا مزایای ارائه دهند. این موارد نقض دستورالعمل های Google هستند و می توانند به شدت مجازات شوند.

محتویات قطعه فقط در محتوای نوشته شده متوقف نمی شود. همین امر برای محتوای جاسازی شده مانند تصاویر، ویدئو و سایر اشکال رسانه ای نیز اعمال می شود. در این مورد، برخی از وبسایتها ممکن است این محتوا را از وبسایتهای دیگر بدون لزوما هر مقدار قابل توجهی برای کاربر اضافه کنند. این نیز می تواند به شدت توسط موتورهای جستجو مجازات شود. این فقط رتبه بندی خود را در موتورهای جستجو آسیب خواهد دید، نه به آن کمک می کند Source .

November 29, 2017